Galerie mrtvých

Galerie mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401757/bmid_galerie-mrtvych-8vJ-401757.jpg 5 1702 395

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

Anitram22
03.04.2020 5 z 5

Tato kniha je první, po které jsem sáhla, že si ji od Cartera přečtu. Velmi napínavý příběh, místy až mrazící. Knihu bych zařadila k těm "drsnějším". Za mne super počtení. Už mám v knihovně koupené další knihy od tohoto autora.

martinaandulka
26.03.2020 5 z 5

Další skvělá Carterovka,sériový vrah do zad každé oběti vyřeže ostrým nástrojem krátký vzkaz.... .Kniha byla napínavá dokonce a ještě se otvírá na příští díl.

petra1394
24.03.2020 2 z 5

Achjo, pro mě neuvěřitelné zklamání. Od začátku mě ta kniha štvala a to jsem od Cartera s nadšením přečetla všechny. Kapitánka Blakeová mě vytáčela neustále tím, jak se všemu divila (jako by sakra nebyla kapitánem celého LA policejního sboru a neviděla toho v životě dost), Garcia se choval jak malé děcko a s ničím konstruktivním za celou dobu nepřišel, od začátku jsem tušila celý vývoj situace dřív, než geniální Hunter, taky bylo strašně nenápadné, jak byla v ději najednou zmíněna dcera té agentky a jediné, co to zachránilo, byla poslední kapitola a to jen proto, že doufám, že to bude stejně dobré jako Zloba. Tohle mě vážně štvalo a do čtení jsem se musela nutit.

Skripi
22.03.2020 5 z 5

No tak vidíš že to ide ukončiť aj zaujímavejšie. :) Táto bola oveľa lepšia ako tá pred tým.

Jandýs
17.03.2020 5 z 5

Další skvělý díl! Tentokrát možná nejmíň brutální, vzhledem k povaze činů a vraha , což bylo během pripadu vysvětleno. Závěr mě vyšokoval!

nicole1990
14.03.2020 5 z 5

Zase super jízda ????napínavé od začátku až do konce.

Jack Bauer
11.03.2020 3 z 5

Trochu jiný Carter než jsme zvyklí, takový milosrdný, ale čtivost i tak zůstavá velice slušná. A k tomu bonus na závěr. Dle mého názoru dosud nejslabší díl ze série.

Jaromi870
06.03.2020 5 z 5

Skvělý! Člověk tak nějak ví, co od knížek Chrise Cartera čekat, ale i přesto přečtu každý další díl téměř na jeden nádech. Neuvěřitelně mi vyhovuje jeho styl psaní a postava Roberta Huntera - to je legenda :)

n.ezn.amy
28.02.2020 5 z 5

Další z řady výborných detektivek, kdy tentokrát Hunter a Garcia pátrají společně s FBI po vrahovi, který sbírá lidské trofeje. Líbilo se mi to, že ač na jednu stranu to klasicky dopadne dobře, na druhou, to jak dopadnou detektivové FBI, bylo nečekané a pro mě zajímavé a překvapující

krejcovka76
27.02.2020 3 z 5

Za mě zatím "nejslabší" Carterovka. Možná i proto jsem se od ní v klidu mohla odtrhnout, vadil mi neustálý boj mezi FBI a obyčejnýma detektivama. A konec se dal předvídat, jakmile se člověk dozvěděl o nejslabším bodu skvělé agentky. Za mě tedy jen tři hvězdy a před posledním dílem si dám chvilku pauzu - nechci na něj jít negativně naladěná :-)

monte
14.02.2020 5 z 5

Opět výborné, plné napětí. Na Carterovy knihy jsem si vypěstovala závislost.

twiggynka
08.02.2020 5 z 5

Co na to říct? Opět excelentní kousek! Jeho knihy mě moc baví. Je pravda, že agentka Fisherová mi byla nesympatická celou dobu, ale i tak mi ji bylo líto! A jako třešinka na dortu je návrat Luciena na scénu :-)

oleg
07.02.2020 5 z 5

Opět jsem nemohla knihu odložit,čtení jak má být,stále napnutá,Carter se krásně čte,žádné hluché místo a samé překvapení......

Dušanskej
05.02.2020 5 z 5

Super kniha jdu hned na dalsi dil

janca1705
20.01.2020 5 z 5

Moje předposlení kniha od Chrise .. nevím, co pak číst :) je neskutečný, od začátku do konce prostě pecka! Kéžby psal každý měsíc novou knihu :)

cetriolo
19.01.2020 5 z 5

Ze začátku jsem měl pocit, že všechny knížky autora jsou jedna jako druhá, ale pak přišla Zloba, která přišla s něčím novým a od té doby jako by se to zlomilo a každá knížka má něco svého. Možná zde byl trošku rychlý konec, ale jinak super čtení.

petra5721
18.01.2020 4 z 5

Opět Carterova klasika. Musím ale ocenit, ze tentokrát měla kniha jiný obsahový spád, než obvykle. Velmi dobře se četla.

elena2054
17.01.2020 4 z 5

Nevím, kdy se to během čtení série stalo, ale najednou si uvědomuji, že už to není můj šálek čaje.
Mám ráda knihy, kde můžu pátrat s detektivy, pachatele *znám*, bo se *převlečený* v knize objevuje.
Mě nebaví prvoplánové násilí a jeho podrobný popis, mě baví potrápení šedým buněk mozkových, jak říkal Poirot, abych žila dějem a napovídala detektivovi.
Jsem zklamaná a vlastně i dobře, že už jen jedna kniha a můžu si najít jiného literáta.
Z úcty ke spisovateli, se kterým jsem strávila mnoho dní a nocí, čtyři hvězdy.
Dodatek k hodnocení..
Zkusila jsem začít číst sérii od Roberta Bryndzy, avšak hned první kniha mi zněla jako vojenský marš, samá šéfinspektorka a superinendant.
První přečtenou knihou jsem celou sérii vzdala.
Tak proč mi po přečtení Galerie mrtvých zní v uších *zvláštní agentka*?? :(

tomas8955
15.01.2020 5 z 5

Super kniha.

SilvieSisinka
13.01.2020 4 z 5

Opět nechutné :-) Asi jsem ujetá mě to bavilo. Hodně věcí se v knihách opakuje, ale co když mě to i tak zase dostalo.