Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453417/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-8WS-453417.jpg 4 5326 1212

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla.... celý text

Pauvka
27.12.2017 3 z 5

Pekna, ctiva ale nenadchla me tak jako erotikon. Tuhle bych si podruhe neprecetla :)

LucinkaLLL
26.12.2017 5 z 5

Skvělá, vtipná knížka na relax. Doporučuji! :-)

stm01
24.12.2017 5 z 5

Nenáročné čtení, ale to je taky potřeba na odpočinek a relax.

novina
24.12.2017 5 z 5

Super oddechovka. Líbil se mi chlapský úhel pohledu. Těším se na autorovu další knihu.

aktijnov
20.12.2017 3 z 5

Na půjčení knihy v knihovně jsem čekala 3 měsíce. Netuším ale, z čeho jsou lidé tak nadšení. Odreagovala jsem se, občas se i pousmála, ale že by to byla nějaká pecka... Spíš průměr.

Evaneva
19.12.2017

Už jenom fakt, že knihu napsal Patrik Hartl, mě přiměla si jí přečíst. A nelitovala jsem. Nečekejte hluboké myšlenky a nebo ponaučení. Ale příjemně se u ní odreagujete a zapomenete na svoje strasti.

Devorah
11.12.2017 3 z 5

Na knihu jsem byla po těch pochvalných recenzích opravdu velmi zvědavá. No.....přečteno. Objektivně musím hodnotit, že se celkem rychle čte, "děj" - ale ten je vážně v uvozovkách - utíká. Humorné scénky - hm, zasmála jsem se párkrát, stylem mi to strašně připomíná knihy od Třeštíkové - bohužel. Vše jen na efekt, neuvěřitelné příhody ze života, co se nemohou stát. Za mě tři hvězdy a i to je dost.

adorjas
11.12.2017 2 z 5

V minulosti sa rozoberali filozofické a náboženské traktáty, potom individualizmus a vznešené morálny princípy. A čo nám zostalo do 21.storočia? Asi už nič, pretože v knihe nemáme čím iným zaujať len večnou neverou a divnými ľudskými vzťahmi. A práve túto variáciu predviedol opäť p.Hartl, tak ako aj v Pražskom lexikóne alebo v Okamihoch šťastia.

Nechcem znieť pesimisticky, je fajn, ak niekto popíše reálny život, so všetkým , čo k tomu patrí. Avšak po tretej Hartlovej knihe vidím, že neustále kĺže po povrchu, postavy sú plytké bez vyjadrenia akýchkoľvek hlbších emócií.

Na druhú stranu, pre čitateľa, ktorý často nečíta, bude tento štýl ľahký, zábavný a bude knihu hodnotiť oveľa pozitívnejšie ako ja...

marketa9252
09.12.2017 5 z 5

Nejlepší kniha,co autor napsal :-)

Ali_xy
30.11.2017 5 z 5

V pořadí druhá přečtená kniha od Patrika Hartla a musím říci, že nezklamal. Líbí se mi jeho humor, styl psaní...taková lehkost, žádné těžké téma, ale přece jen vás to nutí zůstat u knihy a když to nejde, každou volnou chvilku zaplout zpět do děje. Nevím proč mi napadlo, že je to takový "nový Viewegh", ale řekla bych, že Hartl je zaručeně lepší, navíc má naprosto boží smích! :-)

parley3
30.11.2017 5 z 5

První kniha od autora, přečtená za pár hodin. Vtipná, svěží, oddechová kniha o hořkosladkém životě.

katerina9582

Nemám, co dodat, perfektní . Hodně jsem se nasmála

studentice
24.11.2017 3 z 5

Přečetla jsem jedním dechem, ale Malý pražský erotikon se mi líbil víc:)

Kackatlacka
20.11.2017 5 z 5

No pááááni,kde se to v tom Hartlovi bere?! Nemůžu si pomoct,ale jeho knížky vážně zbožňuju! Jen u nich se dokážu od srdce zasmát a o pár stránek dál pořádně zaplakat!
Vážně nádherná oddechovka..

Marci70
20.11.2017 5 z 5

Moc pěkné čtení! Přečetla jsem jedním dechem.

Dani25
20.11.2017 4 z 5

Dobra oddychovka :)

Lotka
17.11.2017 4 z 5

Nelíbil se mi název knížky a to byl důvod, proč se mi do jejího čtení nechtělo. Byla to chyba. Hartl nezklamal a předložil pro mě poutavý příběd. Jako odpočinkovku doporučuji.

Alethea_k
16.11.2017 5 z 5

Měla jsem vůči knize zbytečné předsudky. Hartl píše neuvěřitelně čtivě, dokáže člověka na jedné straně nadchnout, pobavit, a zároveň i nechat se zamyslet nad tím, jak reálné to je. Tím pádem je člověk nucen zamyslet se sám nad sebou i nad zásadními otázkami svého života.
Během epilogu mne dokázal během jednoho odstavce vyděsit, uklidnit a poté vyděsit ještě víc. Nemám ráda sprostá slova v knihách, ale sem každé sprosté slovo a sexuální tématika prostě patří.
Jak říkám... Autor mne mile překvapil a rozhodně to není poslední kniha, kterou jsem od něj přečetla...

Ráčkajda
15.11.2017 5 z 5

Moje první kniha od Patrika Hartla a musím říct, že se mi moc líbila:-)

blazniva7983
13.11.2017 4 z 5

Toto mě náhodou docela dost bavilo, škoda snad jen toho epilogu, bez něj bych se obešla.