Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1489 244

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

luzajickova
29.10.2019 5 z 5

Kniha mě zaujala♥
Né tolik jako 1 a 2 díl
Popravdě sem Deana neměla ráda.. ale tady sem ho konečně pochopila a zamilovala si ho♥♥
Allie zlatíčko sice občas dračice ale jinak zlatíčko♥
Sean ach jo jak se k All zachoval to bylo vážně hnusné...
Sem tam vtípek :D hlavně scénka s Willsonem Deanem a Allie :DD
Četla sem delší dobu ale to bylo protože sem neměla čas nebo náladu na čtení..
Doporučuji přečíst celou serii :)

Majakadelcova
17.10.2019 5 z 5

Tak poslední stránka je za mou. Po pravdě se mi zatím Skóre líbilo nejvíc. Hodně mě bavila AJ, její postava mi sedla skvěle a líbí se mi, že není žádná upejpavka. Za mě super.

niced
01.10.2019 5 z 5

Skvělé čtení, pro mě zatím nejlepší díl. Vtipné dialogy, a u scény v koupelně jsem se fakt hodně nasmála :) všechny díly mají podobný příběh, není to nic nečekaného ale je to super to pohodové čtení, u kterého se budete usmívat jak je to sladké i smát na celé kolo. Na sérii Off-campus se mi líbí, že tam jsou pro mě zatím všechny hlavní postavy sympatické a není tam takový ten klasický záporák nebo školní mrcha. Doufám, že další díl ten dojem nezkazí, protože Sabrina mi zatím byla akorát protivná, tak uvidím jak to bude až začne vyprávět ona.

ivousekk
26.09.2019 4 z 5

Bylo to fajn, ale stejně první díl byl nejlepší. Ty další jsou bohužel už dost podobné, vlastně skoro jako přes kopírák. Poznají se, vlastně se nemusí, proběhne sex a pak z ničeho nic, se do sebe zblázní. Následuje spousta sexu a vše je zalité sluncem. A aby to nebylo celé moc růžové, přijde i nějaký ten zádrhel. Ale i tak, vše se nějak vyřeší a happy end vás nemine. Je to fajn oddychovka, ale po třech dílech ze série mi už ty dlouhé a vlastně stále stejné sexuální scény přijdou docela otravné, že je přeskuju.
Ale je super, jak se to všechno hezky propojuje, jak jeden hokejista po druhém si prožije to svoje. A jde se na Tuckera, jsem vážně zvědavá. To, že "čeká dítě" by mohla být osvěžující změna.

laura
25.09.2019 5 z 5

Tak tohle ano :)

Dean si mě získal už v prvním díle, mám zkrátka zřejmě ráda rošťáky... Fandila jsem mu a moc se mi líbilo, jak vůbec netušil, kam směřuje, přitom to bylo jasné od začátku :)

Bylo to vtipné, scénu ve vaně nejspíš už nic nepřekoná - jak já jsem se smála... Bylo to sice předvídatelné, ale i tak mě autorka dokázala zaskočit (asi víte) a ten můj téměř věčný úsměv, který se mi na tváři usadil při čtení této knihy, mi zamrzl na rtech... Bylo to drsné, ale protože život. Jen to tak nějak nečekáte u příběhu jako je tento.

Každopádně to mělo svůj smysl a tenhle díl se mi líbil o moc víc než předchozí. Kdo by se také nezamiloval do Deana? ;)

dyger
11.08.2019 5 z 5

Relax ;-)

adela2230
29.07.2019 5 z 5

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce, Dean je vtipný a celkově jejich příběh je velmi poutavý a jiný než předchozí díly.

Svica
24.07.2019 4 z 5

Úžasná, vtipná, romantická... stále lepší a lepší. Dean je prostě skvělej.

Lee7
17.07.2019 5 z 5

Kniha byla skvělá, vášnivá, podmanivá i lehce dramtická. Nejvíc mě dostávají vtipné scény a akce, co se vymyslí.. líbila se víc než předchozí díl a přirovnala bych ji k pokračující sérii Briar U, kniha Lov byla s jeho ségrou a vážně vážně se povedly obě dvě. :) I tatík Alliee se nezapřel :D
Btw doporučuji nejdříve dočíst bráchu a Off campus a následně se vrhnout na ségru Briar U.

renatka.pavelko
10.07.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila.

tynka65
10.07.2019 5 z 5

Příběh Deana a Allie byl pro mě stejně skvělý a čtivý jako Hanny a Garreta!.. Frajírek Dean mě prostě bavil vším tím svým rošťáctvím a strašně mě bavilo poznávat všechny jeho světlé stránky. O scéně ve vaně ani nemluvím, ta byla geniální. Nepamatuji si, že by mi někdy u knížky proudem telky slzy smíchu tak jako tady !!! :)

Karola050716
04.07.2019 5 z 5

Nemyslela bych si, že nějaká další kniha ze série ohrozí Návrh na první pozici mého osobního žebříčku, no Deanovi a Allie se s tím piedestalem povedlo parádně zatřást.

pipa36
02.07.2019 4 z 5

Tentokrát na téma "nespoutaná jízda"... Opět velmi čtivé, četlo se to samo. Dávám 4* a jdu na další díl :-).

