Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1670 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

paprika75
08.03.2017 3 z 5

No ... co napsat. Není to úplně marné, jsou tam fakt hezké momenty, ale je to místy moc roztahané občas až nudné. A navíc ... 3 orgasmy během deflorace ??? 3* max

ptavichripkaa
06.03.2017 5 z 5

Logan a Grace...WOW. Zase pěkný příběh. Pomalu, ale jistě se ze mě stává fanoušek Elle Kennedy.

Markét.t
22.02.2017 3 z 5

Oproti skvělému prvnímu dílu zklamání.
Kniha mi přišla zdlouhavá, místy dokonce nudná.
Nejspíš jsem po přečtení Návrhu měla příliš velká očekávání, která Omyl zdaleka nedokázal naplnit.
Dalším knihám ze série, ale určitě ještě dám šanci. Čteno v originále.

Aríka
03.02.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když Garrett mi prostě přirostl k srdci více než Logan, ale kniha také měla svoje kouzlo. Určitě doporučuji.

jitka7
19.01.2017 1 z 5

Dávám jednu hvězdičku proto, že se mi líbil první díl a pořád doufám, že další budou podobné té první knize. Je to tak jako u mnohých jiných autorů. První kniha ze série je suprová a další ztrácejí na síle. Na příběh o Johnym jsem se těšila a teda naprosté zklamání... už tak nějak od začátku té knihy. Grace mi nebyla tak nějak sympatická vůbec. Bylo to fakt dost trapné. Hlavní hrdinka tvrdohlavá jako mezek a John splnil i nemožné z jejich přání, protože se prostě najednou bezhlavě zamiloval. Byl by schopen ji snést i modré z nebe :)))) Hrozná škoda, čekala jsem, že to bude vtipnější, zábavnější... už jen z toho, jaký obrázek si o Johnym uděláte v prvním díle. Tohle se bohužel pro mě moc nepovedlo.

Mišule_11
11.01.2017 5 z 5

Páni..v jednoduchosti je síla! I u téhle knížky jsem se nejen bavila, ale nemohla jsem se od ní odtrhnout, jak jsem ji hltala! :) Logana i Grace jsem si hned oblíbila, a líbilo se mi, že tam byli i jiní stejně jako od začátku! Těším se na další příběhy a osudy party nejen z univerzity! :)

rene.rn
05.01.2017 5 z 5

Další oddychovka, která mě moc bavila - zamilovaný příběh i humor...

Tenebien
02.01.2017 2 z 5

Oproti prvnímu dílu o dost slabší, ale stále to není tak hrozné jako třetí díl, který právě čtu. (čteno v originále)

michaela8804
19.12.2016 5 z 5

Skvěla napsaná kniha, neuvěřitelně jsem se u toho bavila a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Omyl jsem četla jako první z celé série a teprve potom až Návrh. Lepší je ale začít prvním dílem, protože pak unikají některé skutečnosti, které se objevují v tom prvním. Logan je super a Grace taky, příběh je napínavý i zábavný a celkový příběh je až neskutečně realistický. Tohle se vážně povedlo!

81evama
07.12.2016 5 z 5

Super poctenicko, snad i lepsi nez jednicka, doporucuju

trynitrix
16.11.2016 5 z 5

Suprová rychlečtivá jednohubka, to mam ráda :-)

avalonek
02.11.2016 5 z 5

Stejně skvělý jako jednička.Tyhle díly musím mít ve své knihovně....

Bet
26.10.2016 3 z 5

Návrhem jsem se namlsala, ale omyl mě tak neoslovil. Obálka opět nezklamala :) jinak je to pohodové čtení.

Jacinda
24.10.2016 2 z 5

ach jo ach jo ach jo....dramaticky horší. sex je hned na začátku, přibylo sprosťáren, které ale postavám vůbec nesluší a jsou spíš jak pěst na oko. Grace se chová trochu jako kráva a kupodivu mě nebavily ani scény s G+H. A co nejhorší, Loganovi tohle chování prostě nevěřím.

Kiwicatko
24.10.2016 5 z 5

Stejne jako predchozi dil byl pribeh velmi ctivy a ja se tesila stranku za stranku, jak se to bude vyvijet :-)
Logan byl chvilkama na facku, ale nakonec sem si ho zamilovala, jako predtim Garretta :-)

JannieH
16.10.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, přesně jako předchozí díl. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a už se moc těším na další díly :)

Katuschkaaa
12.10.2016 4 z 5

Elle Kennedy a její lehký styl psaní a ještě lehčí styl čtení mě opravdu baví... Dostala jsem přesně to, co jsem od knihy čekala: bylo to vtipné, svižné, člověk nemusí nijak moc přemýšlet a jen si užívá děj. Už se těším na další díly, kde budou představeni další kluci z hokejové party z Briaru :-)

alice18
02.10.2016 5 z 5

Tato kniha se mi opravdu líbila. Děj měl hlavu a patu a také samozřejmě spousta romantiky. Sice mám pocit, že tento díl nemá až tak zajímavý a napínavý děj jako první díl, ale co ztratil po stránce dějové, to získal po stránce milostné. Postavy jsou vtipné a svým charakterem zaujmou. Líbilo se mi hlavně sebevědomé a přímé chování Grace. Loganovy vtípky krásně knihu osvěžují. Rozhodně oceňuji styl psaní autorky, protože ne každý dokáže knihu napsat poutavě a hlavně srozumitelně. Tuto knihu rozhodně doporučuji.

Ewik
25.09.2016 5 z 5

Stejně jako předchozí díl, i tato kniha se mi moc líbila. Svižný děj, vtipné dialogy, ale hlavně velmi lidsky zpracované. Logan si mě naprosto získal pro svoji ohleduplnost, loajalitu, pevný charakter a laskavé srdce. Jeho pohled na věc se mi nesmírně líbil a vždy jsem se na něj těšila. Grace nebyla špatná, ale všechno moc pitvala a meditovala nad zbytečnostmi až to lehce brzdilo děj. Logan má u mě velké plus za splnění všech bodů ze seznamu a za vytvalost a originalitu jedničku s hvězdičkou.
Celkově jsem si knihu velmi užila, výborné čtení a už se moc těším na Deana a Allie. Na tuhle kombinace jsem obzvlášť zvědavá.

susinka
18.09.2016 2 z 5

Nějak nevím... ale asi jo, jako oddychovka, proč ne.

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982