Podlé úmysly

Populárna autorka bestsellerov Sandra Brown vo svojich knihách vynikajúcim spôsobom spája napätie s romantikou. O tom, že je skutočnou kráľovnou žánru romantických trilerov, vás presvedčí aj román Podlé úmysly. Strhujúci dej nabitý prekvapivými zvratmi, príťažlivé postavy a šokujúce rozuzlenie sú zárukou skvelého čitateľského zážitku. Emory Charbonneauová, mladá pediatrička a nadšená bežkyňa, sa rozhodne stráviť víkend v horách. Sama, bez manžela Jeffa, s ktorým sa pred odchodom nepekne pohádala. Keďže to medzi nimi v poslednom čase škrípe, potrebuje si vyčistiť hlavu a sústrediť sa na prípravu na svoj piaty maratón. Bežecká trasa cez vysokohorský terén nie je jednoduchá, no Emory je skúsená športovkyňa a má výbornú kondíciu. Odrazu sa však preberie s príšernou bolesťou hlavy v zrube neznámeho muža. Nechce jej prezradiť svoje meno, ale tvrdí, že ju našiel ležať na horskom chodníku v bezvedomí a so zakrvavenou hlavou. Kto je tajomný neznámy a prečo neodviezol Emory do nemocnice? Bol jej pád nehoda, alebo sa v lese skrýval niekto s podlým úmyslom? Ak bol útočníkom ten záhadný muž, mladá žena nechápe, prečo nedokonal svoje dielo. Alebo sa ju pokúsil zabiť niekto iný, niekto, koho dobre pozná? Komu vlastne môže Emory dôverovať?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471964/big_podle-umysly-M5I-471964.jpg 4.4832

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Mean Streak, 2014

Kniha Podlé úmysly

Olga8480

Styl jakým píše Sandra Brown vás prostě chytne a nepustí. Knihu jsem přečetla jedním tahem....prostě ji nešlo odložit. Skvělý příběh plný napětí a očekávání jak to vše dopadne. No a konec...tak to bylo překvápko. Krása

sladkovka

Kniha mě chytla hned od první stránky. Dělalo mi problém knihu odložit a řádky knihy mě neuspávaly, což je u mě správná kniha. Moc mě bavil děj a autorčin styl. Byla jsem napnutá od začátku až do konce a snad jsem nepostrádala v knize nic. A ten konec? Pro mě wau.

Terka1975

Moje první seznámení s touto autorkou a příjemné překvapení, ale je je to díky vám milé čtenářky a vašim recenzím, že jsem po ní sáhla a ráda sáhnu i po další. Pravda, ta milostná linka by nemusela být až tak...., ale příběh to nerušilo a fakt jsem nadšená, jak to dopadlo. Zajímala mě pointa asi víc, než celý příběh a dočkala jsem se překvapení, takže jsem spokojená.

adelinka

Knihu mi požičala známa, tak čo som mala robiť, musela som ju prečítať. Neviem, či by som si ju vybrala sama ako dobrovoľne. Na prekvapenie sa čítala skvelo. Pekne sa dá skĺbiť napätie a romantika. Či až erotika? Myslím, že keď natrafím znovu na autorku, tak nepoviem nie, určite si prečítam. Keďže dej má krátke časové obdobie, a väčšina sa odohrala v horách, tak šup do čitateľskej výzvy....

w.ver

Asi moje nejoblibenejsi knizka.
Skvele tema, hezky se cte.

Olous1

Jsem moc mile překvapena. Moje první knížka od autorky a moc mě to bavilo. V knize najdete napětí,trochu erotiky a hlavně ten konec byl opravdu překvapující. Za mě 95%, určitě to není poslední kniha od autorky.

Alienn

Autorku čtu ráda, v jejích knihách najdu romantiku i napětí a tato kniha nebyla jiná. Pro mě knihy této spisovatelky jsou sázka na jistotu a ráda doporučuji dál.

tamdr

výborné čtení,napínavý děj od začátku až do konce,konec úplně nečekaný,asi nejlepší co jsem od ní četla