PS: Miluju Tě

PS: Miluju Tě https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65106/mid_ps-miluju-te-J3V-65106.jpg 4 1138 243

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

luc.navratilova
23.03.2015 4 z 5

Četla jsem v anglickém originále. Kniha se krásně četla, je to taková oddechovka, ale moc hezký příběh o ztracené lásce a o tom, jak se vyrovnat s smrtí blízkého člověka. Vývoj hlavní postavy se mi moc líbil a i když kniha patří mezi jednodušší literaturu, užila jsem si ji.

Desi87
12.03.2015 5 z 5

Velice nerada jsem se s knížkou loučila. Dokáže probudit mnoho různých emocí :)

Andy74
27.01.2015 3 z 5

Opravdu krásná oddechovka na víkend. Závidím všem, co mají kámošky jako Sharon a Denise a Holly. Ale holky, ty vaše víkendové tahy bych fakt nedala :o))))
Jo a slzičky samozřejmě přišly s každou otevřenou obálkou ......

monte
26.01.2015 4 z 5

odpočinkové čtení

Rosie1
20.01.2015 5 z 5

Nádherná kniha! :-) Aj slzička sa mi skotúľala z oka......keby len jedna ;-) A ten záchvat plaču po dočítaní knihy bol neuveriteľný....rovanko ako táto kniha :-)

Makyt
31.12.2014 5 z 5

Úžasná knížka, i slza mi ukápla...

DariDerek
23.11.2014 5 z 5

Oh la laaa ☺ skvely....zadny prehnane sladke dilo, ale perfektni kniha s dejem, vtipem a tou pravou laskou ☺

Majollica
10.11.2014 4 z 5

Místy hřejivé, místy dojemné, dostatečně procítěné, romantické tak akorát a chvílemi i hodně vtipné. Velmi příjemné, odpočinkové čtení :o)

Drea
26.10.2014 4 z 5

Páni, nevěřila jsem, že se mi to bude líbit. Asi proto, že jsem nejdříve viděla film a neměla jsem už v úmyslu číst knihu, ale přemluvili jste mě.
Narozdíl od filmu, v knize je Holly mnohem pohodovější a sympatičtější. Jsou tu i skvěle vystavěné postavy jejích přátel a rodiny. Takže příjemné překvápko!

SladkaK
14.10.2014 2 z 5

Tohle je prvni pripad, kdy je film lepsi nez kniha. Nebylo to spatne napsane, ale abych si knihu uzila, musela jsem se uplne odprostit od porovnavani. Coz jde velmi tezko, kdyz je na prebalu knihy poster filmu.

nejknihy123
07.10.2014 5 z 5

Kniha mě moc překvapila, věděla jsem, že bude báječná, ale byla mnohem lepší. Je to taky o zamyšlení a měli bysme si vážit toho, co máme :))

koki.veru
29.09.2014 5 z 5

Nádherná knížka, do které jsem se okamžitě začetla a přečetla jí během dvou dnů. Velmi smutný příběh, který vás donutí, abyste si vážili toho co máte.

Šánka
19.09.2014 5 z 5

Po převážně kladných komentářích jsem se na knihu velmi těšila. Po prvních sto stránkách se mi do ní vůbec nedařilo začíst a už jsem ji i chtěla odložit. A pak jsem pomaloučku zjistila, že čtu krásný příběh jedné velké lásky, a že u něj chvílemi brečím a za chvilku se
usmívám a moc fandím Holly, aby se dokázala vyrovnat s velkou životní ztrátou.

knihamouder
16.09.2014 5 z 5

Smutné téma knihy, které ovšem k životu neodmyslitelně patří. Jak se vyrovnat s odchodem velmi blízkého člověka. Dokonce jsem se místy i pobavila.

LucinaHypiska
24.08.2014 5 z 5

Krásná knížka. Přestože je to smutné téma, člověk se u toho tak krásně zasměje a odreaguje. Výborně čtivý překlad. :)

LenZa28
19.08.2014 5 z 5

nikdy jsem u knížky tak nebulela a nikdy se tak nesmála nahlas!! Lituju že je film tak strašně odlišný, neb jsou "nečtenáři" ošizeni o krásný příběh! Při vzpomínce na akci " zlatý závěs" se směju ještě teď!

kejty91
18.08.2014 4 z 5

krásný román, nečekaný konec...za mě 4 z 5 hvězdiček, přece jen mě tam něco dráždilo

ivusse
05.08.2014 4 z 5

Nejprve jsem myslela, že mě to moc bavit nebude, že to bude taková červená knihovna. A ona ve finále byla, ale čtivá a celkem i pěkná. Kniha mě vtáhla do děje, sama jsem byla zvědavá, co Holly příští měsíc najde v dopise...

slonyk
21.07.2014 5 z 5

Krásná kniha!!!

Ankavi
07.06.2014 5 z 5

Jeden z těch krásných, smutně romantických příběhů, které se vám vryjí do srdce. Mile mě potěšilo, že průběh a vrchol příběhu není takový, jaký se od poloviny knihy doslova nabízí, čtenář má možnost s hlavní hrdinkou doslova prožít její tápání, citové zmatky a postupné pomalé vyrovnávání se se situací, do které byla vržena. Při čtení knihy jsem se doslova těšila na každý další dopis a doufala jsem, že Gerry své milované dovolí začít žít - a stalo se. Kniha mě moc potěšila a opět mi připomněla, že člověk má žít přítomností - a ne se hrabat v minulosti, nebo řešit budoucnost. Ráda dávám vysoké hodnocení.

Cecelia Ahern
irská, 1981