Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1670 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

Market = )
09.09.2016 5 z 5

Tak, a já mám novou oblíbenou autorku. Po přečtení komentářů jsem se knížky trochu bála. Ukázalo se, že zbytečně. Přišlo mi fajn, že se nekonaly dramatické zvraty. Já mám ráda, když všechno probíhá hladce a dobře to dopadne :-). Navíc mě vážně baví dialogy a popis běžnýho života studentů na univerzitě. Těším se na všechny další autorčiny knížky.

Izabell
07.09.2016 2 z 5

Na to, jak mile mě překvapil a nadchl první díl, bylo tohle prostě tristní :-(

Sam99
04.09.2016 4 z 5

Rozhodně slabší něž první díl, ale jinak jsem si u toho skvěle odpočinula. Skvělá oddechovka, ale přesto to nebyla žádná přeslazená kniha a místy byla docela i vtipná. Knihu vřele doporučuji!

Makulka1992
31.08.2016 3 z 5

Podle mě slabší než první díl... Logana jsem si užila ale Grace mi k němu prostě nesedla...

Zlodějka knih
25.08.2016 4 z 5

Po Návrhu přišel Omyl...a vybrat si tuto knihu ke čtení rozhodně omyl nebyl...další díl z dílny Elle Kennedy a hokejového týmu, kteří zaří na ledě, ale v osobním životě už tak jasní nejsou a slušná dívka, co chce zkoušet nové věci a přitom se udržet na vrcholu....jejich roztržky, kdy Logan musí plnit různé úkoly mi vyloženě kouzlily úsměvy na tváři...to co jsem čekala jsem i dostala a jsem naprosto spokojená...a pokud můžu čekat na další díly budu jedině ráda, že se jich časem dočkám a přelouskám další dobrodružství neotřelých hokejistů a jejich něžných dívek, které umí vytahovat pěkně drápky, když je potřeba.

alzbeta4340
20.08.2016 4 z 5

Moc se mi líbila postava Grace, je vidět, že i o slušné dívce z běžné rodiny může být pěkný román. K absolutní spokojenosti mi chyběl víc propracovaný děj a mírně přebývaly erotické scény. Ve srovnání s prvním dílem působil Omyl trochu jako šitý horkou jehlou. Nicméně stále je to slušná žánrovka a pokud bude, přečtu si ráda i další díl.

deni79
18.08.2016 5 z 5

Pěkný díl, už se těším na další pokračování o dalších hokejistech, příšti rok mají vyjít dva díly :-)

Karolína18
11.08.2016 4 z 5

Po nějaké době zase jednou příjemná změna. U některých pasáží jsem se šíleně nasmála a celkově kniha plynula s neuvěřitelnou lehkostí.
Autorka rozhodně zlepšila své provedení mužského pohledu - už nebyl tak zženštilý. Hlavní hrdinové se zdáli sympatičtí, a tak jsem se mohla v klidu začíst.
Na příběhu Johna a Grace mi vadil spěch, s jakým autorka odbývala některé scény. Vážně mi přišlo, jako by se tato mladá dvojice teprve poznala, ale už si vyznávala horoucí lásku. Působilo to tedy značně neuvěřitelně. Chybělo mi pár další scén, kterými by se vyplnila část příběhu mezi neznáme-se a nemůžeme-bez-sebe-být. Po tomto provedení si připadám, jako by mi něco zásadního uteklo, jako bych několik stránek vůbec nečetla. Je to pro mě strašně matoucí.
"Gretchen" jsem si velmi oblíbila, protože mi v mnoha směrech připomínala mě samotnou - nesouvislé žvanění a tak.
Zajímaly by mě samozřejmě i osudy dalších hokejistů nebo postav vyskytujících se v této sérii, ale nemůžu si pomoct a nejdříve chci tu o Deanovi, prosím!

helena19
10.08.2016 5 z 5

Naprosto famózní...sice mě první díl bavil o něco víc, ale tohle bylo zase úplně jiný. Líbil se mi i epilog, který svým způsobem uzavřel oba díly, ale taky mohl být delší :D Tuhle autorku prostě žeru, doufám, že co nevidět se dostanu k další její knížce. :)

Anne123
06.08.2016 5 z 5

Autorka opět neztratila říz a kniha byla skvělá, jako předchozí. Od začátku sice víte, že ať se stane, co se stane, tak stejně skončí spolu,...ale i tak doporučuji. Určitě stojí za přečtení.

bezzink
02.08.2016 3 z 5

Nedosahuje kvalit prvniho dilu a drze ho kopiruje. Navic druhy dil uz nemel zdaleka takovou jiskru a postavy byli nezajimave a nevtipne. Fraze ''Dotaz'' a ''Do toho'' byla nejtrapnejsi, co jsem kdy slysela. :D
A co bude priste? Treti hokejovy a sexualni buh zjisti ze chce taky vztah? No nevim, nechapejte me spatne, mne se moc libi styl psani slecny spisovatelky, ale vazne tomu druhemu dilu chybi naboj.

