Vytočenej na Maxx

Vytočenej na Maxx https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/bmid_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 5 522 116

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx , 2020

Hatshepsut
08.01.2022 4 z 5

Pohodový romantický příběh této autorky s hubatou Charly alias Zrzkou, která najde své štěstí v dílně sexy mechanika Maxxe.:-) Prostě "brnkačka"!

KláraH.
06.01.2022 3 z 5

Hmmm, jak to ohodnotit... Prostořekost a odvaha zrzky a klidná (no... ale jo) povaha Maxxe to zachraňuje. Jinak je ale příběh relativně dost plochý a vlastně je těch happyendů a náhod na konci na mě trochu moc. Za to musím dát hvězdy dolů. Kniha neurazí, je celkem dost žhavá, ale vtipná mi zas tak nepřipadá, na to už mám jiné adepty. Tož asi tak.

Petronella.k
06.01.2022 5 z 5

Zrzka a Maxx... dalo se to zvládnout s úsměvem na rtech. Charly se mi líbila, hlavně v tom, že si od toho suchara nenechala nic líbit a že se do všeho pustila s obrovskou vervou. I když ji Maxx několikrát odrazoval od toho být s ním, nevzdala se. Krásný příběh, s krásným koncem. Melanie nezklamala a její knížky mají rozhodně hodně co nabídnout.

evineckY
06.01.2022 5 z 5

Tak tohle jsem potřebovala !
Něco klidného a laskavého s bručícím medvědem a odvážnou, trošku potřeštěnou, sebevědomou , bojící se větru - zrzkou. Bylo to zábavné a moc jsem si příběh užila. Doporučuji všem romantikům.

petulkapeta
03.01.2022 5 z 5

Vůbec netušila, jak mi zamotala hlavu. Netušila ani, co provádí s mým srdcem.

,,Ty jsi pro mě ta nejlepší, Zrzko. Miluju tvoji nezkrotnost a paličatost. To, jak mi odmlouváš, jak mě provokuješ. Jak mi vzdoru ješ." Hlas mu zněžněl. ,,Jak pro mě neustále něco děláš a staráš se o mě. Projevuješ mi svou lásku sto a jedním způsobem."

Miluju tento příběh Maxx a Charly a jejich energie,chemie proste super přiběh. Autorka mě ani tentokrat nezklamala.

Tesset
01.01.2022 5 z 5

Nemám co vytknout. Postavy, humor a vtip, děj - všechno super. Jedna z nejlepších ve svém žánru.

Verulínek
31.12.2021 5 z 5

Skvělá dvojice moc jsem se bavila Charlyn byla správně drzá a pěkně Maxxe doháněla k šílenství . Za mě doporučuji .

Kudík
28.12.2021 5 z 5

Musím přiznat, že u tého dvojice jsem se vážně dobře bavila, ať už u bručícího Maxxe, anebo vtipně provokující a správně odrzlé Charlyn alias Zrzky. Jen mi to přišlo hodně podobné s jiným dílem autorky, a to "Výměna rolí", kde "to" také hrdinovi došlo až po nehodě. Každopádně mi tako kniha přišla zábavnější. Nebylo by špatné, aby se svých příběhů dočkali i spol., a to Brett se Stefanem. :) Čtení trochu kazí chyby v korektuře.

maafa
28.12.2021 5 z 5

Tak tohle mi sedlo. Příběh plný humoru, v netradičním prostředí, já jsem nadšená. A to se musím přiznat, že kromě dvou dílů ze série BAM, mi knížky Melanie Moreland moc nesedí. Tady na mě ale všechno fungovalo, prostě brnkačka:). Maxx i Charly mi sedli, a i erotické scény nebyly tak přeslazené, jak to v jiných knížkách M.Moreland bývá. Za mě tedy pro oddych naprostá spokojenost.

NikolaSkop
27.12.2021 4 z 5

Kniha nebyla spatne, ale ani me nijak zvlast neokouzlila. Bohuzel..

Kristy.Seb
22.12.2021 4 z 5

Laska přichází ve všech formách a podobách i za různých okolností. Ale pořád je to láska.

Největším darem který můžeme někomu věnovat, jsou naše srdce.

Hlavu vzhůru, zítra přijde nový den.

Nebe se postará o ty, kteří to potřebují.

Některé věci nemůžeme nikdy změnit. A jiný bysme zase měnit neměli.

Skvělé, čtivé, romantické.

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Melanie Moreland?! Rozhodně ano!! Každá její kniha!
Miluju tu autorku.

Tohle byla taková jízda!
Dokonalost! Miluju její styl psaní.

