Vytočenej na Maxx

Vytočenej na Maxx https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/bmid_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 5 522 116

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx , 2020

anna7852
07.12.2021 5 z 5

Tak toto byla nádhera
Opět nedostatek spánku,jen proto ze jsem se neuměla odtrhnout a prostě musela dočíst:)

Ketfl
06.12.2021 4 z 5

Tohle bylo takové milé, peprné a zábavné počteníčko. Příběh je sám o sobě hezky napsaný, příjemně plyne, nejsou v něm nějaké extra šílené zvraty, které by vás úplně zničily, ale i tak se to nikde netáhne. Jak jsem začala číst, nemohla jsem se jen tak odtrhnout. Prostředí auto-moto-servisu je taky příjemná změna. Od autorky jsem zatím četla dvě knihy (Kontrast, Výměna rolí), které mě moc nezaujaly, ale tato kniha se mi opravdu líbila. Za mě povedené.

2688
06.12.2021 4 z 5

Líbí se mi pojetí prostředí. Žádná kancelář až v posledním poschodí mrakodrapu v hlavní části města, žádný mramor, zlaté uchytky nebo bliskave doplňky se zrcadli a koženým nábytkem. Obyčejná dílna ze dřeva a kovu s auto-součástkami , olejem a prachem kam se podíváš a občas nějaká ta myšička možná. :-)

Příběh se zhltnul na jeden nádech jako krásná moderní pohádka pro dospělé :-P

havrmoni
06.12.2021 5 z 5

Tak tohle se opět povedlo. K této autorce a jejím knihám není třeba více slov.

Ralemo
05.12.2021 5 z 5

Tak takto jsem se u knížky dlouho nenasmála. Krásný, romantický příběh, pošťuchování mezi hlavními hrdiny vážně stálo za to!

pavlikova9332

Zábavná vtipná kniha.

Fifth Element
05.12.2021 5 z 5

Líbila se mi, líbila se mi moc, ale co mě docela štvalo, byly chyby v překladu, kupovala jsem ebook s tím, že bych uvažovala i o koupi tištěné, ale s tímhle?
Ještě jsem se snad nikde nesetkala, že by profesionální překladatel "My dad passed two years ago" mohl přeložit jako "Táta umřel dva roky po ní". Nejen, že to je blbost, ale i v kontextu toho, co bylo řečeno později, to nedává smysl, a to mě donutilo se podívat na originál a i s mojí chabou AJ si to přeložim. To to nikomu nepřišlo divný?
Nicméně za to nemůže autorka a její kniha, ale překladatelka, respektive korektorka, takže za mě i tak plný

Verunka4444
04.12.2021 5 z 5

To byla nádhera!!!!Autorka ukázala, že prostě umí psát krásné, romantické a vtipné příběhy. Tato kniha bude v mojí knihovničce umístěna hodně vysoko.Prostě úžasné :)

zuzak82
04.12.2021 4 z 5

Charly přijde o práci, spolubydlící ji vykrade byt a ještě zjistí, že dluží za nájem slizkému správci budovy. Nemá se na koho obrátit, a tak odpoví na inzerát chlápkovi, který hledá Dívku Pátek/Pravou ruku.
Vydá se z Toronta na venkov, aby získala práci, ubytování a stravu. Podle zastarale znějícího inzerátu čeká staršího chlápka. Ale zaměstnavatelem je jen o 12 let starší, fešný a bručounský Maxx.
Charly je vichřice, která vlítne do života Maxxe. Ten chtěl jen někoho, kdo mu povede domácnost a pomůže mu uspořádat jeho kancelář v dílně. Ale získal mnohem víc než tušil.
Chcete zábavnou knihu, kde hrdinka je tak trochu hrr, střelená, ale zároveň milá, pracovitá a obětující se? Kde on je trochu bručoun, ale se srdcem na správným místě? A od první chvíle je mezi nimi sexuální napětí? Tak to je kniha přesně pro Vás.
Pro mě zatím nejzábavnější kniha od Morelandové, je to vtipné, hravé, sexy a zalité venkovským sluncem.

lusitta05
03.12.2021 5 z 5

Toto bola paráda,tak som si už dávno neužila knihu. Obaja boli super a tie výrazy skvelé. Som úplne spokojná.

Pawca33
03.12.2021 5 z 5

To bylo skvelyyy.Hodne sem nasmala.Asi nejlepsi knizka od Melanie.

Katrin0211
03.12.2021 5 z 5

knihy od tejto autorky sú vždy na zhltnutie, a táto nebola výnimkou :)

Iliss
02.12.2021 5 z 5

Pokud milujete drzé hrdinky a mrzuté hrdiny, tak je tahle kniha přímo pro vás! :-D

nina3905
02.12.2021 5 z 5

Kniha je parádna a určite sa pri nej schuti zasmejete. Hlavní hrdinovia sú veľmi sympatickí, so super hláškami. Autorka nesklamala a pokračuje vo svojom nastavenom štandarde písania.

milst
02.12.2021 5 z 5

Jedním slovem ÚŽASNÉ, každá kniha od Melanie Moreland je skvělá. Moc jsem se těšila a opět nezklamala. :)))))

Kešu1981
02.12.2021 5 z 5

Nabručenej mrzout Maxx si podá inzerát... hledá totiž pomocníka, asistenta, uklízečku a kuchařku v jednom pro svoji autodílnu a dům. Charlyn, hubatá zrzka, to vše a mnohem víc zvládne, včetně bručouna, na "brnkačku". Navíc to mezi nima neskutečně jiskří, ohňostroj hadr.... šmarjá, panenko skákavá, fakt skvěle napsanej příběh :o)