Podlé úmysly

Podlé úmysly https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471964/bmid_podle-umysly-M5I-471964.jpg 4 938 289

Populárna autorka bestsellerov Sandra Brown vo svojich knihách vynikajúcim spôsobom spája napätie s romantikou. O tom, že je skutočnou kráľovnou žánru romantických trilerov, vás presvedčí aj román Podlé úmysly. Strhujúci dej nabitý prekvapivými zvratmi, príťažlivé postavy a šokujúce rozuzlenie sú zárukou skvelého čitateľského zážitku. Emory Charbonneauová, mladá pediatrička a nadšená bežkyňa, sa rozhodne stráviť víkend v horách. Sama, bez manžela Jeffa, s ktorým sa pred odchodom nepekne pohádala. Keďže to medzi nimi v poslednom čase škrípe, potrebuje si vyčistiť hlavu a sústrediť sa na prípravu na svoj piaty maratón. Bežecká trasa cez vysokohorský terén nie je jednoduchá, no Emory je skúsená športovkyňa a má výbornú kondíciu. Odrazu sa však preberie s príšernou bolesťou hlavy v zrube neznámeho muža. Nechce jej prezradiť svoje meno, ale tvrdí, že ju našiel ležať na horskom chodníku v bezvedomí a so zakrvavenou hlavou. Kto je tajomný neznámy a prečo neodviezol Emory do nemocnice? Bol jej pád nehoda, alebo sa v lese skrýval niekto s podlým úmyslom? Ak bol útočníkom ten záhadný muž, mladá žena nechápe, prečo nedokonal svoje dielo. Alebo sa ju pokúsil zabiť niekto iný, niekto, koho dobre pozná? Komu vlastne môže Emory dôverovať?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Mean Streak , 2014

Ketrin.TR
15.04.2018 5 z 5

Achjo, tolik mě mrzí, že už jsem tuhle knížku dočetla! Vždycky jsem se tak neuvěřitelně těšila, až ji otevřu a budu hltat další stránky! Perfektně, čtivě a napínavě psaná kniha lehce okořeněná erotikou a vášní...super kombinace! I mně tento příběh zpočátku připomněl detektivku Osamělá smrt od L. Jackson, což ale nikterak neubírá na kvalitě. Tohle byla moje první knížka od této autorky a tak mě nadchla, že musím brzy zhltnout další :-)

SimonaP
15.04.2018 4 z 5

Knížka mě bavila, svižně, napínavě psaná, jako spousta jiných od autorky.

em75
31.03.2018 5 z 5

Skvělá detektivka s červenou knihovnou dohromady. Napínavé a vzrušující,spíš odpočinkové čtení. Když jsem si myslela,že jsem dočetla poslední stránku,bylo mi smutno,že tak to teda NE! A vida,po otočení následovaly další stránky..

marketa536
28.03.2018 5 z 5

Kniha mě zaujala od samého začátku až do úplného konce. Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo za tím vším vlastně stojí.

niky.p
26.03.2018 5 z 5

Kniha byla dokonalá, velmi čtivá. Napínavý děj až do konce, který mě opravdu uchvátil. Rozhodně jedna z nejlepších od této spisovatelky. Doporučuji!

m_friedlova
22.03.2018 5 z 5

Jedna ze knih, od které jsem se nemohla odtrhnout a po dočtení mi bylo líto, že příběh končí. Skvěle napsáno - poutavě, napínavě, nepředvídatelně (alespoň pro mě). Kniha mě naprosto pohltila. První dílo této autorky, po kterém jsem namátkou sáhla v knihovně, a věřím, že ne poslední.

TaLu
12.03.2018 4 z 5

Úvodní zápletka mi velmi připomněla knihu Osamělá smrt od L. Jackson. Zraněná hrdinka se probere po nehodě v neznámém prostředí se záhadným mužem o kterém neví, zda je přítel, či nepřítel a venku se zhoršuje sněhová vánice, jež brání uniknout z této nejistoty. Tak přemýšlím, zda od sebe autorky tak trochu neopisovaly :o)
Tím ale podobnost končí. Napínavý příběh jsem přečetla s chutí, jen mi přišel místy překombinovaný a někdy se postavy chovaly tak nějak nelogicky. Ale to se stává i v životě kolem nás. Očekávala jsem přesně ty zvraty, jež také v ději nastaly, nic mě nepřekvapilo, ale nevadilo to. Že by mě Eva z mé oblíbené série Smrtící, naučila odhalovat vrahy ?
Překvapivě jsem s největším zájmem sledovala vedlejší dějovou linku nechutných, krutých bratrů. Odpočinkový příběh, přesně takový, jaké autorka napsat umí.

