Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2901 2901

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Hella
09.10.2015 5 z 5

Dokonalá detektivka, dokonalá. Občas jsem jen musela některé nepříjemné pasáže přeskočit, abych z nich neměla noční můry, ale jinak super. Nicméně, jak někdo píše, na žádné zdlouhavé nebo zbytečné pasáže jsem já tedy rozhodně nikde nenarazila :-) .

Salwator
28.09.2015 5 z 5

Prvních pár kapitol uteklo jak voda. Bohužel zde byly části, které byly zdlouhavé a zbytečné. Ale když se přes tyto kapitoly dostanete, vyjde vám kvalitní příběh. Nikdy si ani nedokážete představit, kolik a jaké věci se dají do lidí zašít. Zdaleka ne nejlepší díl, ale také ne nejhorší, ten teprve přijde.

RADOST
20.09.2015 5 z 5

Již třetí detektivka z této série, a všechny výborné. Jsou opravdu napínavé a mnohonásobně děsivé.
Děsivé v tom, jakých šíleností se může dopustit člověk, jehož mozek extrémně špatně zpracoval nějaké životní trauma. Až mě napadá, jak je na tom autor, který toto vše dovede vymyslet. Nebo to nejsou jen jeho fantazie a čerpal ze skutečných podkladů?

sally21
28.08.2015

Perfektní čtení, takový žánr mě baví moc :-)

rubit
04.07.2015 4 z 5

Přečetla jsem všechny 4 díly, které u nás vyšly a Noční lovec se mě s Dvojitým křížem líbil nejvíce, i když zde už byla pro mě brutalita vražd na hraně snesitelnosti. Kniha se velmi dobře čte, určitě si přečtu i další díly, které u nás vyjdou. Doporučuji.

simona7488
24.06.2015 5 z 5

Výborné čtení , občas jsem se i bála . Konec výtečný :)

Brus
03.06.2015

Kdy že vyjde další díl? Výborné čtení, snad poprvé v životě jsem se bála.

kristina16
17.05.2015 5 z 5

Skvělé! Od začátku do konce naprosto perfektně napsané. Prostě celý Chris Carter a jeho další skvělá tvorba. Po přečtení například Sochaře smrti jsem nečekala, že mě ještě něco tak natchne, ale opak byl pravdou a opravdu doporučuji. Stojí za to!

tigrislinda
07.04.2015

SUPER!!!! Kdo se chce krásně bát - doporučuji!!!! Četla jsem jedním a to zatajeným dechem!!!!

jarin58
14.03.2015 5 z 5

Aj,to je krásně nechutné počteníčko.

MýšaM
05.03.2015 5 z 5

Super! Hrůza mě obcházela.

minirock
26.02.2015 5 z 5

Moje druhé setkání s detektivem Robertem Hunterem a jeho parťákem Garciou bylo opět z kategorie "musím to dočíst, ať se děje co se děje" ! Líbí se mi autorův styl psaní, kdy každá kapitola, byť by byla jen na dvě stránky, je zakončena tak šikovně, že vás navnadí na další děj a musíte pokračovat v čtení. A čtení je to opravdu parádní, vraždy jsou fakt hnusné a pachatel vážně dobrej psychopat. Kam ten Carter na ty náměty ke svým knížkám chodí?

Mišutamyš
01.01.2015 5 z 5

Pro ty čtenáře, kteří potřebují "vraždit, pitvat, vyšetřovat" naprosto dokonalá kniha. Skoro bych se po přečtení bála být sama doma.

Dagmara36
14.12.2014 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem. Trochu mi z těch vražd bylo úzko. Jak jinak než pět hvězdiček.

dusan122
13.10.2014 5 z 5

Musím dát plný počet.Knihu jsem přečetl jedním dechem.
Prostě výborné.

Lucka385
19.09.2014 5 z 5

Další, v pořadí již třetí, skvěle napsaný thriller. Ani nemám slov......
Pokaždé, když jsem si přečetla, jak zemřela další oběť, musela jsem knihu na chvilku odložit a vstřebat to. Je opravdu až neuvěřitelné, kam mysl nebo spíše představivost Chrise Cartera může zajít. Ač mám z jeho příběhů občas husí kůži, jsou to ty nejlepší knihy v tomto žánru, co jsem kdy četla. Už teď se těším na 4. díl Sochař smrti.

Beatnice
14.09.2014 4 z 5

Neuvěřitelná kniha. Přečteno za chvilku, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Mistrovsky zakončené kapitoly, které nepřipouštěly knihu odložit. Asi nezapomenu na větu: "Zapomněla jsi se podívat pod postel." :)

rtesarova88
27.08.2014 5 z 5

další super knih!!! Plná zapletek až do konce.

lenuskav
02.08.2014 5 z 5

jako vždy perfektní

Izu
30.06.2014 5 z 5

Detektivka fajn,i když je psána trochu naivně se super -turbo super detektivem .Nicméně jsou mi on i jeho parťák sympatičtí a tak půjdu do třetího dílu.