Vytočenej na Maxx

Vytočenej na Maxx https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/bmid_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 5 522 116

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx , 2020

0197
03.03.2022 5 z 5

Anotace zněla famózně a já se na příběh opravdu těšila a autorka opět nezklamala. Jsem ráda, že se u nás její knihy překládají a jsem zvědavá na další. Na úvod zkritizuju původní obálku. Proč mají tak skvělé příběhy, tak otřesný obálky? Proč sakra? Díky bohu za tu celkem hezkou českou (oproti původní stokrát lepší).

Moc mě bavila hlavní hrdinka Charlyn. Byla temperamentní, pracovitá, správně přidrzlá. Práce ani Maxxe se nebála. V servisu i v domě si uměla poradit. Nečekala jsem, že se seznámí takto, ale super. I když ji Maxx několikrát dal najevo, že mezi nimi nic trvalého nebude i tak se nevzdala. Líbilo se mi, jak ho provokovala tím, co si vzala na sebe i tím co pronášela. Jejich slovní výměny nemají chybu. Větší věkový rozdíl je za mě velké plus. Zbožňuji ho v knihách.

Maxx. Náš starý bručoun a mrzutý mládenec. Věčně nevrlý a podrážděný. Bavil mě od samého začátku. Zrzka mu dávala co proto. Zároveň mu však pomohla jeho život zorganizovat. Přesně takovou ženskou potřeboval. Vtipný bylo, jak mu ve všem připadala strašně sexy a jak ho to vytáčelo. Bylo skvělé sledovat, jak se mu Zrzka dostává pod kůži. Snažil se držet dál kvůli něčemu, co celkem nedávno prožil. Úplně pochopitelné. To, že to ke konci nechal prostě plynout a už s tou přitažlivostí nebojoval se mi líbilo. Byl to správnej chlap, za kterého hovořily jeho činy.

Oblíbila jsem si celé to prostředí. Vesnice a autoservis. Tohle se nevidí v každé druhé knize a bylo to sakra osvěžující. Příběh měl jiskru, vtip a úžasnou chemii mezi hlavními postavami. Musím zmínit sexuální scény. Ty se opravdu povedly. Ze všech autorčin knih, co jsem četla, zatím tady byly nejlepší. Epilog vše nádherně završil a ani nebyl tak přeslazený, jak je obvykle u Melanie zvykem.

wielka
27.02.2022 5 z 5

Velmi pekna, pohodova, vtipna a dynamicka kniha. Sympaticke postavy so spravnou davkou chemie medzi sebou. A konecne vidiek ako miesto, kde sa pribeh odohraval. Super.

narisa
25.02.2022 5 z 5

Tak toto byla naprosto úžasná knížka. Moc se mi líbilo, že se děj neodehrává ve městě, ale na venkově. Maxx byl naprosto skvělý, líbil se mi i jeho věk a vlastně všechno jeho chování. Byl to fakt parádní bručoun, ale také skvělý, hodný člověk, kterému bylo dost ublíženo. A ta interakce se Zrzkou... No prostě paráda. Ty jejich slovní přestřelky a to k čemu vedly. No prostě skvělé čtení. Tento příběh se autorce opravdu moc povedl. Přečteno na jeden zátah. U knihy jsem se i dost zasmála. Hlavní postavy byly nesmírně sympatické. Prostě nádhera. Určitě si ji brzy přečtu znovu. Vřele všem doporučuji :).

V.Marie
22.02.2022 5 z 5

Po dlouhé době super knížka. Konečně trochu něco jiného než jen prachatý chlap a spousta sexu. Příběh měl hlavu a patu, dobře se četl. Určitě si brzy přečtu znovu

Ms.Day
22.02.2022 5 z 5

Tohle mě fakt bavilo a krásně se četlo. Je to klasický příběh s jasným koncem, ale po několika knížkách kde je vždy muž neskutečně bohatý a mocný, se mi líbilo že je to z venkovského prostředí a Maxx není milionář. Obě postavy se mi moc líbily, navíc ty jejich slovní přestřelky byly vtipné a sexy. Za mě nejlepší kniha od této spisovatelky.

moma08
21.02.2022 4 z 5

Taková romantická slaďárna s nádechem humoru. Zamilovala jsem si obě hlavní postavy. Kniha je strašně jednoduchá na čtení a bez větší zápletky. Přečtenou jí máte během chvilky.

Miliamka
21.02.2022 5 z 5

Snad všechny knížky autorky jsou psány podle šablony. Ale mě to taaak baví! Knížka je opravdu psána čtivě, tak, že se člověk dokáže vcítit do hlavních hrdinů. Maxx i Charly jsou skvělá výbušná kombinace a rozhodně jeden druhého nešetří. Bavilo mě to a ke knížce se určitě vrátím.

Zuzana207
20.02.2022 5 z 5

Tak tento príbeh bol pre mňa po dlhom čase úplná lahôdka! :-) Hlavné postavy boli veľmi sympatické, nechýbalo medzi nimi typické iskrenie a provokácia, čo dodávalo knihe šmrnc. Tiež oceňujem, že dej bol zasadený do neobvyklého prostredia autodielne, čím sa autorka vyhla klasickému klišé šéf a asistentka. Práve to bolo vítanou zmenou v porovnaní s tými "kancelárskymi" príbehmi.
Hlavná hrdinka s podrezaným jazykom a chlap "bručoun" sa postarali o mnoho zábavných situácií, takže knihou sa prelúskate veľmi rýchlo.
Kto hľadá milú, vtipnú a iskrivú oddychovku, už ju našiel. ;-)

Petra38
20.02.2022 5 z 5

Vtipny,sexy,nepredvidatelny a měl spád. Příběh ,který mi neskutecne sedl. Hlavní i vedlejší postavy skvělý a co si víc přát?! Doporučuji....

