Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4 5329 5329

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit.... celý text

ŽralokPeet
16.10.2021 5 z 5

Je to sranda, čtení knihy hezky utíká, doporučuju všem.

Crozz
12.10.2021 4 z 5

Super, sranda od začátku do konce...

LunaL.
12.10.2021 5 z 5

Tuhle knihu jsem přečetla už potřetí - poprvé, chvíli po vydání jsem ji brala jako vtipnou a oddechovou. Podruhé mě zarazilo, že zase tak vtipná není, že je hlavně o "vyhořelých" chlapech, co nejsou spokojení s vlastním životem. I tak jsem se nemohla dočkat filmu - a hned po kině jsem se pustila do knížky znovu! :) Knížka je vtipná, sprostá, smutná, někdy deprimující. Je o přátelství, nové i staré lásce, o hledání sebe sama - prostě o životě :) Dávám o hvězdičku víc, než minule a vím, že si knihu určitě zase někdy přečtu :)

evask
09.10.2021 5 z 5

Sprostý, ale milý. To mě napadlo hned na začátku čtení. Vulgárních výrazů přibývalo, na můj vkus až moc. Pak jsem na to přišla - vulgarita jako způsob odlehčení tématu. Protože jinak je ta knížka o příliš vážných věcech, jen tvrdá realita, žádná sranda.

Dumicek
07.10.2021 4 z 5

Tento žánr já nevyhledávám,ale kniha se mi dostala do ruky,tak jsem si řekla proč ne..mohu jen říct,že mě mile překvapila a přečtenou jsem ji měla za 1 den..příjemná oddychovka,která rozhodně nezklame.

stanislav0373
06.10.2021 5 z 5

Hartl mě baví. Opět skvělé postavy, nestandartní situace a humor, který dokáže zjemnit strasti běžného života.

namornice
06.10.2021 4 z 5

Hořkoskadká, ale překvapivě zábavná oddechovka. Takový Sex ve městě po chlapskou, kde se místo plastik ňader a nových bot řeší varlata a nová auta. Čtení je to zábavné i když se dotýká i vážnějších témat. Poslouchala jsem jako audioknihu a interpretace Martina Hofmanna byla velmi zdařilá.
Příběhy čtyř kamarádů jsou z velké části velice úsměvné a místy naopak dost neradostné, ale za mě určitě doporučuji.

Jenny46
03.10.2021 3 z 5

Potřebovala jsem změnu oddechové čtení na víkend - kniha, která není náročná nenadchne ani neurazí, příběh psaný ze života, ale moc mi asi nesedí styl psaní...3,5*

Katy_71
01.10.2021 4 z 5

Příjemná oddechovka a bylo dost zajímavé číst o tom, jak muži před čtyřicítkou bojují se svými problémy a jsou plní nejistot a pocitů.

Stanas513
01.10.2021 3 z 5

Taková knížka vyloženě pro chlapy, o tom, co se jim může zrodit v hlavě. Zpočátku to vypadalo na komedii, ale na konci to byla spíš tragédie. Bohužel jsem neviděla film, abych mohla srovnávat, ale asi bych na něj ani nešla. Jak se říká, není to můj šálek čaje. Ale jako oddychovka dobré.

LasakovaLe
30.09.2021 5 z 5

Příjemná oddechovka, jako všechny autorovy knihy. Knížka se mi velmi líbila, ráda si jí přečtu znovu. Mrzelo mě ale zakončení knížky, ale takhle to v životě občas chodí.

Ossisa
29.09.2021 5 z 5

Nenáročná oddechovka, čtivě napsaná, občas jsem se i zasmála. Neměla jsem žádná očekávání a od autora jsem ještě nic nečetla, ale nakonec byl příběh fajn.

Miška74
28.09.2021 3 z 5

Knížku jsem si chtěla přečíst dřív než případně uvidím film, ale teď nevím, zda ho chci vůbec vidět.
Kniha mě úplně nenadchla. Nečetla se úplně špatně, ale taky nenadchla. První část knihy byla zajímavější, druhá polovina už spíše nudila. Jako oddychovku to celkem šlo.

MatBla
27.09.2021 5 z 5

Milá knížka, chtěla jsem si ji přečíst dřív, než uvidím film. Chlapy vybral do filmu Patrik skvěle, všechny čtyři mám ráda. Jsem zvědavá na jejich ženské protějšky, podle fotek v knížce jsem si jen tipovala, která je která.

Zesamsun
22.09.2021 4 z 5

Nenáročná, vtipná a příjemná oddechovka. Těším se, až uvidím zfilmovanou verzi.

cerna7151
20.09.2021 4 z 5

Zábavná kniha se sympatickýma postavama. Pohodové čtení, super!

Emberas
19.09.2021 3 z 5

Tato autorova kniha mi přišla lepší, taková nenáročná oddychovka na víkend.

kopretina21
17.09.2021 3 z 5

Tohle se jako oddychovka dalo, zdá se mi to dokonce lepší, než autorova pozdější próza. Knihu jsem četla kvůli tolik propagovanému filmu, ale asi na něj nepůjdu.
Žádná z postav mi nebyla nijak extra sympatická.
Žádné velké myšlenky. Ostatně, ani jsem je nečekala.
První polovina lepší než druhá. Občas šlo děj předvídat, což je trochu nuda.

Kuxka
11.09.2021 4 z 5

Vtipná, milá knížka. Líbilo se mi přeskakování mezi jednotlivými životy a 4 různé pohledy na tu stejnou věc. Zajímá mě, jaký bude film.

Bookaholik
11.09.2021 5 z 5

Příjemná a za mě dost vtipná oddechovka třeba na dovolenou. Už se těším, až se podívám na film!