Pedruska01
15.06.2019 5 z 5

Dočteno. Bylo to opět a znovu skvělé, vtipné, dobře napsané a hlavně mě to bavilo. Četlo se to velmi rychle, protože je čtenář nahned ponořený do děje. Nejsou tam hluchá ani nudná místa. Nemám k formě a vyjádření výtky, jsem spokojená. Jenže tohle je prostě tahle autorka, jinými slovy - záruka. Umí a každou větou to dokazuje. Přestože takové příběhy už znáte a víte, jak to skončí, přesto si to s chutí prožijete s hlavními hrdiny. Takže mě osobně absolutně nevadilo, že to už znám, že vím, jak to s tím párem skončí, že to je prostě "to" klišé, které prostě stále funguje, a na kterém se stále těží. Prostě ne. Naopak s chutí jsem se do toho pustila. :)
Tentokrát hlavním hokejovým hrdinou byl Dean. S tak přehnaně dlouhým jménem, až to hezký nebylo. :D Týpek, který se po celé předchozí dvě knihy prezentoval jako totální extravagantní éro, byť jen velmi vzácně. Pane bože, ten kluk byl vážně éro. :D Dokázal si hrát na machra, který dostane vždycky to, co chce a každý mu uhýbá z cesty anebo mu ji přímo mete, ale taky to byl člověk, který je jen člověk, se všemi svými starostmi, emocemi a strachy. Měla jsem toho parchanta ráda a získal si mě. V mnohém mě překvapil, a to dosti mile. Např. volbu jeho povolání bych s ohledem na všechno v jeho životě netypovala, však se mi líbilo, jak pracoval s dětmi. A když to tak vezmu, tak vlastně zatím všechny kluky, nejen že jsem si zamilovala, ale hlavně proti nim nic nemám.
Naopak to je u děvčat, a ne jinak to bylo i u druhé hlavní hrdinky Allie. Ta holka jako by měla dvě já. To jedno bylo veliké a převažovalo. Měla jsem ji díky němu ráda, nevadila mi a přišla mi správná v mnoha věcech. Neměla to zrovna lehký především s rodičema - otcem, ale byla silná, takže mě to vlastně nutí jí fandit. Ale to druhé já, díky bohu, mnohem mnohem menší mě svým způsobem dost štvalo a otitulovala jsem jí prostě blbkou - např. útok na Deana těžítkem? Jako vážně? -_- Úchylka, že musí být ve vztahu? Jako celek si pak ta postava hrozně protiřečila. Ale chápu i to, proč měla všechny další a takové vlastnosti, aby k Deanovi jednoduše zapadla.
Tenhle příběh mě dokonce dokázal překvapit a šokovat, především ke konci knihy. Nejspíš jsem takový zvrat a nešťastnou věc nečekala - ale o to to bylo lepší. Krásně zakomponované. Líbilo se mi to a já si to užila. Kniha - série mi neskutečně sedla. Hraje mi to dokonale do not. A poslední věty v poslední kapitole mě napnuly jak kšandy, respektive jsem hrozně zvědavá a natěšená na posledního obyvatele toho baráku - na Tuckera. Začalo to opravdu zajímavě. :D
Každopádně i tenhle díl vřele doporučím a hodnotím ho plným počtem, protože si to zaslouží. :)

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Snad nejvtipnější díl celé série Off-Campus, no ikdyž až na ten konec. Ale i tak, moc jsem se u této knihy bavila.

happy19
29.05.2019 5 z 5

(SPOILER) Jedeme dál..A neubíráme na tempu:-D
Koukám,že scéna "vana" rozstřelila skoro každou čtenářku:-D...
Jo a tušila jsem zvrat,ale takový jako po straně 351 určitě ne..Závěr parádní;-))))

rosewilliams
28.04.2019 5 z 5

Tenhle díl mě asi ze všech tří bavil nejvíc. Bylo to vtipné a neskutečně dobře napsané, ale stejně tak skvělé byly i všechny tři ostatní knížky z této série. Nejvíc mě z téhle knížky brala asi scéna jak Logan přistihl Deana ve vaně s vibrátorem :D To jsem řvala smíchy asi tři minuty :D

Nika320
13.04.2019 4 z 5

První dva díly byly lepší, ale to opravdu záleží na preferencích. Já jsem Deana nemusela od začátku.

genikuxik
11.04.2019 5 z 5

skvělá oddechovka...tedy splnila svůj účel

Skalara
02.04.2019 5 z 5

Kniha měla pomalejší rozjezd, ale ve výsledku to byla zase pecka. Ale První díl zatím u mě asi boduje nejvíc. Tam jsem se hodně nasmála :D