Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1669 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

Kekik
05.07.2018 5 z 5

To nešlo, fakt nešlo přestat číst.
Série Off-Campus mě skutečně hodně moc baví. DOPORUČUJI !!!
Hokej ❤️❤️❤️, John Logan a Grace= úžasný příběh, který stojí za to si přečíst.

ves.lucie
05.07.2018 5 z 5

Kniha se mi libila stejne jako prvni dil. Logan byl milacek a v některých případech se dobře placal, ale vždy to dotáhnul do konce. :-) hokejisti jsou proste bezva :-)

elisa194
02.07.2018 2 z 5

Tak to byl vážně omyl. Kniha Návrh se mi líbila, tato bohužel ne. Chtěla jsem nějakou oddychovku do auta na dovolenou a málem mě to uspalo. Děj bez nápadu, zápletka nulová,autorka se o nějaký příběh snažila, ale marně. Za mě velke zklamání.

betule3
01.07.2018 5 z 5

Na první díl to nemá, ale stejně to bylo skvělý! Nebyla tam snad jediná část, která by mě nudila. Prostě nemám co vytknout...

sd1992
04.06.2018 5 z 5

První díl byl rozhodně lepší. Ale i tento byl skvělý. Těch 5* si stále zaslouží. I když je pravda, že prvnímu dílu bych dala klidně 7* :-D Jsem zvědavá na další. Hrozně se mi líbí, že se postavy prolínají i v následujících dílech, je to tak super.. ;-)

Tanya007
04.06.2018 5 z 5

Super knížka, chvilku mi trvalo začíst se, ale nakonec super!

cukrovka
03.06.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení. Ani zde není nouze o vtipné dialogy a situace. Hlavní hrdinové byli sympatičtí.

mia.com
15.05.2018 4 z 5

Pro mě stejně peckovní jako první díl. I když do Logana jsem se zamilovala asi trochu víc :D A těším se na další díl :)

ketvin
17.04.2018 4 z 5

Opět super hrdinové a velké těšení se na další dva :))) Grace a Logan byli super.

Fizulka71
11.04.2018 4 z 5

Logan se mi líbil už v prvním díle, byl to takový srandista, i když teda děsnej děvkař. Hrozně mě bavila jeho interakce s Grace, ti dva jsou jak jin a jang. Potěšilo mě, jak to s tátou Logana nakonec dopadlo, že mu to všechno došlo a uvědomil si, že je táta, co se má starat o své děti.

Nela.Rob
10.04.2018 3 z 5

Tak jako první díl, i tento se četl úplně sám. Další lovestory, jen s trochu jinou zápletkou. Opět mi knížka dala přesně to, co jsem od ní čekala. Jen už to bylo tročišku ohrané, po prvním dílu.

4laras
08.04.2018 5 z 5

V některých ohledech byl tento díl slabší než ten první...
Grace, ačkovil se dost liší od Hanny v prvním díle je mi přijde ještě lepší, než Hanna. Nemá tak ostrý jazýček, ale taky se nebojí Logana.
Občas jsme potkali i staré známé z prvního dílu, což jsem uvítala.
Sarkasmu plná kniha, uštěpačné poznámky, koketování, flirtování... prostě příjemná oddychová kniha.

Janičta
30.03.2018 3 z 5

První díl to rozhodně nepřekonalo... Dialogy byly místy i zabavné, ale že si teda týpek jako Logan nabrnknul pannu..? No to mi prišlo trochu divny... a opět došlo i na osobní bolístky, které se šmahem vyreší. Ale na odpočinkové čtení je to pořád ještě slušná kniha.

anishta
12.03.2018 3 z 5

Trošku slabší než první díl, ale zas jsem se tady častěji smála. Na druhou stranu, je to o dost vulgárnější a těch erotikých scén přibylo, což bych ani tak nepotřebovala. Ale jako jednoduchá, čtivá a vtipná romantická eroťárna nezklame.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Narissa
04.03.2018 5 z 5

:D :D :D U tohoto dílu jsem prostě a jednoduše umírala smíchy. Vážně je ještě lepší než první. Člověk se musí pořád smát a to je v tomhle žánru vítané.
Hvězdičky vážně dávat nemůžu, tohle se snad ani nedá hodnotit.

angelbooks
14.02.2018 4 z 5

Sice jsem nezačala prvním dílem, ale to tak úplně nevadí.
Nevím proč, asi mi nesedlo prostředí děje, ale i tak se trochu obávám pouštět do dalších dílů.
Kniha sama o sobě je skvělá a změna hlavních postav také, ale přesto. Do dalších knih se nejspíš v brzké době nepustím.

xindl007
12.02.2018 4 z 5

Další povedený kousek z pera autorky. Grace sice nemá tak břitký jazýček jako měla Hanna, nicméně hlavnímu hrdinovi Loganovi taky nedopřeje usnout na vavřínech. Povedená a moc, už se těším na další díly :)

Onceuponthetime
23.01.2018 5 z 5

Není co dodat, od téhle autorky mě prost baví každá kniha kterou napíše a omyl se jí opravdu povedl. Návrh teda asi nepřekoná, jenomže na Garretta nikdo nemá i když Logan by taky stál za hřích :-D Opravdu se mi líbí jak mi tyhle knihy dokážou zvednout náladu.

TerezaMondeková
02.01.2018 5 z 5

Skvělé pokračování. Moc se mi líbí, že je tenhle díl jiný tím, že hlavní hrdina po hlavní hrdince hned netouží. Ale bylo mi líto hlavní hrdinky... Ani tady nechyběl úžasný humor, láska, momenty překvapení, menší zvrat, skvělý konec. Nechyběly problémy běžného života, studentů, problémy lidí ve vztahu... A zase se mi líbí, že se střídá pohled hlavních hrdinů. Ani tady nechyběly vedlejší postavy a přátelé. Teď už se těším na Deanův příběh.

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982