Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2882 632

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Vladísek
26.08.2019 5 z 5

Další příběh Roberta Huntera, který mě nezklamal. Čtenářům, kteří přišli na chuť příběhům Chrise Cartera vřele doporučuji. Nudit by se určitě neměli.

Ticiana
25.08.2019 5 z 5

Další Carterovka a další pecicka. Ted mi to sice ubihalo na začátku pomaleji ale konec byl hodně svizny. Vraždy byli fakt nechutné. Ted chvilku oddech od tohoto psycha a pak další díly.

Jaruš7
24.08.2019 5 z 5

No, coby e-kniha se nabízela sama, takže od nabití po vybití ve čtečce a střídavě na tabletu; teď budu na ostatní z branže zase kritická.
Už jsem si chtěla v seznamu knih zavést další kolonku v mých F a to Fujový - ale dobrý, tato by tam sedla.
Je znát vliv L.A. na autora a jeho extraděsivý příběhy.
Zde mi vývoj postavení pachatele a uplatnění ve společnosti s jeho pozdějšími skutky neseděl, psychologie bloknutá na tolik let v jeho postavení a v životě se mi zdá tak nějak až, až.
Opět bezoddychová četba.

WowKokinko
23.08.2019 3 z 5

kniha se četla sama a byla úžasná, ale tak nějak po popravčím byl tohle slabší odvar

protokol
16.08.2019 odpad!

príbeh na dobrú noc pre unudených :)

elena2054
13.08.2019 5 z 5

Opět velice zdařilý thriller.
Čtu chronologicky, takže má třetí kniha od Cartera.
Chris se více odvázal, co se týká reálnosti situací, avšak i zde si nedovolil *sejmout* hrdinu. Nemyslím hlavního hrdinu.
To není výtka, jen mi přijde, že našlapuje po špičkách tam, kde by mi přišlo logičtější, že dotyčný zemře. On raději už dvě knihy obětovává někoho, s kým si možná myslí, že čtenář navázal menší vztah a tím jako šokuje.
Ale možná se úplně pletu. :)
Každopádně se kniha opět skvělě četla a jako celek držela perfektně pohromadě.
Už i docela dobře zvládl závěr, takže vrah na sebe nemusel na závěr napráskat úplně všechno. Bylo nám to osvětleno z větší části dřív.
Musím však přiznat, že v této knize jsem poprvé zachytila pár věcí, které buď nebyly vysvětleny nebo mi logicky nezapadly.
Přesto všechno, klobouk dolů a těším se na další čtení. :)
Knihu Popravčí řadím nad knihu Noční lovec.

Ctenar1202
13.08.2019 5 z 5

Ma treti kniha od Chrise Cartera...nebyla tak brutalni jako treba Popravci, ale....popisy vraha, ktery ciha na svoji obet byly tak dokonale, ze mi behal mraz po zadech...jeho knihy jsou bezesporu jedny z nejlepsich thrilleru jake jsem kdy cetla.

jana277
13.08.2019 4 z 5

Pri čítaní mávam reálne predstavy, tieto ma desili. Autor opäť nesklamal, výborné čítanie.

CafeMan
06.08.2019 5 z 5

Moje čtvrtá přečtená kniha s detektivem Hunterem. Opět perfektní napínavé čtení. Opět vřele doporučuji. Čtenář musí mít silný žaludek na to co se v této knize odehraje. Zápletka skvělá a vše je, takříkajíc umožnitelné. Těším se až rozečtu další (Sochař smrti).

Costanzo
31.07.2019 5 z 5

Na knihy Chrise Cartera musíte mít tak trochu žaludek, protože je pověstný tím, že opravdu zachází až do nechutných detailů. Předem je tedy nutno zmínit, že tato série se nehodí pro čtenáře zvyklé na klasické thrillery nebo pohodové čtení. Naopak se připravte na notnou dávku brutality. Jednotlivé kapitoly jsou krátké, plné napětí, strhujícího děje a nejste schopni knihu odložit. Pokud bych tento příběh měla shrnout v jedné větě, pak řeknu: „Zvrácené, morbidní, šílené, ale přitom naprosto geniální.“ Série s Robertem Hunterem se pro mě stala drogou. Vedle Carterových vrahů jsou ostatní zabijáci opravdu břídilové. Autor nejen studoval masové vrahy a navíc má i poměrně zvrhlou fantazii, ale je obdařen i neuvěřitelným talentem k literární tvorbě. Tato kombinace je opravdu smrtící a připravte se na pořádnou jízdu. S každou další knihou je to čím dál lepší a já otevírám Sochaře smrti.

PavkaHu
31.07.2019 3 z 5

Četla jsem i lepší díly.

Geatas
30.07.2019 5 z 5

Šablona se už pomalu opakuje, ale koho to zajímá, když je to tak neskutečně napínavé, čtivé a šokující. Joo a Robert Hunter je vážně frajer:-)

monte
27.07.2019 5 z 5

Opét skvělé, napínavé

Ládja
21.07.2019 3 z 5

Možné spoilery: Jak se píše níže viz. 1T0S_ příběhy jsou jedna velká šablona. Postava, která detektivům nejvíce pomáhá vždy na konci zemře. A opět ten, kterého už jednou navštívili, tak je vrah.

Vraždy jsou zajímavé, popis také. Titul se dobře čte. Viděl bych to na 2,5 a celkově střední béčko. Nic výjimečného mi tato řada nepřijde...

Neopol
13.07.2019 4 z 5

Chris Carter takový jakého ho známe-knížka má spád žádné zbytečné zdržování

MOmoMO
12.07.2019 5 z 5

Pecka. Nechápu, že jsem od něho přečetla jenom jednu knížku.. no mám co dohánět. Super případ a co mě hodně baví, tak to jsou krátké kapitoly.

monci6485
12.07.2019 5 z 5

Asi dobře placený detektiv, když si může dovolit tolik flašek single malt. Ale má to zasloužené. :-)

Radim.01
10.07.2019 4 z 5

Carter opět nezklamal. Těším se na další díl, ale teď nejprve doctu 1Q84..

maličkán
30.06.2019 5 z 5

Další super díl. Hned jdu na Sochař smrti.

davas
30.06.2019 4 z 5

Opět kvalitní příběh ..opět neskutečně vymyšlené vraždy ..autor píše velmi čtivě ,tentokrát o malinko horší příběh než předchozí,ale pořád drží vysoko laťku