Pozvánka

Pozvánka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485144/bmid_pozvanka-cqb-485144.jpg 4 361 77

S Hudsonom Rothschildom som sa zoznámila na svadbe. Nečakane som dostala pozvánku do najluxusnejšieho podniku v meste. Hudson bol ženíchov hosť a pravdepodobne najúžasnejší muž, akého som kedy videla. Tancovali sme spolu a iskry medzi nami len tak lietali. Vedela som, že púšťať sa s ním do rozhovoru nie je najlepší nápad, no nedalo sa mu odolať a skvele som sa bavila. Len čo Hudson zistil, že nie som tá, za ktorú sa vydávam, bolo po zábave. To nečakané pozvanie totiž nebolo adresované mne, ale mojej niekdajšej spolubývajúcej, ktorá zdúchla uprostred noci a na pamiatku mi nechala dvojmesačný dlh na nájomnom. Preto som cítila morálne právo ísť na svadbu namiesto nej. Hudson ma však odhalil, a tak som vzala nohy na plecia. A cestou aj zopár fliaš drahého šampanského. Naskočila som do taxíka a s búšiacim srdcom zmizla. Chvalabohu, bez ujmy. Aspoň som si to myslela, dokým som nezistila, že som si tam zabudla mobil. Môžete trikrát hádať, kto ho našiel. Takto som sa teda zoznámila s Hudsonom Rothschildom. A to bol iba začiatok.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

The Invitation , 2021

knihomolka78
25.05.2023 3 z 5

Vtipný začátek, předvídatelný, přeslazený konec, ale četlo se to dobře. Zvlášť se mi líbily některé citace.

V životě se bojíme jen toho, na čem nám nejvíc záleží.

Pozitivní myšlenky se vrátí v podobě pozitivních věcí.

Když jim odpustíš, tak to neznamená, že jejich chování omlouváš. Odpuštění znamená hlavně to, že už si tím nedáš ničit srdce.

Ty nejsi žena, která potřebuje muže, ale žena kterou potřebuje muž.

Jita160
16.05.2023 5 z 5

,,Ty nejsi ženské co potřebuje chlapa.
Ty jsi ženská ,kterou potřebuje chlap".

NEVĚRA a jeden deník, který neměl spatřit světlo světa a přesto to napomohlo k lásce.
Krásný, zábavný, osvěžující a milý příběh plný náhod bez, kterých by si Hudson a Stella nenašli společnou cestu.
Romanťárna jako prase... moc se mi to líbilo.

preny
15.05.2023

Moc pěkná kniha,zhltla jsem jí jedním dechem, super oddychovka.

Kristy.Seb
10.05.2023 4 z 5

Pozitivní myšlenky se vrátí v podobě pozitivních věcí.

Abychom mohli začít psát nový příběh, je napřed potřeba vzdát se představy o tom, jak měl život vypadat.

V životě se bojíme jen toho, na čem nám nejvíc záleží.

Hned od začátku to byl velmi vtipný příběh plný něhy. Ale to co se vyskytlo za problém, mě teda dostalo. To byl šok. Ale skončilo to nádherně, i slza ukápla.

Tesset
10.05.2023 5 z 5

Tahle byla super. Začátek vtipný, děj pěkně ubíhal a postavy si nešlo neoblíbit. Sice se úplný wow efekt nekonal, všechno bylo poměrně jasné a předvídatelné, ale i tak skvělé. Vi to umí a Pozvánka se ji opravdu povedla.

Ketfl
08.05.2023 5 z 5

Knihy Vi Keeland mi v poslední době (na rozdíl od knih Penelope Ward, které mi připadají čím dál tím víc slabší a slabší) vždy vykouzlily úsměv na tváři. A kniha Pozvánka není výjimkou. Dle anotace působí příběh sice poměrně průměrně, přesto nabízí hned celou řadu zajímavých prvků, které knihu pozvedly do úplně jiných výšin. Příběh mě doslova vtáhl a stránky se mi jen míhaly pod rukama. Autorce se podařilo vytvořit také neskutečně sympatické hlavní postavy, jejichž životní příběhy jsem absolutně hltala a jejich vztahu fandila. Jediné mínus vidím v tom, že kniha je zařazena jako erotický román (což je uvedeno i na obálce knihy), ale tento příběh bohužel příliš erotiky nenabízí. Na poměry Vi Keeland je jí tady opravdu až nečekaně málo. Jedná se spíše o sladký, romantický příběh s dávkou dramatu, ale šťastným koncem, jak je u autorky známo. Vi prostě svůj rukopis nezapře. Každopádně příběh jsem si neskutečně užila a opravdu doporučuji k přečtení.

JanickaP
07.05.2023 5 z 5

Tohle je opravdu sladka knizka...cetla jsem ji ve slovenštině, takze ten pocit jemnosti to jeste umocnovalo. Vubec mi tam nechybela ta dravost, protoze dej prirozene plyne a zkratka jen cekate, kdy ten ohnostroj vypukne. Vubec bych se nezlobila za pokracovani pribehu Stelly a Hudsona v 2.dile :)
P.S. obalka je fakt povedena.

