Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1670 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

Audrina
05.12.2017 4 z 5

Zase povedená knížka. Oddechovka, kterou máte za chvíli přečtenou. Postavy jsou zábavné a dialogy mezi nimi jsou někdy opravdu vtipné.

Kyklop
30.11.2017 5 z 5

Moc jsme si užila čtení i druhého dílu. Ze sarkasmu, který je téhle knihy plný jsem byla nadšená. Chvíli mi trvalo než jsme se dostala z toho, že tahle kniha je zaměřená na jiný pár. Naštěstí jsme se s Garrettem a Hannou nemusela loučit, protože se objevoval i v tomhle díle. Kniha je psána čtivě a vtipně a z některých dialogů jsme se smála ještě dlouho po přečtení. Druhý díl jen doporučuju ;)

MaťaZ.
22.11.2017 3 z 5

Ze všech 4 dílů mě zaujal asi nejmíň, ale i tak jsem četla s chutí.

Nikyna8
02.11.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, hned se vrhám na třetí díl.Doufám že bude stejně hezký jako první druhý díl.

IvankaM
29.10.2017 5 z 5

Ježíš to bylo naprosto úžasné! Přečteno za pár hodin na jeden nádech.
Šíleně jsem se u toho nasmála. Prostě pecka. Stejně skvělé jako první díl.

Zlá-Ňufie
06.10.2017 5 z 5

Bála jsemse, že poprvní díle budu z 2. zklamaná, ale naštěstístí zbytečně. Přečteno za den a zase paráda. Zábavné, čtivé a tak dále. 1. díl se mi líbil asi o malinko více, ale i tak sem nadšená :))
A ano, je to klišé, ale s tim tak trochu počítáme ne? :D

bafuskyBaf
06.10.2017 4 z 5

Musím uznat, že to byl o něco slabší díl..ale ne zas o tolik. Chvíle jsem se taky nasmála, sice ne tolik jako v prvním díle, hlavně když zrýmoval v básni concorde a kokot..:D) Už se moooc těším na další díl.

Meridea
15.09.2017 5 z 5

Přesně, jako oddychovka dobrý, ale na 1. díl to nemá, i když i tato kniha má "něco" do sebe ;-)

Etule
15.09.2017 5 z 5

Druhý díl se mi líbil ještě o něco víc než ten první. Možná za to může Logan, ten chlap mě prostě dostal. :3 Zasmála jsem se u toho, až jsem si někdy připadala jako blázen. Četlo se to jedním dechem, nedokázala jsem se odtrhnout. Dost se mi zamlouvala Daisy, možná škoda, že nedostala trochu víc prostoru.
Scéna s lenoškou mě totálně zničila. :D

Nikiny
10.09.2017 3 z 5

No tak teda jo, když jinak nedáte. První díl mě vcelku bavil a na druhý díl jsem se vrhla hned vzápětí. Škoda, že už byl o poznání slabší a ještě k tomu se autorka nevyhnula, jakto říct? "Kýči" ve formě panenství? Musím uznat, že první díl mě trochu šokoval tím, co si hlavní hrdinka Hanna prožila. Trochu jsem doufala, že autorka vloží zase něco nevšedního i do druhého dílu, ale to jsem se bohužel spletla. Sice jsem u některých popsaných scén zatajovala dech, ale po nich jsem opět četla co nejrychleji, abych se zase dostala k dalšímu vzrušujícímu odstavci, zbytek mě moc nezaujal, i co se týká hlavní hrdinky... Kniha Omyl = odreagování (zejména pro ženy), které se i hodí pro navození atmosféry než ten Váš "hokejista" přijde domů :D

K-afe
01.09.2017 4 z 5

I já se musím připojit ke komentářům, že Návrh byl o fousek lepší. Asi to bylo tím, že se zde objevovala romantická gesta a to já moc nemusím. Nechci odrazovat budoucí čtenářky. Jako oddychovka super.

MarKy95
16.07.2017 4 z 5

Návrh byl pro mě lepší, ale nebylo to tak spatný, jak jsem podle komentářů čekala:))

Minoka
26.06.2017 3 z 5

oproti Návrhu skutečně slabší, bez akce. Ani to děvče mi nebylo tak sympatické jako Hanna. Nicméně, knihu jsem přečetla velmi rychle, tak špatné to rozhodně nebylo :)

ardeas
04.06.2017 4 z 5

Zo začiatku bola dost taka nemastna, neslana. Priznávam,že to bolo trocha dosť obdobne ako prva kniha, čo do detailov, a od polky ma chytila, i do zápletky, ale nedotiahla sa na ňu. No ako mozaika do série sedí.

Petronela106
30.05.2017 odpad!

Pro mě o ničem knížka

Kytiii
27.05.2017 3 z 5

Také se mi Návrh líbil více, ale jako oddychovka super čtení... měla jsem ji během dvou večerů přečtenou. A jsou v ní opravdu vtipné momenty...

veronika1111
23.05.2017 5 z 5

Návrh byl rozhodně lepší ale Omyl se mi četl taky dobře.

smaille
19.05.2017 3 z 5

Proti návrhu opravdu slabší díl. Čekala jsem, že úkoly budou více akčnější, a že budou zabírat minimálně půlku knihy. Takhle mi to přišlo trošku nudné. Už mám rozečtené skóre, vypadá nadějněji.

salča
27.04.2017 5 z 5

Ikdyž byla tato kniha o něco slabší než první díl,i tak se mi líbila.Logana jsem si oblibila pro jeho srdečnost a pobavila se při plnění úkolů:).Celkově jsem si u knihy odpočinula a příjemně početla.

janasim
29.03.2017 5 z 5

Tak nevím,do koho jsem zamilovaná víc. Do Logana nebo Garretta? I druhý díl je naprostá pecka, ale je fakt,že trochu slabší než Návrh to bylo. No ale z Deana mám už teda fakt strach. To bude určitě taky husťák! :-)

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982