Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1487 243

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

zuza264
08.11.2020 5 z 5

Super. Vtipný. Koupelna a p. Winston nemá chybu..????

cerna7151
05.11.2020 4 z 5

Prostě mě to baví.... :-)

Brolly
31.10.2020 5 z 5

Čekala jsem, že s dalšími díly bude mé hodnocení klesat, ale zatím pořád dobrý. Jsem ráda, že se autorka pustila do příběhu Deana a musím říct, že jsem tuto knihu přečetla v rekordním čase, snad ještě rychleji než Návrh. Příjemná oddechovka.

Vendulik
25.10.2020 2 z 5

Kniha mě moc neoslovila. Zatím nejslabší z celé série. Ale zase se hodně dobře četla a místy jsem se taky docela zasmala. Takové oddechové čtení.

MajaT.
07.10.2020 4 z 5

Dobre se tento díl četl ????

JanuldaN
29.09.2020 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl série... opět oddechové čtení, u kterého si odpočinete.

Zuzana207
21.09.2020 5 z 5

Autorke sa podarilo vytvoriť ďalší prudko čitateľný príbeh tejto série. Opäť svieže, pohodové čítanie na voľné chvíle.

havrmoni
08.09.2020 4 z 5

Tohle bylo čtivější než předchozí. Jinak není co dodat.

Mondaika
18.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Autorka dokáže čtenáře získat a vtahnout do děje postupnymi nitkami tak az se nemuzou odtrhnout a musí cist a cist dal az se ocitnou na konci, kdy nemohou uvěřit, ze jsou na konci příběhu. Příběh Deana se mi líbil avšak jsem se nemohla obcas ztotožnit z reakcemi na určité situace Allie. Smrt jeho nejlepšího přítele jsem nechápala. Bylo to jako by tam nepatrila avsak byla právě tím kousíčkem, který měl Dean prožít, aby našel ten chybějící kousek poznání...

Leniii
08.08.2020 5 z 5

Pohodová čtivá a vtipná oddechovka nabitá jiskrou, vášní, sexem :)))

tittanie
19.07.2020

Pěkné příběhy z hokejovo univerzitního prostředí, které se moc pěkně čtou.

krtecinka
19.07.2020 5 z 5

Dokonalá kniha na prázdninovou oddechovku. Místy jsem se od smála jako blázen.

Anniee
08.07.2020 4 z 5

Nojo, přiznávám se, mam slabší období a zase mě to rozložilo.
Na začátku jsem to teda odložila a vůbec jsem si nemohla zvyknout na styl psaní - hovorová řeč, nic náročného a častá -ej (hotovej, mrtvej, krásnej).
Ale teď jsem se k tomu vrátila a nelituju. Na styl psaní jsem si zvykla a postavy si mě ihned omotaly kolem prstu. A aaach bože, miluju když se bad boys změní na milující chlapy!

Pawca33
04.07.2020 5 z 5

Nejlepsi dil z cele serie.Hrozne sem se nasmala a oblibila si hlavni hrdiny ❤

lightka
17.06.2020 5 z 5

Nejlepší díl celé série! :-)

Bettybook
01.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Nebudu lhát, měla jsem vůči tomuhle dílu maličko předsudky, protože Allie, ani Dean, mi nebyli v předchozích dílech moc sympatičtí. Ale pravdou je opak, kdy jsem měla rozbouřené emoce tak, že jsem se chvilku smála a druhou zase brečela. A navíc se překvapivě Allie a Dean k sobě hodili.
Ale s čím mám největší problém je to, že se z Garretta stal obrovský podpantoflák. Už i v Omylu to bylo znát, ale tady? Tady to bylo nejhorší.
Garrett fungoval něco na ten způsob: ,,Deane, kamaráde, jestli jenom sáhneš na nejlepší kamarádku mojí holky, tak tě vykastruju, jestli si to bude Hanna přát. Nezajímá mě, že jsi můj dlouholetý kamarád, protože Hanna je moje přítelkyně a já udělám všechno, co bude chtít. Ale protože je taky Wellska silná osobnost, tak to ona tě vykastruje, že jo, já budu jenom asistovat."
Takhle prostě nějak Garrett fungoval a tímhle tím ztratil nadobro svoje kouzlo. No hrůza.
Musím také okomentovat to, co se stalo Beauovi, protože to byla rozhodně smutná záležitost, ale já jsem si to nějakým způsobem předem vyspoilerovala, takže mě to nechytlo tak za srdce. Ale pořád jsem brečela :(
Ale co mě nejvíc vystřelilo z trenek, je konec. Jakože cože? No rozhodně Plán, poslední díl, bude nabitej XD

leník511
31.05.2020 5 z 5

Tuhle sérii jsem si zase oblíbila ještě o něco víc a tenhle díl byl fakt super.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Dean a Allie byli skvělá dvojka. V knížce to sršelo vtipem a moc jsem si ji užila a za chviličku měla přečteno.

Kakatja
21.05.2020 5 z 5

Tak jo, Dean byl sexy. Čtivé, vtipné a pustím se i do zbytku série. Na závěr mi i ukápla slza , to kvůli B.

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Návrh se mi líbil víc, ale Deana jsem si zamilovala již ve zmíněné knize, takže se mi taky četla skvěle. Přiznám se, že mi v určité pasáži tekly slzy proudem, ale co nadělám. Jsem citilivka. Určitě doporučuji!