Ešína
03.05.2023 5 z 5

Tak to byla romanťárna. Ale vůbec mi to nevadí. Naopak, moc se mi kniha líbila. Hlavně ten nápad okolo deníku, to bylo sladké. I když pro Hudsona trochu bolestivé. Moc se mi zamlouval Stellin charakter a její síla. Už se nemůžu dočkat až si od autorky přečtu další příběh.
PS: a ty vzkazy na ovoci? Ach...

alzbeta2843
30.04.2023 5 z 5

Ak mám zlý, pochmurný alebo hoc i dobrý deň a mám chuť siahnúť po knihe, ktorá ma zaručene pobaví, chytne a budem sa pri nej usmievať i smútiť, je Vi záruka istoty. Pre mňa už je táto autorka jednoducho moja závislosť a musím sa držať, aby som si jej kniha neprečítala na jeden záťah. Jej knihy nesú určitý rukopis, majú podobné témy a podobné postavy, ale ja ich i tak veľmi milujem a každú hltám jedným dychom.

Tentokrát je to príbeh iný v tom, ako sa hlavní hrdinovia stretávajú. Ja si nemôžem pomôcť, ale každá vykreslená postava jej kníh mi hneď prirastie k srdcu :D A v tomto prípade otmu nebolo inak. Stella bola veľmi odhodlaná a jej práca sa mi veľmi páčila a hlavne jej záľuba v čítaní denníkov.

Ak máte radi túto autorku, asi vás táto kniha neminie a ak ste od autorky nič doposiaľ nečítali, tak vám veľmi závidím prvé stretnutie s Vi :)

Lee7
16.04.2023 3 z 5

Popravdě s jinými knihami od autorky jsem musela dát o hvězdičku méně. Příběh pěkný, zajímavá zápletka, ale nemohla jsem se prokousat na konec. Možná jen mám těžké období

LuciKo
06.12.2022 5 z 5

Knihu jsem četla ve slovenštině, protože v českém jazyce zatím není vydaná, ale zážitek mi to nijak nezkazilo. Pokud máte rádi Vi Keeland, pak byste tuto knihu neměli minout. Klasický příběh, vlastně podle šablony, ale vůbec ničemu to nevadí. Sympatické hlavní postavy, chemie mezi nimi funguje na 100%. Co navíc velmi pozitivně oceňuji je závěr knihy, kdy autorka nevytvářela zbytečně větší drama, než bylo potřeba a nijak ho uměle nenatahovala. Kniha splnila mé očekávání a ve svém žánru ji hodnotím na maximum.

Lexie321
01.11.2022 4 z 5

Dobrá oddychovka. Kniha sa čítala rýchlo a postavy boli zaujímavé a sympatické.

Marci_Vaj
07.10.2022 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Četla se pomaleji, díky slovenštině a ačkoli mluvím slovensky velmi dobře, některá slova jsem vůbec neznala :) literatura má prostě někdy prazvláštní výrazy :D
Příběh byl fajn, oba byli příjemní i Charlie se mi líbila jak byla vtipná. ( určitě díky skvělému Hudsonovi ) :)

havrmoni
25.09.2022 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu povedené. Moc pěkná romantika.

adela2230
03.09.2022 5 z 5

Velmi povedená kniha. Spád to mělo od začátku. Skvělé bylo i to, že klasická zápletka, ktera rozděluje hrdiny byla krátká a vlastně ne tak obrovská, jako obvykle. Opět vydařené dílo.

Radka1727
12.07.2022 4 z 5

Přesně v autorčině stylu - svižné tempo, žádná hluchá místo, zápletku sice odhalíme rychle,ale je osvěžující, že tentokrát má vysoký, svalnatý, krásný a bohatý hlavní hrdina dítě a nemá žádný "blok" z minulosti. Navíc se mi líbilo že je Stella parfumérka, protože na vůních taky ujíždím ....... Ráda bych si přečetla i příběh Olivie a Masona ......

johana3160
05.07.2022 5 z 5

(SPOILER) Pozor SPOILER!!!!!
Tentokrat byl chlap rozhodnuty skoro od zacatku:) ona vahala:) bylo to celkem vtipne, s klasickou zamotanou smyckou v podobe otcovstvi. Skoda, i kdyz to vyresil mene tradicne. Nebylo to uplnr nejlepsi vo jsem cetla ale tak 90% takze 5* protoze proste 4 mi prisly malo:)

Maggie686
24.06.2022 4 z 5

Povedená oddychovka. Ideální čtení na dovolené.

wielka
20.06.2022 4 z 5

Prijemna a zabavna oddychovka, presne taka, ako sme u Vi zvyknute. Radim ju k tej casti vydarenejsich od Vi (pretoze u mna ma aj taku mensiu cast menej vydarenych a jednu nevydarenu). Postavy super, tento raz som fakt bola do Hudsona :-D

uminaa
13.06.2022 4 z 5

Príbeh plný náhod a osudu. Kniha sa dobre a plynulo čítala aj vďaka tajomstvám a zádrhelom.