kacaaba
26.07.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, pěkně se to četlo, možná první díl byl lepší, ale stejně pěkný. Jsem zvědavá, kdy vyjde další díl.

machrus
24.07.2016 4 z 5

100% první díl byl lepší,ale neřekla bych že druhý byl horší jen neměl tolik propracovaný děj.Mně se líbila zápletka Johnovi rodiny. Spoiler: Byla jsem ráda, že Johnův otec přišel k rozumu. Trochu mi neseděl ten epilog o dva roky později, ale to je věc názoru.Já bych ho dala až do knihy, která bude uzavírat sérii.

kik68
20.07.2016 5 z 5

Připravovala jsem se na zklamání, když jsem četla názory, ale byla jsem spokojena stejně jako s prvním dílem. Zase hokej a tentokrát v trošku větším zastoupení :-). Je pravda, že postava Grace není tak zajímavě napsaná jako byla Hanna, ale i tak si nemyslím, že je nudná. Je prostě normální. Logan byl zlatíčko jako všichni. Nejvíc jsem se nasmála při plnění úkolů. :-). Básnička prostě bomba i když nám jí teda mohla autorka aspoň napsat. Miluji tě ty debilní blbečku je boží a vzpomněla jsem si, že i já jsem kdysi použila tuhle kombinaci slov :-).
Škoda, že není další díl už teď. Hrozně by mě zajímalo proč Dean nikdy nes*****í ve svém pokoji :-)

Markett
17.07.2016 4 z 5

Co bych asi tak mohla říct k Omylu... rozhodně to byla dobrá knížka, ale i já budu papouškovat předchozí názory - první díl byl rozhodně lepší. U knihy o Garettovi a Wellsce jsem se řezala smíchy od začátku do konce, děj byl neskutečně skvělý a živý... ale Logan a Grace - no nevím... Logan se mi líbil, ale ta Grace... co to proboha mělo být? Tohle je postava, která se mi fakt vůbec nelíbila, taková uťáplá a nudná, která neměla ani jednu jiskru vtipu v sobě. Děj byl dobrý, ale už jsem si čtení neužívala tak, jako když jsem četla první díl, občas se objevily chvilky, kdy jsem si říkala, že tuhle knížku snad ani nedočtu, ale kousla jsem se a zjistila, že rozhodně to není špatné čtení na léto, ale na šmrnc prvního dílu nedosahuje. I tak ale hodnotím kladně.

Téra
30.06.2016 3 z 5

První díl byl o dost lepší, ale tohle bylo také pěkné čtení. Jen bych ráda věděla, kdo píše takhle blbé anotace, ze které se dozvím děj poloviny knihy.

SimonaM86
23.06.2016 3 z 5

Musím říct, že první díl se mi líbil mnohem víc ( ale to asi není nic nového, protože to tady zmiňuje většina z Vás), byla to taková oddechovka - něco na způsob 50 odstínů, ale ještě obohacené o nějaký nápad ( a to musím říct, že tenhle žánr moc nemusím ).Tohle už mi přišlo na jedno brdo, pořád ta samá linie a opakující se dějové linky jako u první knihy. Nechci knihu zatracovat jako letní čtení na odreagování, proč ne... ale za mě víckrát určitě ne...Série Off - Campus má ještě ( zatím) poslední díl, která je zatím jen v AJ a mám dojem, že hlavní hrdina, další ze série neodolatelných krasavců, je Dean...tak se necháme překvapit a třeba autorka překvapí... :-)

Renate
22.06.2016 3 z 5

Po prvním díle jsem se na druhý velice těšila. Knížku jsem měla přečtenou za dva dny. Očekávání, že knížka bude podobná jako první díl mě velice zklamalo. Pro mě byl první díl nepřekonatelný, již z několika důvodů, tím prvním je, že Návrh byl vtipný a smála jsem se od začátku do konce, u Omylu jsem jen četla a nenacházela vtipné pasáže. Byla jsem ráda, když se alespoň občas objevil Garett.

azraelka
17.06.2016 4 z 5

Po prvním díle jsem měla nastavené očekávání hodně vysoko. Bohužel první díl zůstal nepřekonán a ani nebude. Příběh už není o vztahu, jehož součástí je sex, ale spíš o vztahu, kde hodně sexují. To je pro mě krok zpátky. Jedna hvězdička navíc je za seznam, který Grace sestavila a Loganovu báseň, kterou bych si chtěla přečíst.

Hanule9
01.06.2016 2 z 5

Nemůžu si pomoct, pro mě to asi opravdu omyl byl, v případě pasáží napsaných z pohledu Grace, možná až utrpení. Moc to nezachránil ani Logan, jen kvůli němu dávám dvě hvězdičky. Grace je neskutečně nudná husička, bez koníčků a patrně postrádá i povahové rysy, sice tam bylo několikrát napsané jak je vtipná, ale mě to prostě uniklo.

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982