Galerie mrtvých ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401757/big_galerie-mrtvych-8vJ-401757.jpg 4.71206
Série:

Robert Hunter 9.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: (ekniha), BB art
Originální název:

The Gallery of the Dead, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (325)

Kniha Galerie mrtvých

Majulle
25. dubna

Skvělé, napínavé, čtivé. Je to již několikátá kniha od spisovatele. Sice je čtu na přeskáčku ale trošku mě mrzí že jsem zatím narazila na ty které jsou sobě hodně podobné. Prostě sériový vrah a nachází se těla.. Snad v některé z knih změní techniku a bude to trošku o něčem jiném než o sériovém vraždění :) ale určitě doporučuji :)

katka134
11. dubna

Opět brutální kniha, která nešla odložit. Závěr byl napínavý a překvapivý, ale samotné odhalení vraha mi přišlo příliš snadné.


marekB78
16. března

Kniha plná překvapení a zvratů... Nejde přestat číst. A ten konec? To snad není možné... Musím vzít další Carterovu knihu, protože mě zajímá co bude dál :)

uzivatel6305
16. března

Pan Carter by si laskavě měl uvědomit, že jsou i jiné věci než čtení a čtení a čtení jeho knih, třeba domácí práce! Ale to se prostě nedá odložit. Zase bomba a ke všemu ten konec, aby hned člověk sahal po další! Jděte do toho!

Hanina61
08. března

Ach jo, oči pálí, písmenka se rozmazávají, že už na ně skoro nevidím, ale přestat číst nedokážu... Jak už jsem psala dřív u jiného Carterova titulu, je to nebezpečně návykové... :-D

šipek
04. března

Tak knihy od tohoto autora jsi šetřím a vím, že mám v knihovně skvělou knihu, která mě čeká. Jak čtu komentáře zde na Databázi knih tak nejsem sám. Opět skvěle vymyšlený a napsaný příběh. Je pravda, že je potřeba si udělat čas a zalézt někam do kouta a číst a číst.
Tyto detektivky jsou hrozně návykové. Jen ten závěr mi trošku s Lucienem nesedl, musel jsem sáhnout do paměti a hlavně jsem to neočekával.

Sofós
11. února

PARÁDA! Nápadité, morbidní, brutální, rafinované. No, prostě jako vždy. Lahůdka pro milovníky tohoto žánru! Takže nejde jinak než doporučit :-)

mirunda
30. ledna

Ty jo, to byla jízda. Druhou půlku jsem prostě přečetla na dvakrát, protože to se nedalo tu čtečku odložit.

1 ...