Pozvánka

Pozvánka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485144/bmid_pozvanka-cqb-485144.jpg 4 361 77

S Hudsonom Rothschildom som sa zoznámila na svadbe. Nečakane som dostala pozvánku do najluxusnejšieho podniku v meste. Hudson bol ženíchov hosť a pravdepodobne najúžasnejší muž, akého som kedy videla. Tancovali sme spolu a iskry medzi nami len tak lietali. Vedela som, že púšťať sa s ním do rozhovoru nie je najlepší nápad, no nedalo sa mu odolať a skvele som sa bavila. Len čo Hudson zistil, že nie som tá, za ktorú sa vydávam, bolo po zábave. To nečakané pozvanie totiž nebolo adresované mne, ale mojej niekdajšej spolubývajúcej, ktorá zdúchla uprostred noci a na pamiatku mi nechala dvojmesačný dlh na nájomnom. Preto som cítila morálne právo ísť na svadbu namiesto nej. Hudson ma však odhalil, a tak som vzala nohy na plecia. A cestou aj zopár fliaš drahého šampanského. Naskočila som do taxíka a s búšiacim srdcom zmizla. Chvalabohu, bez ujmy. Aspoň som si to myslela, dokým som nezistila, že som si tam zabudla mobil. Môžete trikrát hádať, kto ho našiel. Takto som sa teda zoznámila s Hudsonom Rothschildom. A to bol iba začiatok.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

The Invitation , 2021

pollyn
29.08.2023 2 z 5

Slabší průměr. Nevadí mi jednoduchá romantická linka, ale vadí mi zápletka, kterou by po pár kapitolách nerozluštil leda velký cynik :)

Ála1968
21.08.2023 5 z 5

Jako vždy prostě super.No autorka umí,to se musí nechat.

etell
20.08.2023 5 z 5

Juuuj tak to je dovolenkové čítanie. 1.kapitolu som začala asi pred polrokom, ale vôbec ma nezaujala. Včera som sa ku knihe vrátila a nevedela som ju prestať čítať. Veľmi návykové hlavné postavy. Ani jedna nudná strana. Odporúčam. Romantikaaa.

MAU256
20.08.2023 5 z 5

"Víš, asi bychom se tomu měli poddat. Jestliže se proti nám spikl celý svět, nemáme šanci odporovat." "Miláčku já byl bez šance od prvního okamžiku, kdy jsem se na tebe podíval."

Knížka se mi strašně líbila, asi jako všechny od této autorky. Stellu jsem si hned zamilovala a Fishera bych každopádně brala za kamaráda. Hudsona jsem ze začátku trošku nesnášela za to, co provedl Stelle, ale pak to naštěstí vše napravil, měl srdce na tom správném místě. Tuhle romantickou knížku můžu jen doporučit.

Ivuska.09
08.08.2023 5 z 5

Mám ráda knihy s přesahem. S hlubšími myšlenkami, které z děje vyplynou. A Pozvánka je přesně taková i když byste to třeba od erotického románu nečekali. Doporučuji, mně se autorka trefila do vkusu!

Nermal
03.08.2023 5 z 5

Přestože tato knížka neobsahovala žádné zvraty, možná právě proto jsem si ji hodně užil. Šetřil jsem si příběh co nejvíc a zároveň se nemohl dočkat, aby už došlo k tomu, k čemu příběh směřoval. Na závěr nechybělo ani malé překvapení.
Naštěstí mám nachystaný ještě jeden takový příběh, a tak jdu hned na něj.

Andrejka91
23.07.2023 4 z 5

Příjemná oddechovka, bylo to milé, vtipné trošku předvídatelné ale moc se kniha líbila ostatně jako všechny knihy od této autorky.

katallinka
20.07.2023 5 z 5

4,5* Tuhle knihu jsem si opravdu užila a pravidelně jsem si ji dávkovala. Moc povedená romantika přesně na léto.

kalinkacz
07.07.2023 2 z 5

Upřímně... Erotická literatura není něco, co bych vyhledávala. Samozřejmě mám moc ráda knihy, u kterých si odpočinu, ale u romantiky preferuju romantické komedie.
Proč jsem tedy sáhla po Pozvánce? Protože do Česka v květnu zavítala její autorka - Vi Keelandová a já moderovala její besedu. Proto mi přišlo ideální si přečíst její poslední novinku, která u nás vyšla (teď v červenci ale vychází další), četla jsem od ní v minulosti totiž jen Alfa samce.
Moje hodnocení? Chápu, proč čtenáři podobné knihy vyhledávají, je to nenáročné čtení na dovolenou apod., já si ale potvrdila, že mě prostě víc baví romantické komedie, u těch sice člověk taky ví, jak skončí, ale ten humor a zápletky mi sedí víc.
Pokud erotické romány vyhledáváte, tak Vi Keelandovou určitě znáte a po jejích knihách saháte. Přečtu si od ní něco dalšího? To nechám asi na náhodě...