ZHrdinka
13.02.2022 5 z 5

Tohle bylo super!! Melo to spad, dobre se cetlo.

Myška43
10.02.2022 4 z 5

,, Chtěl jsem jen dát si život trochu do pořádku. Netušil jsem, co se stane, když jsem tě nechal nastoupit do náklaďáku. Vrátila jsi mi do života slunce Zrzko. "

Tuto autorku mám moc ráda. Její příběhy jsou plné romantiky, lásky, přátelství a žhavých erotických scén. Jsou jednoduché, předvídatelné, bez velkých zvratů. Píše čtivě a nutí vás číst dál a dál, i když víte, jak to vše skončí.
Tento příběh není výjimkou. Maxx je typický chlap, který okouzlí hromadu žen a Zrzka? Ta mě neskutečně bavila.
Takže pokud nemáte velká očekávání, chcete si odpočinout a pobavit se, dejte se do čtení.

,,No není ta láska báječná? "

Jana65
09.02.2022 5 z 5

Krásná kniha, byla jsem mile překvapena a musím říct, že za mě od této autorky asi nejlepší kniha. Doporučuji všem, kdo čtou tento literární žánr.

ElikaS
05.02.2022 4 z 5

Od autorky jsem četla jen Bentleyho a Kontrakt, a tak jsem byla vcelku příjemně překvapena, jak se vypsala, protože tohle byla opravdu fajn knížka. Jedná se o příjemnou oddechovou jednohubku, kterou přečtete za dopoledne.
Bavilo mě, že Maxx byl vlastně normální chlap (chápej nebyl to milionář) a díky tomu působil příběh uvěřitelně. Charlyn byla fajn a líbilo se mi, jak se nenechala odradit a držela se, i když byl Maxx na zabití. Obzvlášť počáteční hašteření, mě bavilo.
Osvěžení příběhu dala zápletka s bratry Donnerovými, díky které tam byl alespoň nějaký prvek napětí. Obecně mě tahle linka bavila.
Celkově to byla pohodová oddechovka, kterou doporučuji.

Jane333
27.01.2022 3 z 5

Já mám tenhle typ knížek ráda, ale tohle jsem četla s donucením. Mně prostě ta hlavní hrdinka nebyla vůbec sympatická, přišla mi taková diblíkovitá, i styl psaní mi přišel slabší, ale to možná bylo překladem

mimisko
23.01.2022 5 z 5

Tuto autorku jsem po přečtení Kontraktu odložila do škatulky ,,nebudu už číst" ale hodnocení a zdejší komentáře vzbudily zvědavost a tak jsem si příběh Zrzky a Maxxe nakonec přečetla. Zaplaťpánbu konečně romance, kde hlavní hrdina není bohatší jak zakladatel Tesly ale normální chlap co maká rukama a Zrzka co si umí poradit za každé situace a srovnat věci do latě. Se to četlo dobře, brnkačka.

musivila
19.01.2022 4 z 5

Je to má druhá kniha od této autorky a zatím mohu říci, že v obou případech se jedná o slaďák bez zbytečných dramat, rozchodů a usmiřování, jak to u daných knih bývá. Samozřejmě, že k určité události dojde, ale to předvídáte celou knihu. Autorce se asi zalíbilo téma hospodyně x šéf. Použila už jej u knihy Výměna rolí. Zas tedy musím říct, že byla příjemná změna prostředí i postavení hlavního hrdiny. Žádný miliardář v dokonale padnoucím obleku. Tentokrát tady máme sexy motorkáře v autodílně :-) A jednu holku s prořízlou pusou, která se jen tak nevzdává.

„Zamrkal jsem, byl jsem úplně dezorientovaný. Jak může někdo takhle rychle mluvit a přitom poletovat sem a tam jako potřeštěná straka?“

happy19
18.01.2022 5 z 5

Jsem v šoku,že musím dát plný počet:-D
Byla jsem přemluvena,ať dám této autorce ještě šanci...
(Kontrakt se mi totiž vůbec nezamlouval;-D
A ono to vyšlo:-D
Vtipné,hravé,sexy...a hlavně nepřeslazené!
Sladké to je,ale v normě:-D
Tak já časem zkusím i tu sérii Vested Interest no,-))

„Nikoho nemůžete změnit. Buď lidi milujete takové, jací jsou, nebo je nemilujete.“

Zomy
17.01.2022 4 z 5

Taková klasická Melanie - ničím mě nepřekvapí, není ničím originální, a přesto po ní vždycky sáhnu, když si chci přečíst něco milého a nekonfliktního.
Tahle knížka navíc není tak sentimentální jako její knížky bývají, takže fajn osvěžení.

Raislin
11.01.2022 5 z 5

Milá oddechovka na únik od reality. Taková "pohádka", která je celkem od začátku předvídatelná, ale stejně čtete, protože se od ní nedokážete odtrhnout. Mě bavila a užila jsem si jí.

lucka1998
09.01.2022 5 z 5

Skvělá knižní jednohubka, sice děj trochu pokulhává, ale nahrazuje to úžasnýma hlavníma postavami a humorem. Musím říct, že málokdy mě kniha tak dokáže rozesmát. Tato to dokázala, některé části jsem četla dokola, nahlas a smála jsem se u toho jak praštěná. Doporučuji všem romantickým duším, které mají rády tyto "pohádky".