PS: Miluju Tě

PS: Miluju Tě https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65106/mid_ps-miluju-te-J3V-65106.jpg 4 1138 243

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

dvoracci
25.05.2014 5 z 5

Moc krásný romantický příběh, i když je tak smutný, je místy kompenzovaný skvělým humorem.

Sabushatko9
15.05.2014 5 z 5

Krásný romantický příběh :-)

ElenaK
12.05.2014

Viděla jsem nejdříve film na doporučení kamarádky, ale byla jsem z něho trochu zmatená. Pak jsem asi po půlroce dostala knížku a byla mnohem lepší, akorát se mi zdálo, že film se inspiroval jen ústřední myšlenkou. Takže film podruhé ne, knihu snad někdy v budoucnu, četla se hezky, ale to smuté téma mi nedělalo dobře. Každopádně zanechala silné dojmy.

sarka4699
04.05.2014 4 z 5

Nejprve jsem viděla film, který se mi tehdy moc líbil a brečela jsem skoro celou dobu. Teď po přečtení knížky přemýšlím jestli ten film byl opravdu podle téhle knihy, protože podobností je opravdu málo! Jinak knížka skvělá, stojí za přečtení, film za shlédnutí už rozhodně ne :D.

VictorieGreen
03.05.2014 2 z 5

Co k tomu dodat. Asi tak deset hvězdiček tvůrcům stejnojmenného filmu za to, že vzali těch přibližně 10% knihy, které jsou snesitelné, a vytvořili z této nudné, utahané a ukňourané knihy opravdu dobrý příběh. Samotná kniha si ovšem víc než dvě hvězdičky opravdu nezaslouží.

tinka93
28.04.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla po zhlédnutí filmu a po doporučení od kamarádky. Je to první knížka, u které jsem regulérně brečela a to prakticky celu dobu (místy střídáno hysterickým smíchem). Určitě kniha hodná doporučení:)

Nikolča
24.04.2014 5 z 5

Moc krásná kniha, všem ji doporučuju. Akorát mě štve jak se jim napovedl film, mně se vůbec nelíbí.

petrzel
28.03.2014 5 z 5

Opravdu nádherná kniha.

spilina
18.03.2014 5 z 5

knížka je perfektní, sice takovéto knihy nevyhledávám,ale nějak se mi dostala pod ruku a začala jsem číst.... že si i pobrečím,to jsem fakt nečekala. a film? když jsem ho viděla poprvé tak jsem byla opravdu zklamaná,ale to tak bývá pokaždé když se snažím vidět ve filmu knížku :(

Bunburistka
16.02.2014 4 z 5

Nádherně napsaná kniha, přečetla jsem ji na cestě na dovolenou jedním dechem.
Čistá láska, co víc dodat.
Vřele doporučuji :)

Moniisek
26.01.2014 5 z 5

Kniha je velice pěkně napsaná. Poutavý příběh, plný očekávání. Což se teda nedá říct o filmu! Pokud se vám zalíbí kniha NEKOUKEJTE NA FILM! :)

Terry.89
28.12.2013 5 z 5

Pokud jste si jako já zamilovali tuhle knihu, pak v žádném případě nekoukjte na film. Ten je naprosto příšerný a zkazí vím dojem z knihy. Je to, jako byste se koukali na velice, ale velice nevydařený pokus o natočení této knihy. Vše, co je v téhle knize krásné a díky čemu je tak čtivá a příběh vás vezme zasrdce, ve filmu buď zcela chybí nebo je změněno téměř k nepoznání. Takže z toho plyne: pokud se vám kniha líbila a film jste ještě neviděli, nekoukejte se na něj, v opačném případě, kniha se vám libila a viděli jste i film, zapomeňte na něj. A pokud se vám kniha nelíbila, pak je úplně jedno, jak se ohledně filmu zachováte. :)

sarekaslukova
28.12.2013 5 z 5

Snad ještě nikdy jsem neměla takové rychlé změny nálad jako při čtení tohoto příběhu. Chvílemi jsem se smála, brečela nebo jsem vztekle chtěla hodit knížkou. Do děje se krásně začte, ale konec jsem čekala že bude trochu lépe podaný. Přesto doufám, že toto nikdy nebudu muset zažít.

klarka61
26.12.2013 2 z 5

Kniha docela ušla, ale protože jsem sama zažila úmrtí manžela a vím co to obnáší, přišla mi kniha dost nereálná a z jiného světa. Často jsem ji chtěla odložit a nadobro přestat číst. K dočtení jsem se nutila.

Tess.96
16.12.2013 5 z 5

Kniha pro mě byla jedna z nejúžasnějších, nejkrásnějších, nejčtivějších, nejzábavnějších a nejdojemnějších. Jsem ráda, že jsem knihu vzala do ruky a začala jí číst. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Byla to moje první zkušenost od Cecelie Ahernové a u téhle knihy nehodlám skončit a přečtu si od ní další knihy, které napsala. Kniha mě zaujala, je čtivá, zábavná a skvělá. Ani se mi nechce dívat na film, bojím se, že bych si zkazila dojem z knihy. Doporučuji knihu všem, i těm kteří moc nečtou, mohl by to být pro ně skvělý začátek. ;)

Aneleh
15.12.2013 5 z 5

Film jsem neviděla, ale kniha je nádherná, všem doporučuji si ji přečíst. Je v ní mnoho životní pravdy. Holly měla výjimečné štěstí, že v životě potkala takového člověka, který ji tolik miloval, že i po své smrti dokázal zařídit, aby se vymanila ze svého smutku a žila dál. Podle mě Holly byla velmi statečná a citlivá a kdo píše, že byla ufňukaná nebo že příběh byl směšný, tak ten snad ani nikdy nemohl v životě potkat opravdovou lásku a milovaného člověka ztratit.

KattyV.
13.12.2013 5 z 5

Jestli jsem někdy u knihy brečela, tak u této. Nádherná knížka.

kattyV
11.12.2013 4 z 5

Zařadím se do té poviny čtenářů, které oslovilakniha a byli otráveni z filmu. Kniha se mi zdála silná a dojemná. To, jak se hlavní hrdinka vrací krok po kroku ypět do života mi připadalo přesvědčivé a uvěřitelné. Film byl na mne příliš ukřičený, nedokázala jsem se na něho dokoukat, přestože jsem se původně těšila.

Ditules
08.12.2013 5 z 5

Nejprve jsem viděla film, pak četla knihu. Oboje je skvělé. U obojího jsem řvala jak dítě. Scéna z cestovní agentury je vynikající.

Handulenka
03.12.2013 5 z 5

Kniha je nádherná.Táke jsem u ní plakala.Sehnala jsem si film a ten jsem po 10min. vypnula.Na knížku nemá.

Cecelia Ahern
irská, 1981