Galerie mrtvých

Galerie mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401757/bmid_galerie-mrtvych-8vJ-401757.jpg 5 1692 393

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

hana4834
08.10.2019 5 z 5

První knihách autora číslem četla a musim přiznat ze jedním dechem proste super

maličkán
08.10.2019 5 z 5

Nevím proč, ale tento díl byl pro mne nejslabší z celé série. Všech předcházejících 7 dílů jsem hltala stránku za stránkou, ale tady to tak nebylo. Přesto dávám 5 hvězdiček, protože Carter opravdu umí, a kdyby šlo vyšší hodnocení, tak předcházejícím bych dala nejméně 7 hvězd.

Bulldog
29.09.2019 4 z 5

Chris Carter opět nezklamal a kniha se četla jedna radost...

sirojezkin
27.09.2019 4 z 5

Knihy od Cartera mě baví. Jsou napínavé, strašidelné a nápadité. Super detektivka.

MiliG
24.09.2019 5 z 5

Jako obvykle mě knížka od Chrise Cartera naprosto pohltila a nebyla jsem schopná se od ní odtrhnout. Pan Carter je pro mě opravdu špička mezi krimi thrillery, které nedají spát a kolikrát si člověk přeje, aby si to graficky nepředstavoval. Opravdu mě fascinuje s čím vším dokáže přijít a čím, nás ještě překvapí.

ivana1924
24.09.2019 5 z 5

Opět skvělý čtení :) Jen teda.....kdo sakra byl Lucien?....Teď abych šla přelouskat předchozí knihy, když mi ta jména v hlavě nezůstávají :D Nebo jich je tolik :D....No neva, už ať mám další díl :)

jaroiva
19.09.2019 4 z 5

Pořád vyborná Carterovka, ale hvězdu ubírám za ten poslední odstavec. Nemám paměť na jména a nemám ráda tyhle "upoutávky" na další díl.
Děkuji Silvii za vysvětlení. I když jsem předešlé díly četla, jenom jsem tušila, kdo to asi je.

Aivlis
05.09.2019 3 z 5

Pre pani s menom Hella, ktorá písala komentár nižšie: Prečítajte si knihu Zloba, pochopíte kto je Lucien Folter a je to sakra čítanie. Potom už len do najbližšieho kníhkupectva (od 11.9.) pre knihu Nenávisť, ktorá nás vyšokuje stretom Huntera a Foltera.

Aivlis
05.09.2019 3 z 5

Za mňa z Cartroviek najslabšia, ale stále dosť dobrá na to, aby som sa k nej vrátila....

lulluuu
04.09.2019 5 z 5

super kniha, super autor

TessaJean
03.09.2019 5 z 5

Další skvělý díl se zajímavým koncem, který nabádá k další knize.:)

ivoiro
28.08.2019 5 z 5

Další skvělý díl této série je za mnou. No a konec této knihy znamená, že se už nemůžu dočkat dalšího dílu.

Colletka
26.08.2019 5 z 5

Tímto bych chtěla poděkovat autorovi za 4 měsíce úžasného čtení téměř bez přestání. Všech 9 dílů jsem hltala jedním dechem. Chris nasadil velmi vysokou laťku a jsem zvědavá, zda se mi podaří najít alespoň stejně dobrého a kreativního spisovatele na další čtení, než vydá další svou knihu. .... 5* díky.

barusak1
23.08.2019 5 z 5

To byla jízda. Těším se až vyjde další díl

Jaruš7
22.08.2019 5 z 5

Skvělé.
I přes zrůdnost je pachatel citlivka; protimluv? Ale ne, má poskládané hodnoty jinak.
Citace:" ...miloval důvtipné hříčky, které s nimi hrál. Byl hrdý na to, jak dokonale matoucí , klamná, dvojznačná jsou vodítka, která zanechal na jednotlivých místech činu,..pro špičkovou elitu - Útvar behaviorální vědy ...pochopí velkolepost? ...porozumí významu jeho díla?"
Každá kapitola v honbě za mistrem stylistiky místa činu končí takříkajíc nakousnutým překvapením. Toť tajemství neodložitelnosti knihy, a vlastně jeho knih vůbec.
Zabředla jsem do toho, z čeho se mi kdysi dělalo šoufl a co jsem si zakazovala, jo, není nad zdolávání překážek různého druhu sama v sobě, i když na to nejsem hrdá, ale funguje to, jako málo co jiného.
Paranormální "galerie mrtvých", super.

Lolila
22.08.2019 5 z 5

Výborný Carter, nesklamal! Opäť skvelá detektívka, skvelá zápletka. Už ani neviem, čo mám napísať, opakovala by som sa. Začnete čítať a ste v tom až po uši:-)
A koniec - tak ten nemal chybu, som zvedavá na pokračovanie:-)
Určite odporúčam.

Lenkafrankova
17.08.2019 5 z 5

Další super díl. Těším se na další

aleza1
15.08.2019 5 z 5

Další super díl, i když hodnocen níže jako slabší, nemůžu dát rozhodně míň jak 5*. Nedočkavě čekám na 10. díl...v září....

švícko
07.08.2019 4 z 5

Jako vždy, skvělé. DOPORUČUJI. 85%

lachtan77
01.08.2019 5 z 5

trochu mi běhá mráz po zádech, když vím, že mezi námi je někdo s takovou představivostí jako Chris. Za mě je mistr v amputování, stahování a vyřezávání..... :)) moment.... nejsem taky divnej, když řeknu, že to hltám a těším se na další díl jak malé dítě? :)