LuciLu
06.07.2023 5 z 5

Krásná odpočinková kniha, která mě moc bavila. Děj hezky plynul, zápletka uvěřitelná, dialogy mezi Stellou a Hudsonem mě bavily. Autorce se podařilo vytvořit chemii mezi hlavními postavami, která mezi nimi jiskřila od samého začátku. Seznámení Stelly a Hudsona bylo originální a zábavné a pak následné události byly dokonalé (konečně si oba hrdinové byli rovni a ne šéf a jeho asistentka). Samozřejmě jako ve všech knihách tohoto typu nemohlo být všechno jenom zalito sluncem a objevil se problém. Potěšilo mě, že ho hrdinové vyřešili jako dospělí lidé a nedělali žádné scény. Co bych však vypustila bylo časté oslovení "miláčku" a celý epilog, který byl trochu klišoidní.
Pokud si však chcete odpočinout, přečíst si uvěřitelnou romantiku, tak doporučuji všemi deseti. :) :) :)

Jacinda123
06.07.2023 2 z 5

Takto. Nebola to zlá kniha, ale je to ten typ knihy, ktorú človek prečíta a o dva dni nevie o čom bola.

alzbeta4340
06.07.2023 4 z 5

Svojí nenáročností je Pozvánka až uklidňující čtení. Žádná překvapení se nekonají, všechno jde podle očekávání. Zdálo by se, že takové čtení bude nuda, to ale u Vi Keeland neplatí. Tahle směska humoru a romantiky mě dobře pobavila.

Petra-1
06.07.2023 5 z 5

Krásná kniha. Úsměvná a opravdu oddechová. Hlavní postavy byly moc sympatické a líbilo se mi, že se oba chovali jako dospělí. A co musím pochválit, je zajímavý námět se čtením deníků. Četla jsem v originále a jsem ráda, že jsem se vyhla překladu některých slov.

tereza9371
05.07.2023 4 z 5

Hned na začátek bych chtěla pochválit skvěle zachycenou chemii mezi hlavními protagonisty, Stellou a Hudsonem, kterou jsem vnímala po celou dobu čtení. Ne vždy se to povede.
Dobrý dojem na mě udělali hlavní hrdinové celkově. Oba byli sympatičtí a líbil se mi jejich přístup k řešení problémů. Jednoznačně výraznější ale byla přeci jen Stella. A když už jsem u postav, jednoho Fishera bych taky chtěla.

Příběh je sice předvídatelný, zároveň ale milý a hezky plyne. Navíc autorka nešetřila vtipnými situacemi a dialogy. Označení "erotický román" beru spíše s nadhledem. Ano, pikantnějších scén se dočtete, ale prsty jedné ruky stačí k jejich spočítání.

Kniha je příjemná oddechovka, která určitě romantickou duši potěší.

IG: vesnicka_knihomolka

Literarytwins
30.06.2023 4 z 5

Vi Keeland patří mezi stálice. Sice její tvorba patří do té vanilkové kategorie, kterou u mě v recenzích najdete. Přeci jen nemůžu číst neustále takové prasárny, občas to chce zcela jednoznačně také odlehčit a oddechnout si.

Pozvánka od Vi Keeland mi přesně toto dopřála. Knihu jsem zhltla, krásně se četla a než jsem se nadála, dočítala jsem epilog. Bavila jsem se hned od prvních dvou kapitol. První setkání hlavních hrdinů bylo vskutnu originální a moc se mi líbila jejich vzájemné pošťuchování již od prvních slůvek. Můj vnitřní Colombo sice odhalil zápletku snad v první možné sekundě, kdy to bylo možné, podotýkám však, že i přesto mě Vi Keeland dokázala překvapit. Některé věci jsem přeci jen nečekala a to, že těch tajemství bude o něco víc! Rozhodně této knize dávám palec nahoru na celkový námět, za oba hlavní hrdiny i prostředí, ze kterých pocházeli. Stellinu rodinu bych si však s radostí nechala ujít. Naopak Hudsonova byla naprosto boží, v této knize jsem si neskutečně oblíbila i postavy Olivie a Fishera. Další plus připisuji tomu, že nejde o klasickou otřepanou office romanci šéf-sekretářka.

A teď si trošku sundáme ty růžové brýle a pojďme si říct, že mušličku bych možná ještě rozdýchala, ale vážně nechci znovu už číst "Přirazila ke mně boky a já sál a srkal,"...SRKAL? Pojďme si příští knihu prosím užít bez mušliček, srkání a bytelných údů Ubrala bych i trochu těch miláčků,kteří se dostavili v hojném počtu a poměrně brzy.

Kdo ale hledáte něco fajn ke čtení, hezkou romantiku a také dávku humoru tak směle po Pozvánce sáhněte

4,5/5

dencazrnu
25.06.2023 5 z 5

Za mě skvělá a odpočinková kniha, která mě moc bavila. Velmi mě zaujalo seznámení hlavních postav a po dlouhé době jsem měla možnost si přečíst zase něco trošku originálního, než jenom šéfa a jeho sekretářku :-) Oceňuji i to, že kniha byla napsaná z obou pohledů a situace, ve kterých se občas Stella s Hudsonem ocitli mi kolikrát vykouzlily úsměv na tváři. Závěr knihy byl sice takové to klišé, ale slza v oku se mi přeci jen objevila. I proto dávám plný počet hvězd a od autorky si určitě ještě něco ráda přečtu :-)

lucie3944
12.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Až jsem sama překvapená, jak moc se mi to líbilo. Líbilo se mi seznámení, líbili se mi hlavní hrdinové, líbila se mi zápletka. Ale asi nejvíc jsem byla spokojená s tím, jak zápletku vyřešili. Žádné hádky, obviňování, rozchod - ale dospělý přístup s dospělým chováním. Za mě moc milé. Sladké, ale pěkné.

Raislin
10.06.2023 5 z 5

Milá oddechovka. Hezký příběh oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Dle mého názoru stojí za přečtení.

Dellphi
04.06.2023 3 z 5

Ale jo, dalo se to. Sice je to spíše jeden z těch příběhu, který do týdne zapomenete, ale i tak to bylo zajímavé a čtivé.

astra3
31.05.2023 5 z 5

Vtipné, milé, romantické. Hned bych si koupila nějaký výjimečný parfém přesně pro mě.