Szekynka
21.02.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Autorka mě vtáhla do děje a prakticky s každou kapitolou stupňovala napětí. Postavu Emory a pana záhadného jsem si hned oblíbila. V knize není nouze o zvraty, nečekaná odhalení, vše je okořeněno romantickou zápletkou. Od začátku jsem měla podezření na vraha a skoro i úspěšné, ovšem kniha je napsána tak dokonale, že jsem se netrefila. Vlastně ani za mák bych neřekla, že vrahem je ________. Za mě určitě doporučuji ! ♥ ♥ ♥

Eeli
20.02.2018 5 z 5

Thriller spíše pro ženy, u kterého budete od první do poslední řádky napjatí jak struna. Nechybí akce, romantika, překvapivé zvraty. Knihu lze jen těžko odložit, dokud ji nemáte dočtenou. I když byl děj chvilkami trochu přitažený za vlasy, jde o skvělou a velmi čtivou oddechovku.

Lemurka
17.02.2018 4 z 5

Po nepříliš zdařilém Reportérovi jsem si od autorky spravila chuť. Toto je čtivá a napínavá kniha od začátku do konce. Rovněž se mi líbilo i mrazivé a zasněžené prostředí.

Pajii
11.02.2018 5 z 5

Jednoznačně super knížka.
Nenechala mě chvíli v klidu a musela jsem číst pořád dál a dál. Skoro do konce jsem netušila kdo za vším stojí. Prostě jsem jen četla a ponořila se do děje že jsem neměla čas vytvářet teorie kdo to byl a nebyl.

85098211
04.02.2018 5 z 5

Výborná kniha, která má skvělý rozjezd a ani později napětí nepovolí. Pachatel je sice po jisté době jednoznačně určený, ale zkušenému čtenáři je brzy jasné, že tak jednoznačné to určitě nebude ;-). A potom je už poměrně jednoduché odhalit správného pachatele - velký výběr, kdo by přicházel v úvahu, tam totiž zrovna není ;-). Kniha se mi líbila ještě o něco víc, než Nízký tlak, který jsem četla předtím, i když ani ta nebyla špatná...

elisa194
02.02.2018 4 z 5

Takova ta jedna z knih, kterou čtěte do 1:00 a rano brzo vstavate, ale vy ji prostě musite dočíst. Skvely, napinavy dej s necekanym rozuzlenim.

georginaa
21.01.2018 5 z 5

Detektivní příběhy s romantikou zbožňuju. To se Sandře moc povedlo, bylo to napínavý od začátku až do konce, překvapivý konec, ani na chvíli jsem si nemyslela že vrahem by .............. super

cukrovka
19.01.2018 5 z 5

Mám ráda knihy Sandry Brown a i tato se mi moc líbila. Velmi zajímavý a napínavý děj až do konce. Opět správně namíchané napětí a romantika.

Jitty82
17.01.2018 5 z 5

Má první kniha od této autorky a rozhodně ne poslední. Napínavá, určitě stojí za přečtení.

Lukana82
13.01.2018 5 z 5

Tahle mě hodně bavila. Doporučuji.

denča1000
11.01.2018 4 z 5

Když jsem po knize sahala, věděla jsem, že to bude skvělá kniha, která mě bude rozhodně bavit. Celá kniha byla velikým tajemstvím a čekala a doufala jsem, že rozuzlení a všechno vysvětlení přijde mnohem dříve, ale nepřišlo a až po přečtení knihy jsem pochopila proč. Kniha se mi moc líbila, ovšem ten závěr už ne tolik, jelikož mi nesedělo celkové chování muže, když tedy nebyl tím, za koho jsem ho pokládala. A vlastně se to celé domotalo a ne vše sedělo s tím, jak to dopadlo a jak se příběh vyvíjel. Takže závěr byl samozřejmě veliké překvapení, ale zároveň i zklamání.

Ulrika
11.01.2018 5 z 5

Sandra se překonala! Bylo mi strašně líto, že jsem knihu tak rychle přečetla! Rozhodně ji řadím do seznamu velmi oblíbených knih.

SelenaDemi428
07.01.2018 4 z 5

Kniha mě zpočátku vůbec nebavila, nemohla jsem se vůbec začíst. Tak od půlky to pro mě však začalo být zajímavé a konec mi opět přinesl překvapivé rozuzlení. I tak ale musím říct, že tento příběh byl podle mě trochu slabší, navíc pachatele jsem odhadovala již na začátku.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown