PS: Miluju Tě

PS: Miluju Tě https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65106/mid_ps-miluju-te-J3V-65106.jpg 4 1138 243

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

HDosoudilová
29.11.2013 5 z 5

I přesto, že tento žánr moc nečtu, kniha mě velmi zaujala až jsem ji musela číst de facto jen doma:D Protože jsem se u ní buď smála a nebo brečela. Příběh je úžasný, ale v jádru věci i takový je někdy život. Kupodivu jedna z NEJ knih, jaké jsem kdy četla. Možná ne nejlepší, ale každopádně mě nejvíce uchvátila a dostala... ! Děkuji za ni

hrubik
07.11.2013 4 z 5

Tenhle příběh mám hrozně ráda. Je dojemný, smutný, chytne vás za srdce. Nejdříve jsem viděla film a čekala, že knížka bude snad ještě lepší. Asi v některém ohledu i byla. Přesto jsem čekala víc, že mě příběh strhne a uchvátí, ale nestalo se. Ne tolik jak jsem doufala. Asi je to tím, že jsem věděla "o co jde". Přesto se mi knížka velmi líbila a mrzí mě, že jsem si ji nepřečetla dřív, než jsem viděla její filmovou podobu.

Klarineta
28.10.2013 5 z 5

"Zamiř na měsíc, a jestli se netrefíš, pořád budeš mezi hvězdami." Nejkrásnější knížka!

Balenka
22.10.2013 5 z 5

Krásny príbeh :) čítam už po druhý krát a aj tak ma to zasa dokáže rozosmiať ale aj rozplakať.. jedna z najkrajších kníh aké som kedy čítala..

Petra17
27.09.2013 5 z 5

Kromě krásného zamilovaného čtení mi tato kniha dala i radu či moudro do života. Je jedno jak dlouho ta krásná pravá láska trvá. Důležité je, že ji člověk poznà a má vzpomínky na celý život.

sabca
25.09.2013

Krásná kniha na kterou se hned tak nezapomene. Viděla jsem film, ale to se nedá srovnávat. Přesto že jde o vážné téma je toho tam dost i pro zasmání. Stojí za to si knížku přečíst případně se k ní i vrátit.

Janacek
21.09.2013 5 z 5

Přes slzy se občas špatně četlo. Moc pěkná kniha!

Kaxik
11.09.2013 5 z 5

Nejoblíbenější! =)

EvieS
04.09.2013 5 z 5

První jsem viděla film, který mě vůbec nezaujal a tak jsem se dlouhou dobu knížce vyhýbala. Byla to chyba protože je opravdu nádherná.

alhl
28.08.2013 5 z 5

Dech beroucí romantika, u které si popláčete i se zasmějete, úžasný, netradiční příběh s kapkou naděje na závěr. Víc slov nemám, prostě si to musíte přečíst! ;-)
PS Filmu jsem se cíleně vyhýbala, dokud si nepřečtu knihu, a udělala jsem dobře. Film sice není k zahození, ale logicky se do něj nevešlo všechno, a to je jeho mínus oproti knize. Prostě mi tam spousta věcí z příběhu chyběla.

Ivuska.09
25.08.2013 5 z 5

Tuhle knížku jednoduše miluju. Jedna z mých nej.

Ruxandra
21.08.2013 4 z 5

Musím říct, že kniha a film pro mě mají úplně jinou atmosféru, ale v každém jsem si našla svoje a líbilo se mi oboje.

monushka
15.08.2013 5 z 5

Tuto knihu zbožňuji! Mohla bych jí číst neustále dokola a stejně mě pokaždé zaujme příběh, u kterého brečím jako želva.

Misha*
01.08.2013 2 z 5

Myslím, že z toho je určitě pěkný film, zatím jsem ho nevidela... Jako knížka-nevím, je to takové čtení o ničem, bavily mě ty vzkazy, to ano, ale na můj vkus moc pohodové čtení vlastně o ničem.

JajaAP
23.07.2013 5 z 5

Úžasná knížka, tekly mi u ní slzy proudem a to jak ze smutku tak od smíchu. Je neuvěřitelné jak byla knížka vtipná a zábavná, ikdyž popisovala snad nejsmutnější příběh jaký jsem, kdy četla. Film jsem zatím neviděla, ale knížka rozhodně bude patřit k mým oblíbeným a někdy se k ní vrátím. Spoiler: Lidé, kteří tady v komentářích psali, že je Holly ufňukaná, asi měli to štěstí, že nikdy neztratili milovaného člověka. (Já to štěstí neměla.) a proto mi přišla Holly né ufňukaná, ale statečná a vážně jsem s ní cítila. Má skvělou rodinu i sourozence a úžasné přátele, ale i tak jsem jí přála lepší konec než jakým končila kniha. A tak nějak jsem doufala, že to s Danielem dopadle líp. Ale jinak skvělá kniha a u mě má plný počet hvězdiček. :-)

Marčullkas
21.07.2013 5 z 5

film jsem neviděla! Ani se na to nechystám :) Mám ráda vlastní představivost a fantazii knihy. Věřím, že po zhlédnutí filmu, bych byla opět zklamaná. Proto si knižní podobu ráda uchovám :)

Therysha
04.07.2013 5 z 5

Knihu jsem si koupila až po shlédnutí filmu. Musím, ale říct, že kniha je mnohem mnohem mnohem lepší než film a to ten film miluju :-D tak nějak bych řekla, že to je pravá láska... mno prostě krása určitě přečtěte!

smaille
26.06.2013 5 z 5

Skvělá kniha, i slzička mi málem ukápla.. moc ráda se k ní zase vrátím

honey321
02.06.2013 5 z 5

Skvělá knížka. Můžu doporučit i přečtení v originále ... přišlo mi to rozhodně více emotivní ;)

kneslova
27.05.2013 5 z 5

Krásná romantika, moc se mi líbila

Cecelia Ahern
irská, 1981