Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453417/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-8WS-453417.jpg 4 5339 5339

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla.... celý text

Tereza99
10.09.2017 4 z 5

Skvělá oddechovka, která pobaví a můžete u ní s klidem "vypnout mozek". :-)

Dardos
06.09.2017 5 z 5

Kniha se mi libila, fajn pribeh o ctyrech kamaradech, ve kterem jsem se neztracela. Skvele hlasky a zapletka.
Za me doporucuji :)

petulka.sasanka
04.09.2017 5 z 5

U knihy jsme se bavila!!!! Mám rada styl, kterým je kniha napsaná. Hartl se začíná stávat mým oblíbeným spisovatelem ;-)

vavria01
04.09.2017 4 z 5

Přečteno jedním dechem.

sd1992
03.09.2017 4 z 5

Abych se přiznala, tak nečtu české autory.. Bohužel mi naše literatura nic moc neříká... Takže čtu z 98% pouze knížky od zahraničních autorů. Ale Patrik Hartl?!! Tak tomu jsem se rozhodla dát šanci, protože spousta lidí v mém okolí jej chválí.. tak jsem si řekla, proč to nezkusit? A NELITUJI!! Pro mě fakt milé překvapení... Ze začátku jsem měla trochu obavu z toho, že knihu Prvok, Šampon, Tečka a Karel vlastně vypráví 4 muži.. ale je to právě super.. skoro jako nakouknout za oponu jiné světa :D Je skvělý se do toho vžít a zjistit jak vlastně přemýšlí muži :D oddechové a lehké počteníčko... jedním dechem :)

gargamelka
03.09.2017 4 z 5

Oddychová knížka, která má spád a pozoruhodné dějové linky jednotlivých hrdinů.

VeronikaaH
02.09.2017 5 z 5

Lepší knížku jsem si o prázdninách u moře snad ani nemohla přečíst. Mega vtipné počteníčko, které je čtivé od první věty až po tu poslední a nemá žádné slabší pasáže. Dokonalá oddychovka. Bože, chci pokračovánííí

evajs.evajsek
01.09.2017 5 z 5

Jak už jsem psala u Malého pražského erotiku - pro mě pohodové čtení. Má to spád, dobré hlášky.

annettka1098
31.08.2017 4 z 5

Perfektní oddychovka, četla se sama.

Daenerys
31.08.2017 3 z 5

Ale jo. Nápad pěkný, čte se to svižně, ale nějaké extra nadšení to ve mně nevyvolalo.

wiolca
28.08.2017 4 z 5

Líbilo a s chutí si přečtu další Hartlovky, který vyjdou. Knížka se mi opět četla lehko a těžko jsem se od ní odtrhavala.

archzuza
28.08.2017 4 z 5

Skvělá oddechovka :)

janecek1748
26.08.2017 3 z 5

Až tak mě tato kniha nepobavila,jak jsem čekal.Trochu mi to prijde až přehnané tak vysoké hodnocení.Na druhou stranu,proti gustu...

amenufus
25.08.2017 4 z 5

Pohodové, příjemné čtení, zkrátka klasická Hartlovka :) Možná v tomto případě byl děj méně spletitý než obvykle, což vůbec nebylo na závadu.

jaja10
24.08.2017 5 z 5

knížka se mi moc líbila

maciasek
24.08.2017 4 z 5

tuto knížku jsem četla jako druhou po Malém pražském erotikonu a líbila se mi ještě víc, vtipné, trefné, člověk se u toho opravdu pobaví. Jedním slovem oddychovka

Danago
24.08.2017 5 z 5

Další skvělá knížka od Patrika Hartla. Já žasnu kde on na ty nápady teda chodí. Knížka je super vymyšlená.
Na mnoha místech jsem se musela od srdce zasmát a na jiných jsem zase měla slzy v očích. Jak moc nečtu české autory tak Patrik Hartl si mě naprosto získal. Už jsem přečetla všechny jeho knížky a ani jedna mě nezklamala. Moc se těším až vydá zase nějakou další, snad mu nedojdou nápady.
Opravdu krásná knížka. Rozhodně doporučuji.

Poslouchala jsem ji jako audioknihu a je perfektně načtená a celkově zpracovaná.

JaLesaPanJames
22.08.2017

Po precteni erotikonu jsem byl zvedav jestli me Hartl dokaze i podruhe bavit od zacatku do konce a ten kluk to dokazal!

evis_ka
22.08.2017 4 z 5

Pro mě stejný případ jako u erotikonu. Knížka pěkná, hezky napsaná, vtipná, zajímavý děj, zápletka, všechno...prakticky tomu nic nechybí. Kromě nějaké té "jiskry", kterou já potřebuji, aby mě kniha uchvátila.

barbora.kr
21.08.2017 5 z 5

U málokteré knížky si jsem naprosto jistá pěti hvězdami, ale tahle do toho top žebříčku patří. Chtěla jsem si od Hartla jako první přečíst prvotinu, abych věděla, zda má cenu kupovat jeho další knihy. A má! Nechápu, jak člověk může perfektně spojit příběh 4 lidí, aby vám vše přišlo reálné, vtipné a dojemné.
Všichni knihu hodnotíte jako vtipnou, úsměvnou, o tom žádná, ale asi jsem já jediná divná, co poslední stránky knížky probrečela. Všem doporučuju! Nato jak české autory nevyhledávám, Hartl je sakra super!