Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1300 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

happy19
01.06.2019 5 z 5

Tak jsme ve finále!
Aspoň tedy u této série;-).Tucker byl naprosto úžasný a silně mi připomínal mého muže;-))))))...
Dost chlubení:-D...
Kluci,děkuji za velmi příjemné večery četbou po Vašem boku:-*
Super,že nám akorát nedávno vyšel Lov;-)
Mám se na co těšit Coline Fitzgeralde?:-*..
A skvělá zpráva na podzim pokračování The Risk a do budoucna doufám The Play!Jo a bude i vydána série Him,to ať víme,jak to bylo před Hodným klukem:-)))
Hokej Forever:-*

Rudolf14
22.05.2019 4 z 5

Skvělý ????????

rosewilliams
28.04.2019 5 z 5

Prostě krásné zakončení této série. Líbilo se mi, že Tucker nebyl jako ostatní hokejisti a že plánoval rodinu a manželství ještě předtím, než poznal Sabrinu. Opravdu krásné.

Skalara
08.04.2019 5 z 5

Většina tvrdí, že se jedná o slabší díl, ale já s tímto nemohu souhlasit :D První je úplně nejlepší a příběh Logana mi taky přišel boží. Pak nastal třetí díl Dean a ten mi prvních pár kapitol nechytl, ale pak se příběh rozjel a dostal grády :) No a poslední díl, tak jsem se na něj těšila nejméně skrz komentáře a jsem velmi ráda, že na mě to neplatí. Čtvrtý díl mě bavil od začátku, jelikož se tam řeší těhotenství a není na každý stránce popsaný jak každý den spolu spí :D Dostalo to zase jiný směr a tím to bylo zajímavé :D Celá série se mi líbí a na každém díle najdu něco užásného, co mě chytne :D

LivN
23.03.2019 2 z 5

Knihu jsem si přečetla až s ročním odstupem od ostatních dílů. A myslím, že je kniha na stejné úrovni jako druhý díl. O nic jsem nepřišla... Na Deana nemá žádný z hokejistů!!!

Laf
27.02.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Sice první a třetí díl byl o něco lepší, ale tohle špatné taky nebylo. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila a taky už jsem chtěla vědět, co si autorka připravila na posledního hokejistu :).
Taky mě u autorky zaujalo navazování děje. Většinou jsem se setkala s tím, že když jeden díl skončí, hned na to navazuje další s jinou postavou. Autorka to vymyslela jinak. Každý další díl se vrací zpět do minulosti, kam je zasazen začátek děje, takže vlastně je možné vidět část příběhu z jiného úhlu. Což je nejlépe poznat, když se čte díl po dílu. Super nápad :)

domina
02.02.2019 5 z 5

Líbila se mi, ale trochu méně, než ostatní díly série.

Ryorka
22.01.2019 3 z 5

přes sladce naivní scénář, přes ty hromady použitých kondomů, přes téměř pohádkovou dokonalost hlavních postav ( myslím tím, jak jsou navenek povrchní spratci, ale ve skutečnosti mají srdce z ryziho zlata ) se celá série Off campus řadí mezi to lepší v daném žánru.

Tesset
02.01.2019 5 z 5

Další parádní díl, ne tak divoký, ale spíše slaďoučký jak cukrkandl, nicméně pořád dobrý. Jsem ráda, že tu zápletku s dítětem autorka napasovala na Tuckera a ne k některému jinému, protože ten nebyl takový divoký playboy, takže to k němu i pasovalo. Za mě spokojenost. Jo a jen tak mimochodem, autorka párkrát zmiňovala, že kampus na Briaru má strážné .... no nebyl by zajímavý příběh o tom, kdyby se jeden z nich spustil se studentkou? Elle Kennedy se stává mojí oblíbenou spisovatelkou, jdu na její další knihy. K téhle sérii se budu často vracet.

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Jsem asi ráda, že série končí, protože i když příběh Tucka a Sabriny byl jiný, jakoby se nelišil od předchozích.. Je načase začíst se do něčeho jiného, přesto jsem ráda, že jsem si přečetla i tento příběh a vím, jak to se všemi dopadlo ;-)
PS: přiznám se, že se mi do znovučtení o této dvojici vůbec nechtělo, minule mě bavili asi nejmíň. A tentokrát? Všechno jinak, měním hodnocení, dávám plný počet ;-) A teď už konečně ODKAZ..

merrynka812
17.12.2018 4 z 5

Za mě nejslabší díl ze série, ale pořád jde o vydařenou knihu. Bohužel Sabrina jako hlavní postava mi byla nesympatická.

Elishka31
16.11.2018 4 z 5

Za mě nejslabší díl celé série, ale také nebyl špatný... Tuck je super kluk, velmi starostlivý a obětavý a Sabrina velmi silná holka, která je zvyklá všechno dělat sama, jelikož to v životě měla těžké a musela se vždy spolehnout jen na sebe, tak proto má problém se svěřit klukovi.... Bohužel Sabrina jako postava mi byla dost nesympatická, ale příběh trochu jiný než v předchozích dílech...

georginaa
09.11.2018 5 z 5

Každý nemůže být kladný hrdina, když se zamyslíte v čem Sabrina vyrůstala, ani se nemůžete divit, že těžko někoho si připustí k tělu. Bez táty a mámy, jen s babičkou, která však nějak byla podivná a s věčně nameteným otčímem, který fakt byl úplně v té rodině zbytečný. Na vše spoléhala pořád sama, skoro neměla s nikým si promluvit, za svojí situaci se styděla a proto to ani neřekla kamarádkám, takže se naučila vše si nechávat pro sebe. Těžko to pak svěřuje klukovi, který je pro ní bohém. Tucker byl vychováván s láskou a ovšem s mamkou mluvil, proto má úplně jiný pohled. A je nekonečně trpělivý, někdy až moc, úplně jiná povaha, než kluci před ním. Takže vše vzal do svých rukou a vlastně šel přesně za svým, co chtěl... Sabrinu.

uminaa
29.10.2018 5 z 5

Dámy a páni, je koniec :( Cítim zvláštny smútok po prečítaní tejto série, určite mi bude chýbať.

Tak ako celá séria, aj táto kniha je vydarená. Striedajú sa tu humor (krátka spomienka na Winstona, Loganova a Garettova súťaž atď.), horúce (naozaj horúce) akcie, rôzne pohľady na "vec", resp. situácie, a celkom hodnoverné charaktery postáv (podľa mňa sú jednotlivé črty charakteru vyvážené, nie sú zbytočne hnané do extrému).
Ale čo sa týka Beaua, ku ktorému sa autorka vrátila aj v tejto knihe (neviem, prečo, ale bolo to pre mňa viac emotívne z Tuckerovho pohľadu než z Deanovho), tak s tým sa stále neviem stotožniť. Je ho podľa mňa škoda.
Som veľmi rada a vďačná, že som sa nakoniec odhodlala čítať túto sériu. Už sa teším na repete :) ale rozhodne idem aj na ďalšiu sériu tejto autorky.

Evule114
27.10.2018 5 z 5

Já patřím k nadšencům, kterým se i poslední díl moc líbí. Taky bych možná byla nejistá, kdybych byla na takovém místě. Štěstí, že už nejsem v tom věku, stačí pár let navíc a hned vše vidíte jinak :-) a hlavně jsem ráda za to, že nežiju v Americe, ale v Česku. Jinak bych byla možná víc v háji, než naše hrdinka ;-)

Petra38
18.09.2018 5 z 5

skvelá kniha, skvelá serie...

katerina2660
10.09.2018 2 z 5

Tak tento díl mně zklamal... hrozně předvídatelné, utahané, Sabrina mi nebyla vůbec sympatická.... erotiky tam bylo možná trochu moc...

Kekik
04.08.2018 5 z 5

CELOU SÉRII OFF-CAMPUS DOPORUČUJI !!!
HOKEJ ❤️❤️❤️

Zlá-Ňufie
27.07.2018 5 z 5

Za mě nejslabší ze seria. Což mě vůči Tuckerovi mrzí, ale Sabrina mi k srdci moc nepřirosta. Taky mě mrzí jak hrozně dlouho trvá než jsou něják spolu. Jako jedinou knihu ze serie jsem četla jen jednou a nepořídím si ji domů. Ale i tak bezva počtení s trochu jinou zápletkou než ostatní. :)

Janicga88
18.07.2018 5 z 5

I poslední díl celé série byl moooc super.. Všichni ti hokejisti bylo skvělý a hlavně vtipný. Všem doporučuji a uz se moc těším na další knihy od autorky.