Podlé úmysly

Podlé úmysly https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471964/bmid_podle-umysly-M5I-471964.jpg 4 941 941

Populárna autorka bestsellerov Sandra Brown vo svojich knihách vynikajúcim spôsobom spája napätie s romantikou. O tom, že je skutočnou kráľovnou žánru romantických trilerov, vás presvedčí aj román Podlé úmysly. Strhujúci dej nabitý prekvapivými zvratmi, príťažlivé postavy a šokujúce rozuzlenie sú zárukou skvelého čitateľského zážitku. Emory Charbonneauová, mladá pediatrička a nadšená bežkyňa, sa rozhodne stráviť víkend v horách. Sama, bez manžela Jeffa, s ktorým sa pred odchodom nepekne pohádala. Keďže to medzi nimi v poslednom čase škrípe, potrebuje si vyčistiť hlavu a sústrediť sa na prípravu na svoj piaty maratón. Bežecká trasa cez vysokohorský terén nie je jednoduchá, no Emory je skúsená športovkyňa a má výbornú kondíciu. Odrazu sa však preberie s príšernou bolesťou hlavy v zrube neznámeho muža. Nechce jej prezradiť svoje meno, ale tvrdí, že ju našiel ležať na horskom chodníku v bezvedomí a so zakrvavenou hlavou. Kto je tajomný neznámy a prečo neodviezol Emory do nemocnice? Bol jej pád nehoda, alebo sa v lese skrýval niekto s podlým úmyslom? Ak bol útočníkom ten záhadný muž, mladá žena nechápe, prečo nedokonal svoje dielo. Alebo sa ju pokúsil zabiť niekto iný, niekto, koho dobre pozná? Komu vlastne môže Emory dôverovať?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Mean Streak , 2014

SelenaDemi428
07.01.2018 4 z 5

Kniha mě zpočátku vůbec nebavila, nemohla jsem se vůbec začíst. Tak od půlky to pro mě však začalo být zajímavé a konec mi opět přinesl překvapivé rozuzlení. I tak ale musím říct, že tento příběh byl podle mě trochu slabší, navíc pachatele jsem odhadovala již na začátku.

sabca
07.01.2018 5 z 5

Nelze nedat 5 hvězdiček. Knihu se četla od samého začátku, že byl problém jí odložit. Bylo tam od všeho něco. Láska napětí a vyústění jsem neodhadla až do konce. Můžu doporučit

susu
29.12.2017 5 z 5

Rozhodně jedna z nejlepších od Sandry. Detektivka a červená knihovna v jednom, ideální pro překonání splínu ;)

blaazena
27.12.2017

Super...jedním dechem od zvratu ke zvratu..doporučuji

biairicia
27.12.2017 4 z 5

Pecka! Sandra je skvělá spisovatelka! Žádná její kniha mě ještě nezklamala. To snad ani není možný :) Skvělý příběh, který se velmi těžko odkládal. A ty zvraty! Doporučuji!

iveetka
22.12.2017 4 z 5

Moc hezká knížka. Konec mě absolutně nadchnul. Doporučuji!

martinka07
23.11.2017 5 z 5

Zatím nejlepší kniha od této autorky, kterou jsem četla. Děj byl napínavý a místy protkaný červenou knihovnou. Když už si myslíte, že je jasné, kdo za tím vším stojí, přijde nečekaný zvrat a vše je najednou jinak.

Brembelik745
20.11.2017 5 z 5

Velmi čtivá kniha. Napínavý děj, pořád přemýšlíte kdo by za tím vším mohl být. Hrdiny postupně milujete a nenávidíte. Sandra Brown je skvělá spisovatelka, rozhodně se u jejích knih nebudete nudit. DOPORUČUJI

FillaSFC
18.11.2017 5 z 5

Některé postavy si zamilujete, jiné budete nenávidět... a u některých budete pociťovat střídavě hned obojí! :-) Skvělá kniha plná zvratů a překvapení. Pět hvězd.

Aneta6
15.11.2017 5 z 5

Vyborna,napinava kniha,cetla jsem ji jednim dechem..:-)

petronella1
11.11.2017 5 z 5

Od Sandry Brown je to moje první přečtená kniha a musím říct, že jsem nadšená. Kniha byla napínavá už od třetí strany, čtení bylo svižné no a ty obraty byly hodně zajímavé a překvapivé.

Jupijow
07.11.2017 4 z 5

Trochu předvítatelné, ale pořád čtivé. Klasický aurorčin rukopis...za mě stale vítězí Mrazivý chlad.

Sisine
07.11.2017 5 z 5

Super kniha, výborně se čte, autorka je úžasná v tom, že hned po první straně čtenáře vtáhne do děje...

Lu89
07.11.2017 5 z 5

Velmi poutavě napsaná knížka. Chvílemi jsem jen měla pocit, že čtu román a ne detektivku :) Díky bohu to ale autorka zvládla a po pár "sladkých" stránkách se děj opět rozjel.

Evaho73
04.11.2017 4 z 5

Čítavý romantický príbeh s detektívnou zápletkou, ktorý mal svoj spád hlavne dobre prepracovanými dejovými zvratmi. Na čitateľskej atraktivite príbehu prispeli aj svižné dialogy, vystižné opisy, ktoré neboli prehnané a samozrejme samotná zápletka. Jeden bod uberám za veľmi prekombinovaný charakter jednej z hlavných postáv. Inak pokiaľ máte chuť na nenáročné oddýchové čítanie, tak vrelo odporúčam.

korenka
30.10.2017 5 z 5

Perfektní !!! Moje první knížka této autorky a pecka :) Moc se mi líbila, napětí, erotično, vraha jsem do konce neodhalila ! Teď se chystám číst druhou, Závist a moc se těším. Velice dobře se četla.

Adelajda_4
30.10.2017 5 z 5

Spíš než detektivku mi kniha připomínala červenou knihovnu, ale mně se to strašně líbilo. Čtení bylo příjemně napínavé a těšila jsem se na každou další stránku.

Evka27
29.10.2017 4 z 5

Prima víkend s deštěm, čajem a touto knihou.

jluky
22.10.2017 5 z 5

Výborné, veľmi som si túto knihu vychutnala ....Patrí /podľa mňa/ k spisovateľkiným najvydarenejším "kúskom".

Kacule88
22.10.2017 5 z 5

Velmi zajímavá a poutavá kniha, hlavní hrdinové jsou sympaťáci.
Hlavní zápletku knihy jsem až do konce knihy netušila stejně tak jako vraha.

napětí tajemství romantika

Sandra Brown