Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2016 475

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

2079
27.07.2019 5 z 5

Úžasné, jako všechny knihy

NADEI
24.07.2019 5 z 5

Bez diskuze - opět super !

Nikusscha
19.07.2019 5 z 5

Carter opět boduje. Já jsem nadšená. Opět excelentní zápletka. A konec byl hodně dobře zakončený. Hunter a Garcia opět dostali do těla nicméně opět ukázali, že si s nima nemá nikdo zahrávat. Kniha NENÍ PRO SLABÉ POVAHY. Opět plný počet hvězdiček. Jde se na další díl... Galerie mrtvých..

EvaSupovic
19.07.2019 5 z 5

Tak další šílená jízda s Robertem Hunterem za mnou a opět paráda

jankaander
06.07.2019 5 z 5

Jako vždy super čtení......

barusak1
21.06.2019 5 z 5

Jako vždy paráda

souc
18.06.2019 5 z 5

Prostě co k tomu říct, další skvělý chris carter???? jen mě mrzí,že před sebou mám už jen poslední díl této série o úžasném Robertu Hantrovi a Garciovi. Ještě,že na podzim vyjde další!!! ❤️

ArwenAragorn
13.06.2019 5 z 5

Další povedený thriller, ale musím se vám přiznat, že mně Hunter připadá trošku až nechutně dokonalý.

renova
10.06.2019 5 z 5

Kniha se četla opět sama. Kladně hodnotím i to, že se tam prolínalo několik příběhů (Hunter a jeho vyšetřování a potom pan J. a jeho pátrání na vlastní pěst). Všem vřele doporučuji

PetaZ
09.06.2019 5 z 5

Nevim, co mam furt psat.. Carter opet nezklamal.. Pan J. byl sice skvely, ale Hunter je Hunter

Misan1993
31.05.2019 5 z 5

U téhle knihy nechápu jedno, a to co dělá v Levných knihách.

Katulinka69
30.05.2019 5 z 5

Bez komentáře.

aleza1
23.05.2019 5 z 5

Musím opět ohodnotit 5 hvězdičkami, super čtení! I když bych měla několik výhrad.. chtělo by to oba detektivy trochu posunout, Garcia stále hraje "druhé housle" a děj je opět podobný všem předchozím. Již se blížím k 9. dílu v sérii, ale čtu vždy s proložením s jinou knihou. Nadále zůstává Carter TOP v mé knihovně.

85098211
10.05.2019 5 z 5

(audiokniha)
Další pecka od Chrise Cartera! Jenom je velká škoda, že (audio)knihy nevycházejí v pořadí, jak by měly, ale po první knize byla vydána až tato osmá... I tento případ Roberta Huntera a jeho parťáka Garcii je vynikající a jedna velká jízda od začátku až do konce. Byla jsem zase nadšená, i když jsou tam místy popisovány opravdu hodně kruté scény tak realisticky, až by se citlivějším čtenářům mohl obracet žaludek. Se závěrem knihy jsem byla spokojená, od knihy se vůbec nedalo odtrhnout ;-) - a za to všechno dávám pět hvězdiček a budu pevně doufat, že se brzy dočkám dalšího případu této sympatické dvojky :-).

janca1705
06.05.2019 5 z 5

Zase a opět super...

Ivet1990
01.05.2019 5 z 5

Ani tentokrát mě kniha nezklamala s nadšením se pustím do předposledního dílu a s netrpělivostí čekat na další díl, který bude vycházet koncem léta.

nevřelka
28.04.2019 4 z 5

Asi (?) můj sedmý Carter po sobě. Kniha se mi líbila, byla opravdu děsivá, padouch byl opravdu padouch s velkým "P" a pan J. byl taky hodně velký drsoň. Jedinou věc, kterou bych na knize změnila, byl konec, resp. to, kdo padouchem doopravdy byl. Pochybuji, že se taková bestie z někoho stane, byť po sebevíce traumatizujícím zážitku.

MiliG
09.04.2019 5 z 5

Chris Carter snad nemůže nikdy nic pokazit. Všechny jeho knihy čtu jedním dechem a není divu, že patří mezi moje nejoblíbenější autory. Roberta Huntera a jeho věrného parťáka Garciu mám opravdu ráda a už jsem se kolikrát přistihla, že bych si přála, aby jejich detektivní příběhy byly zfilmované, ačkoliv si nejsem jistá, jestli bych ty děsivé scény zvládla ještě vidět, už tak mě děsí Chrisova perfektní zvrácená představivosti.
Opět mi svým popisováním vražed vyrazil dech a musím uznat, že kdybych měla vybrat, která metoda byla z dosavadních vrahů nejhorší, nedokázala bych zvolit, ačkoliv tahle rozhodně obsadí přední pozice.
Pána Cartera neskutečně obdivuji a nemohu se dočkat jeho další knihy!

vera4669
21.03.2019 5 z 5

Budu se opakovat, ale nedá se nic dělat. Když už si říkám, že to lepší být nemůže tak ono zase může. Opět úžasný napínák, nedalo se odložit.

MichalHoráček
21.03.2019 5 z 5

Co k tomu dodat! Opět napínavá detektivka! Jen víc knížek od tohoto autora a nebudu se určitě nudit.