Zlámané kosti

Zlámané kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398994/bmid_zlamane-kosti-icz-398994.jpg 5 1356 307

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Broken Bones , 2017

šipek
31.08.2020 5 z 5

Asi jedna z nejčtěnějších sérii zde na databázi knih a po právu. Kim a její parta jsou výteční. Kniha má dvě dějové linie, které se prolínají celou knihou. Prostě tato série se musí přečíst.

pepa4081
27.08.2020 5 z 5

Anglická policie prostě nechodí ozbrojená. Nevím, jestli to pořád platí, ale dříve to bylo hezkým pravidlem.

regiiiii
27.08.2020 5 z 5

Achjo. Jsem tak nastvana. Knizka je uzasna, suprove se cte. Tento pribeh, neboli pribehy jak je zvykem ze v kazde knizce je vice pripadu byl opet famozni ale zas mi drasa nervy to ze nemaji zbrane. Policistka co jde na dva uchyli beze zbrane. Ja tomu fakt nerozumim. Proc je nemaji? Cim tim chce autorka dosahnout? Aby Kim opet dostala do huby? Aby to bylo zajimavejsi? Tak me to teda spise vytaci. Prosim. Ten kdo umi anglictinu, uz ji to nekdo napiste, protoze tohle neni normalni. Miluju Angeliny knizky a miluji Kim a vsechny v tymu ale tohle nemuzu vystat. A mam ten dojem ze to nepisu naposledy.

raty
24.08.2020 5 z 5

Jak stojí na přebalu, tato série rozhodně neztrácí dech. Já ho tedy párkrát při čtení ztrácela, protože jde o velmi napínavé a zajímavé vyšetřování. V knize je to ostatně zmíněno - Případy, které Kimin tým vyšetřuje jsou jako pavučina. Když se spojí jednotlivá vlákna, ukáže se na konci pro mě velmi překvapivý vrah.

monci6485
22.08.2020 4 z 5

Opět skvělé čtení. Ale linka s prostitutkama by stačila. Rumuni jsou nějak navíc, tyhle osvěty nemám ráda.

MajaN
18.08.2020 5 z 5

Po dlhšom čase som opäť siahla po knihe od Angely Marsons.Téma je v súčasnosti veľmi aktuálna.Veľa ekonomických utečencov ,bezvýchodiskovosť ,ak niekoho životné okolnosti dostanú na okraj spoločnosti.Milo ma prekvapila Kim, ktorá prejavila empatiu so ženami ulice,ich vraždy vyšetrovala s odhodlaním buldoga.Autorka drsným spôsobom vykreslila sieť obchodníkov s bielym mäsom,ako sú naviazaní na zdanlivo bezúhonných ,vysoko postavených pracháčov,ktorí to majú v hlave preklopené.Rozuzlenie príbehu ma tak prekvapilo, až som bola sklamaná,lebo na vraha som mala viac typov, ale na sympatickú Sal z ulice by som prstom rozhodne neukázala.

Arsi
04.08.2020 5 z 5

Další skvělá detektivka plná napětí a akce. A jako vždy bravurně vyřešený případ Kim a její party.

Atak
02.08.2020 5 z 5

Tento příběh jsem rozečetl před týdnem a dnes jsem se k ní vrátil a dočetl na jeden zátah. poutavě napsáno jako vždy.

veronika3141
01.08.2020 5 z 5

Zs me asi nejlepsi dil teto detektivni serie :)

Evule *
30.07.2020 5 z 5

Výborné, za mě další velmi povedený díl od mé oblíbené autorky.

Aprilek
29.07.2020 5 z 5

Po dlouhém čekání na tuto knihu v knihovně mě nezklamala.

ZimníLidé
26.07.2020 5 z 5

Nic není, tak jak vypadá... Dobře mě Angela napálila ( a to jsem k dané osobě měla fakt sympatie). Jsem ráda, že tentokrát můžu dát opět plný počet :)) No do dalších dílů se mi upřímně moc nechce, jelikož vím, že to bude velká hra na city a já jsem fakt velký cíťa :(

danica6371
25.07.2020 3 z 5

Přijde mi, že Angele trochu dochází dech. A nebo už jsem si zvykla. Je to její standartní výkon, ale zdá se mi, že pár prvních knížek bylo daleko napínavějších. Není to špatná kniha, ale je to takové “neurazí-nenadchne” ????????‍♀️

zuziosi
22.07.2020 5 z 5

Prý mám příliš krátké komentáře ke knihám. Ale co mám psát, když to bylo opět perfektní? ????

PéEm
22.07.2020 4 z 5

Jediné, co mě mrzí je to, že je to už sedmý díl a moc na přečtení mi tím pádem nezbývá...

Anet2106
16.07.2020 3 z 5

Kniha ani nenadchla, ani nezklamala. Rychle se četla. Motiv se zase trochu lišil od předchozích knih. Závěr překvapivý.

Anyzz
16.07.2020 5 z 5

Přiznávám, že ze mě detektiv nikdy nebude. Angela mi v průběhu vyšetřování hází pod nohy jeden klacek za druhým a mě se tak nikdy nepodaří odhalit vraha. Tentokrát jsem se vraha ani hádat nenamáhala. Prostě jsem se nechala unášet příběhem a čekala, co se z toho vyklube. A vyklubala se z toho opět dokonale promyšlená detektivka, jako obvykle přečtena jedním dechem.

Murasaki
15.07.2020 5 z 5

Opět naprosto skvělá kniha. Měla jsem sice trochu problém se zorientovat v postavách, kterých tam bylo opravdu mnoho, ale později jsem si všechno dala dohromady a užívala si čtení. Ten konec?! Zase odhalení, které jsem nečekala. Musím si těch detektivek načíst víc. :D

Ridley
27.06.2020 5 z 5

Už ani nečekám, jestli bude Kim skvělá, prostě je.....vždy zajímavý případ a hlavně to provázání osob z příběhů minulých je skvělé.

Ver1982
18.06.2020 5 z 5

Sedmá a opět skvělá! Troufnu si říct, že pro mě jsou tyto příběhy bezkonkurenční čtení. Ještě mě čekají 2 díly a pak nevím, co si počnu.