Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453417/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-8WS-453417.jpg 4 5339 5339

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla.... celý text

Ráčkajda
15.11.2017 5 z 5

Moje první kniha od Patrika Hartla a musím říct, že se mi moc líbila:-)

blazniva7983
13.11.2017 4 z 5

Toto mě náhodou docela dost bavilo, škoda snad jen toho epilogu, bez něj bych se obešla.

Jíťa512
12.11.2017 3 z 5

Pobavila jsem se, hvězdičku ubírám za vulgarismy.

vysypanel
11.11.2017 3 z 5

Celkem dobré, očekával jsem podle začátku větší srandu, ale tak to v životě chodí...

marketa.ul
03.11.2017 5 z 5

Patrika Hartla mám velmi ráda. Viděla jsem s ním několik rozhovorů a působil na mě velmi sympaticky. Proto jsem očekávala, že se mi jeho kniha bude líbit. A je tomu tak. Přečetla jsem ji za den. Skvělá.

Ježevika
02.11.2017 4 z 5

Pro mě moc fajn oddychovka, přečtená pomalu jedním dechem. V nadsázce a humoru dokázal autor skrýt vážná témata. Člověk se může podle nálady buď smát nebo se zamyslet nad hlubším významem - jak je komu libo ;-)

adevis
01.11.2017 5 z 5

Má první kniha od Patrika, který je skvělý. Nechápu, že až teď jsem se k němu dostala. Shlédla jsem videa z Show Jana Krause a po seznámení s Patrikovým věčným optimismem a originálním smíchem jsem věděla, že knihu musím mít. Měla jsem ji jako úvodní, rozhodla jsem se, že ji přečtu a pak uvidím, zda pořídím ostatní dvě. A jak to dopadlo? Rozhodně pořídím!! Přeji si je k Vánocům. Prvok, Šampón, Tečka a Karel byla kniha příjemně čtecí, vtipná, dojemná a moc mě bavila. Proto všem, kteří ještě nečetli vřele doporučuji!

Majulda8
31.10.2017 5 z 5

Tato kniha se mi líbila od Hartla nejvíce ze všech. Možná proto, že vypráví o vrstevnících. Opět velmi čtivá kniha - místy až "bláznivá".

lucie_seni
29.10.2017 5 z 5

5*...protože Show must go on!

gladya
23.10.2017 4 z 5

Humorné části pobaví, z tohoto hlediska je to příjemná oddechovka. Je tam ale i něco navíc. Shrnu to jednoduše, lidé by spolu měli umět mluvit a naslouchat si .

todilka
23.10.2017 4 z 5

Milé, svěží, vtipné, uvěřitelné, veselé i smutné postřehy ze života čtyř kamarádů. O půl hvězdičky více, než Malý pražský erotikon, protože ten mi přišel zbytečně a uměle natahovaný.
*čtenářská výzva 2017: kniha s jménem v názvu

Danca196
22.10.2017 4 z 5

Pěkná oddychovka, která pobaví a zároveň nutí čtenáře se nad některými situacemi, které hlavní hrdinové prožívají, zamyslet. Je to druhá kniha od tohoto autora, kterou jsem četla a je rozhodně lepší než Malý pražský erotikon.

Tynyton
21.10.2017 5 z 5

Skvělá kniha na takové to víkendové čtení, kdy si chce člověk oddechnout. Příběhy mi přišly i inspirativní. Jeden se v nich může v některých ohledech hezky najít.

Dan
20.10.2017 5 z 5

Vtipná oddechovka na dva dny čtení. Dobré přezdívky. Fajn příběh. Líbila se mi více, než Okamžiky štěstí.

poter
19.10.2017

Super pohodové čtení,moc jsem se u ní nasmála.Vzala jsem sebou na dovolenou a byla to opravdu dobrá volba

Nikita04
19.10.2017 4 z 5

Lehké čtení, které pobaví. Kniha je psaná čtivou formou i pro nenáročné čtenáře.

Dauda
18.10.2017 5 z 5

Skvělá kniha, stejně jako autorovi ostatní knihy. Ani nevím jak rychle jsem ji měla přečtenou, moc jsem se u ní nasmála:-)

Klára90
16.10.2017 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila, přečtená téměř hned. Chvilkami jsem se musela opravdu smát, ale jinak je to spíše taková smutnější kniha k zamyšlení.

konvalinka17
11.10.2017 3 z 5

Nenáročná knížka, pobaví, ale už bych se k ní nevrátila

Klarinet
11.10.2017 4 z 5

Vidím film...Čermák, Langmajer, Vetchý, Vojtek....určitě si domyslíte, kdo by hrál Karla :) aneb plníme výzvy, abychom nebyli sráči! Harpyje byly nejlepší a vůbec jsem se skvěle pobavila a odpočinula. Doporučuji moc na dlouhé podzimní a depresivní večery.