Dobrodružství pavouka Čendy

Dobrodružství pavouka Čendy https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60376/mid_dobrodruzstvi-pavouka-cendy-CX3-60376.png 5 280 67

Pavouk Čenda série

Další autorská kniha známého brněnského ilustrátora a výtvarníka Pavla Čecha. Knížka vypráví o pavoučkovi Čendovi a dřevěné kukačce, kteří spolu žijí ve starém opuštěném domě, a o tom, co se stane, když do domu vnikne zloděj, a když ještě později začnou dům bourat. První vydání.

vla.sta
01.03.2015

Momentálně k dostání už třetí díl, je super! Viz http://wp.pohadkyprodeti.net/?cat=2.

Pavlusa007
13.01.2015 5 z 5

Paráda, tříletá dcera je z ní naprosto nadšená a mně se taky moc líbí. Prostě takové malé umělecké dílo.

ponti
16.12.2014 5 z 5

Úžasná kniha s nádhernými ilustracemi, momentálně naše nejoblíbenější. Už se moc těšíme, až Ježíšek přinese pokračování. ;o)

Pistácie
23.11.2014 5 z 5

Nádhera. Řekla bych, že každá autorova pohádka má svůj význam i životní poučení. :) Úžasně zpracované, jak příběh, tak ilustrace k tomu od samotného autora. Těším se na další příběhy a pohádky, které přečtu...

nerusa
28.06.2014 5 z 5

Překrásná autorská kniha výtvarníka Pavla Čecha. Děti ji zbožňují, i když dospělákovi může přijít na první pohled poněkud strašidelná. Přečetli jsme ji jedním vrzem a děti pak žadonily, že ji chtějí číst zítra zase :-)

Weweuka
05.11.2013 5 z 5

Velmi krásně ilustrovaná kniha s poutavým příběhem. Knihu jsem s chutí četla sama, i dětem ve škole.

bibi.r
27.05.2013 5 z 5

Skvěle jsem se bavila, příběh o dobrodružstvích pavouka Čendy - o jeho samotě, přátelství, touze po dobrodružství - doprovázeny kouzelnými ilustracemi. Moc se těším, až vyjdou další dobrodružství... :)