PS: Miluju Tě

PS: Miluju Tě https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65106/mid_ps-miluju-te-J3V-65106.jpg 4 1138 243

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. Kniha, mezinárodní bestseller, získala ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

_sjuu_
27.05.2013 3 z 5

Kniha je nádherná, ovšem dost často mě rozčilovala Hollyinina ufňuknost,.. :(

Jajulle
25.04.2013 4 z 5

Typická romantika. Kniha je úplně jiná než film, který naprosto zbožňuju. Vyjímečně v tomhle případě upřednostnuju film než knihu

exitus
21.04.2013 3 z 5

Nejzajímavější je na tom nápad. Jinak je to naprosto průměrná romantika, která byla chvílemi až směšná. A vlastně mě to nedojalo, i když (nebo právě proto, že) se to tolik snažilo.

gomaki
15.04.2013 5 z 5

Mám ráda knihu a mám ráda i film - díky filmu si můžu představovat Gerryho jako Gerarda Butlera, pro kterého mám slabost :)

Ano, je to jiné, její rodina je ve filmu poněkud zvláštní a v knize drží při sobě, Gerry a Holly se v knize nehádají tak jako ve filmu a hlavně děj knihy se odehrává v Irsku :)

Ale to nejdůležitější, to nejkrásnější je jak v knize tak ve filmu: že i když ztratíme milovaného člověka, musíme jít dál a Gerry, to je prostě chlap, který svou ženu miluje a nechce ji opustit, ale nic jiného mu nezbývá

Holly je silná statečná osobnost, která se snaží postavit na nohy a s pomocí rodiny /Richard je borec:))/, přátel /jooo Sharon a Denise:))/ a hlavně s pomocí dopisů od Gerryho se ji to nakonec povede.

Možná je Holl chvilkami ufňukaná a sebestředná, ale ruku na srdce, kdo by v těch chvílích myslel hlavně na druhé?

Je to krásná kniha, krásně se čte a dost možná Vám u ní ukápne i slza - nejdřív plná lítosti, ale než Vám padne na tvář, tak se změní v slzu smíchu :)

Elka85
01.04.2013 5 z 5

Jak už se tu několikrát opakuje.....knížka je naprosto super, film už tolik ne, ale to tak bohužel bývá ;-)

Velcka
17.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Naprosto mě nadchla, pohltila mě... přečetla jsem jí jedním dechem. Naopak film mě neuchvátil.

Lady S.
10.03.2013 5 z 5

Nejdříve jsem četla knihu, která mě uchvátila. Film jsem viděla později a nezaujal mě tak jako kniha.

Lucinka131
06.03.2013

Úžasná kniha. Mě osobně se zamlouvá mnohem víc než film.

Jane93
26.02.2013 5 z 5

Úžasná a dojemná kniha. Mnohem lepší než film.

siska88
24.02.2013 5 z 5

Vynikající kniha, skvělý film.

sarhod79
07.02.2013 5 z 5

Nejdřív jsem si přečetla knihu, pak jsem viděla film. Kniha je mnohem lepší, propracovanější, přečetla jsem ji na jeden zátah, prostě super kniha

Milik
02.02.2013 5 z 5

Nejprve jsem viděla film, pak až dostala knížku. Kniha je mnohem lepší! Krásné a hodně smutné čtení, ale mám ji ve své knihovně, takže se k ní určitě zase někdy vrátím.

BarushS
19.01.2013 5 z 5

Krásná knížka. Autorku mám velice ráda, škoda jen, že mě k ní přivedl až film.

Lucinka131
03.01.2013

Nesouhlasím s názorem miska2609
Nikdo z nás neví, jak by se zachoval, a jak by se litoval, kdyby se mu stalo něco podobného, co se pžihodilo Holly.
Jinak je kniha moc krásně napsána. Přečtu si jí vždy, když podřebuju nabít energii.

ruzovka
29.12.2012 5 z 5

Film jsme viděla 2x a knihu jsme si pořídila nedávno a rozhodně nelituju a vím, že se k ní určitě vrátím víckrát ...
Kdo by v její situaci nefňukal? Já určitě ano ..
A moc se mi líbil námět knihy i jak je napsaná .. slzy střídá smích ...

miska2609
29.11.2012 2 z 5

Možná jsem četla ve špatném rozpoložení, ale mně se kniha nelíbila a chvílemi dokonce i rozčilovala postoji Holly. Jsem asi jediná, které se daleko víc líbil film, neboť tam se Holly tolik nelitovala a nefňukala!

kika 13
14.11.2012 4 z 5

Krásná knížka,dojemné scény.Pěkně se čte.

Kůstka
11.11.2012 5 z 5

Film má svoje kouzlo. Ale knížka je prostě knížka, ke konci jsem brečela jako želva.. Sama jsem si spojovala, co bych dělala, kdybych.. Byla jsem tam za Holly a cítila se přesně jako ona.. Děsně, sama, k ničemu.. Ale samozřejmě, že tam byly i ty úsměvný chvilky. Kamarádky a jejich komentáře mě dostávaly. :)

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Velice krásná kniha s dojemným příběhem! lepší než film!

Michelle93
04.10.2012 5 z 5

Kniha byla opravdu krásná, nádherný příběh :) mnohem lepší než film.. (ten se mi vůbec nelíbil).

Cecelia Ahern
irská, 1981