Maxx byl bručoun, ale skvělý. Už od začátku jsem ho milovala! A Zrzka? Silná ženská, která se jen tak nedá! ️ To já Maxe stírala bylo skvělé. A oni spolu dohromady? Sinfonie!!
Tvoří tak boží pár. U knihy se nasmějete, budou vás místy bolet tváře od úsměvu. Je tam taky ta smutná část, ale naštěstí moc dlouho netrvá.
Ja nemám moc slov. Tu knihu jsem doslova zhltla. ️️
Tuhle knihu prostě ANO ANO ANO! ️

hana1039
20.12.2021 5 z 5

Skvělá, milá, zábavná, prostě super :-) Kdo se chce odreagovat a relaxovat, tak si to přečtěte!!!

Wabinka
15.12.2021 4 z 5

Příjemná oddechovka. Oceňuji zajímavé prostředí knihy-autorka nás zavedla pryč od všech těch dokonalých pracháčů, do "obyčejného" života.

AliceTief
15.12.2021 5 z 5

Naprosto parádní čtení, hlavní dvojici nejde nemilovat, opravdu krásný příběh, moc mě to bavilo

Anna195
15.12.2021 5 z 5

Tak toto bola veľmi príjemná oddychovka a mňa si autorka opäť príbehom získala. Namiesto kancelárskeho prostredia nás zaviedla do prostredia motoriek, no a musím povedať, že to bola veľmi príjemná zmena.

Hlavné postavy, Maxx a Charly (Zrzka), ma bavili hneď od samého začiatku. Obaja boli takpovediac protiklady a veľmi dobre sa dopĺňali, ale ich doberačky fakt stáli za to. Veľakrát počas čítania som sa pri nich dvoch len usmievala, keďže inak to ani nešlo.

Ak aj vás bavia svojské hrdinky, tak ako mňa, tak si vás Charly určite získa. Charly bola tá druhá polovička, ktorá Maxxovi chýbala a jej slovník som doslova zbožňovala. Nikdy som nevedela, aké slovné hračky z jej úst môžem čakať. Maxx na začiatku môže pôsobiť ako nevrlý a večne podráždený chlap, ale všetko toto v ňom vedela svojim správaním vyvolať hlavne Charly. A hlavne vďaka jeho nevrlosti som si toto čítanie ešte viac užívala, pretože práve jeho správanie vyvolalo množstvo vtipných scén, na ktorých som sa dobre pobavila. Maxxa by som zaradila do kategórie mužov, za ktorých hovoria ich činy, pretože jeho činy za neho skutočne hovorili. Autorka sa dobre pohrala s jeho minulosťou, ktorá mnohé veci neskôr vysvetlila. Veľmi ma bavili aj vedľajšie postavy, pretože práve oni celý tento príbeh ešte viac pozdvihli.

Mňa si príbeh Zrzky a Maxxa získal a autorka opäť dokázala, že vie písať romantické príbehy. A epilóg musím len pochváliť.

petusska01
12.12.2021 4 z 5

Anotácia tejto knihy ma až tak veľmi nezaujala ale autorku mám celkom rada, tak som skúsila. Určite to neľutujem, hodnotím príbeh ako relatívne kvalitný, bolo tam všetko čo to má mať. Humor, hádky, traumy a zápletka, erotika a príjemný priatelia. Maxx bol mrzút čo sa pri Charly rozpúšťal a Charly samostatná a veľmi schopná žena. Super. Napriek všetkému som sa veru trošku nudila, emócie by som hľadala len ťažko a ten koniec bol ozaj presladený.

Dellphi
09.12.2021 4 z 5

Tohle je asi zatím nejlepší kniha od této autorky (hned po Vanovi). Vtipná, čtivá a bez zbytečného protahování. U této autorky jsem zvyklá na trochu toho přeslazování, ale tady mi to přišlo docela milé. Navíc se mi opravdu zalíbily hlavní postavy. Max i Charly byli k sobě jako dělaní a jejich dialogy mě bavily.

pollyn
09.12.2021 4 z 5

Já se po těch xx knížkách stále ještě divím, jak ti američani jsou schopni si sbalit do jednoho kufru a ze dne na den se přestěhovat úplně na jiné místo a začít prostě znova :-))
Tohle byla hodně pohádková Moreland, děj byl nalinkovaný už od začátku, včetně takové té "osudové" hraniční zápletky před koncem knihy, ale jinak dobrý :) hodně sladký :)

Njangu
07.12.2021 4 z 5

Taková klasika, četlo se to dobře, ale nic extra to nebylo. Trošku modernější červená knihovna. Už jsem četla horší kousky. Dala jsem hvězdičku navíc za mrzoutského Maxxe a za místy vtipné dialogy.