Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2896 632

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Steiniglovka
20.03.2019 5 z 5

Super!Super!Super!Od první knihy Cartera zpožňuju a i s touhle třetí se mi potvrdilo jak neskutečně talentovaný tento autor je :) vždy si chci četbu užívat delší dobu,ale místo toho příběh zhltnu během jediného večera :D
Kdybych si mohla vybrat postavu z knih,se kterou bych mohla strávit večer,Robert Hunter je jeden z těch,s kým bych ráda popila pár skleniček Single Malt whiskey s jednou kostkou ledu :D :D chtěla jsem teď číst něco jiného,ale není zbytí,musím se vrhnout na Sochaře smrti :)

jaroiva
19.03.2019 5 z 5

Opět super, opět mi bylo špatně, ale nemohla jsem to odložit. S Hunterem rozhodně ještě nekončím. A zase musím dát plný počet bodů.

wendy4968
11.03.2019 5 z 5

Super kniha. Spisovatele jsem si oblíbila už ke mě putují další 3 jeho knihy

Lkomrska
08.03.2019 5 z 5

Myslím,že tenhle autor nikdy nezklame!

HYPNOS88
07.03.2019 5 z 5

Série pokračuje další skvělou knihou. Přečteno v mžiku. Jen je škoda, že návrat postav byl obsahově tak strašně krátký. Zasloužilo by si to rozvedení.

MichalHoráček
05.03.2019 4 z 5

Pro mě zatím nejslabší kniha ze série, ale i tak pecka! Proto ubírám jednu hvězdičku. Možná je to i tím, že teď jiného autora ani nečtu, taky jsem hned po dočtení sáhl hned po další "Cartrovce"

ThomasRuhe
03.03.2019 4 z 5

Budu se opakovat, ale znovu velká spokojenost. Klasicky drsné, stále se něco děje, Carter do příběhu opět umístil nějaké originální prvky, čímž tento díl odlišil od ostatních v sérii, alespoň tak, jak to série umožňuje.
Proto dávám 85%.

Kekik
28.02.2019 5 z 5

Myslím, že by stačilo napsat jen Chris Carter, a bylo by řečeno vše.
Přeci ale jen pár postřehů přidám. Zvláště, když jsem toto chtěla napsat již k předcházejícím dílům.
Krátké kapitoly zde sedí opravdu dokonale. Dokud nedočtu kapitolu, nemám klid, a bohužel někteří hosté ani pivo. Jenže copak můžu odvrátit zrak od stránek, když je to tak napínavé? Ale i když ji dočtu, mám jen půl vteřiny v duši klid, jelikož okamžitě potřebuji další stránku. Jojo, udržování, a především prodlužování napětí Carterovi jde. Naštěstí se vyhýbá zbytečným popisům, tudíž jeho knihy mají sympatický počet stran.
DOPORUČUJI !!!

nevřelka
26.02.2019 4 z 5

Asi moc Carterů po sobě. Měla jsem ty knihy proložit někým jiným, protože se mi chce napsat, že je to všechno +/- na stejné brdo. Ale nechci knize škodit, protože je to fajn napínák. Nakonec mi bylo vraha docela líto.

petr3854

05.02.2019 5 z 5

Další jízda XXXXX :-D

Šárka345
04.02.2019 5 z 5

Fuj tajksl, to je parádně napsané :0))) Opravdu čtení na jeden nádech!
Už se těším na čtvrtou.....

Katulinka69
03.02.2019 5 z 5

Opět jedním dechem. Už se klepu na další díl.

twiggynka
29.01.2019 5 z 5

Zatím třetí kniha od Chrise Cartera a jeho psaní mě prostě baví! Je to nápadité, drsné a hlavně příběh stále nutí číst dál …

PetaZ
26.01.2019 5 z 5

Zase sileny, ale skvely pripad.. Tentokrat se mi podarilo odhalit vraha prakticky hned jak se o nem zacali zminovat.. Jsem zvedava na dalsi dily

SilvieSisinka
23.01.2019 5 z 5

Opět další kniha napsaná mistrně Chrisem. Napínavé od začátku do konce, hrůzné vraždy..... Které jsou moccccc fuj. Doporučila bych pro silnější povahy. Krátké kapitoly,vse detailně popisuje. Prostě umí :-)

Manyna
15.01.2019 5 z 5

Teda tfuj, husí kůže, knihu jsem četla, když jsem byla sama doma :)

WeryNika
14.01.2019 5 z 5

Opět skvělé čtení. Carter a jeho detailní popisování, které bere dech...je to génius!!!

Adelaki
13.01.2019 4 z 5

Moje třetí kniha od Cartera a zase pecka! Dobře se čte, vyhovují mi krátké kapitoly, příběh je napínavý, promyšlený ale spíše pro silnější pohavy :)