Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411068/bmid_navrh-nYx-411068.jpg 5 2043 2043

Off-Campus série

Vysokoškoláčka Hannah Wellsová konečne stretla príťažlivého chalana. V bežných oblastiach života je sebaistá, ale pokiaľ ide o sex a zvádzanie, brzdí ju traumatická skúsenosť. Lenže ako má upútať platonickú lásku, ak nevystrčí hlavu z ulity? Arogantný egocentrik Garrett Graham odjakživa túžil po hokejovej kariére, ale zhoršený prospech jeho sen ohrozuje. Navrhne preto spolužiačke Hannah dohodu, ktorá jemu zaručí pozíciu v tíme a jej zas pozornosť milovaného Justina. Neplánovaný bozk však vedie k divokému sexu a samoľúby sukničkár Garrett si uvedomí, že mu falošný vzťah nestačí. Musí Hannah presvedčiť, že muž, po ktorom túži, je v skutočnosti on. Inokedy stačilo lusknúť a dievčatá sa mu vrhali do náručia. Ale Hannah? Tú len tak nedostane!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

The Deal , 2015

bezzink
01.08.2016 5 z 5

Takova ta sladarna od ktere se nemuzete odtrhnout :) Vtipne, svezi, romanticke, navykove. Tema hodne hodne podobne filmum The ugly truth a The Duff, ktere mimochodem doporucuji, stejne jako tuto knihu. Navic celkem pobavily odkazy na filmy.

janno69
31.07.2016 5 z 5

Výborná kniha, naprosto mě uchvátila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vtipně, skvěle napsaná, moc jsem se pobavila, ale zároveň jsem občas slzičku uronila. Kniha má náboj, který vás strhne a pustí až při závěrečné stránce. Těším se na další díl této série a mám nesmírnou radost, že v příštím roce Baronet plánuje vydání dalších dvou dílů. Všem vřele doporučuji.

helena19
31.07.2016 5 z 5

Nemám slov, naprosto úžasná kniha. Sice jsem od začátku tušila jak to skončí, ale stejně jsem hltala jednu stránku za druhou. Úplně mě dostalo spojení s hokejem (jsem velký fanda :D).

Spoiler:
Byla jsem v šoku jakej hajzl může být všemi uznávaný a skvělý hokejista. To je právě to, co lidé nevidí, když někomu fandí a touží po autogramu té dané hvězdy, ale jaký je k vlastní rodině to nevidí. Jsem ráda, že to Garett svému tátovi nandal.

Anne123
28.07.2016 5 z 5

Skvělá, vtipná kniha, která určitě stojí za přečtení. Sice je podobný ostatním romantickým knihám, ale tahle má určitou jiskru :)

kacaaba
24.07.2016 5 z 5

Docela jsem se bála a do knihy se mi moc nechtělo, ale líbilo se mi to. Jednoduchý příběh s dobrým koncem, po tom, co musí překročit pár překážek, ale četlo se to dobře a určitě je to kniha, u které nebudu mít problém přečíst si znovu.

Vanessa777
21.07.2016 5 z 5

Skvělá kniha! Příjemná, vtipná, čtivá. Nechtělo se mi přestat číst až do konce :)

kik68
20.07.2016 5 z 5

Velká spokojenost. Báječně napsané, čtivé s velkým smyslem pro humor. Miluji knihy, kde jsou pohledy obou dvou hlavních postav. Bohužel takových moc není. Už se začítám do Omylu :-).
Myslím, že Hanna a Garrett jsou pro sebe jako stvoření. A fakt, že jde v těchto knihách o hokejisty (i když je to bohužel jen okrajová záležitost) je u mě OBROVSKÉ plus, protože hokej je moje vášeň.

trynitrix
10.07.2016 5 z 5

I když příběh je na stejné brdo jako u podobných knih, tak tenhle neměl chybu přemíra vtipnosti a to nesmí chybět :-D Garrett a Hanna k sobě prostě patří.
Klasika hodně přátelství ,poznávání , lásky a i hlavně nelibné minulosti.
Doporučuji jak začnete hned to zhltne te :-D

Nessa
29.05.2016 5 z 5

Knihu jenom doporučuju. Je pravda, že sem silně váhala, jestli si ji mám koupit nebo ne, ale nakonec jsem ji koupila a jsem ráda. Začátek mně vůbec nezaujal, a proto jsem taky váhala s koupí. Ale nějak mě to k ní stále táhlo. Vždy když jsem byla v knihkupectví jsem se na ni zašla podívat a brala jsem ji do ruky a zvědavost zvítězila. Po (pro mě) nezajímavém začátku se vše dalo do pohybu a konečně se něco začalo dít a děj dostal nějaký spád. Víc nechci prozrazovat.
Tak pokud váháte jako jsem váhala i já, kniha vás mile překvapí a nebudete litovat. :)

Evulinulicka
27.05.2016 5 z 5

Super knížka :-) doporučuji přečíst.

Kytiii
27.05.2016 5 z 5

Ty jo. Překvapilo. Neuvěřitelně.

kumibo
20.05.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Vtipná, dobře se četla, upoutala, tak že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Velice vtipná byla část ve které Hanna telefonuje s maminkou a ptá se na recept na lasagne. Garrett jako ,,trochu" arogantní hokejista rozhodně nezklamal.

Markett
19.05.2016 5 z 5

Tak tohle nemělo chybu! :D Vtipné, čtivé, poutavé, prostě krásná kniha, která pobavila. :) Je pravda, že některé ty pasáže byly dost dobře napsané a dokonce i vtipně, že se nešlo nesmát. Je pravda, že na světě existuje hodně knih, který mají dost podobné náměty jako tahle, ale tady jsem našla kouzlo, které přidalo knize na takové zvláštní originalitě. Určitě dobrá kniha pro odreagování. :)

Sam99
09.05.2016 5 z 5

Čekala jsem další přeslazenou knížku, kterou nebudu chtít dočíst do konce. Ale to jsem se spletla. Ano, kniha sice byla dost romantická a občas se tam objevilo i nějaké to klišé, ale rozhodně jsem se u ní nenudila. Některé pasáže byly dokonce i vtipné, což bych u romantické knihy spíš nečekala. Kniha se četla sama, protože děj je neskutečně čtivý. U některých scén se zasmějete, i kdybyste byli z ledu. Prostě super knížka.

Těším se na další díl, od kterého očekávám stejnou kvalitu, jako od tohoto dílu. Knihu mohu vřele doporučit.

Renate
04.05.2016 5 z 5

Oddechová kniha, za víkend přečtená, bavila jsem se u některých pasáží dost nahlas. Ze začátku jsem měla problém s dvojitým vyprávěním, ale i tak jsem knihu přečetla až dokonce a hodnotím ji velice kladně a určitě se k ní zase někdy vrátím :)

Julia_pt
01.05.2016 5 z 5

Pohodová knížka! Nevím, co k tomu dodat. Když si chcete odlehčit den, tak tohle je kniha, která mi s tím pomohla

Karolína18
25.04.2016 4 z 5

Z počátku jsem si nemohla zvyknout na pasáže z mužského pohledu, protože na nich bylo vážně znát, že je napsala žena. Garrettovo uvažování mi přišlo nepřirozené, zkrátka si myslím, že pasovalo spíše na ženskou hrdinku. Když jsem se přes to ale přenesla, mohla jsem si plně užít plynulou jízdu, kterou se mi vůbec nechtělo přerušit. Vážně se mi líbilo, že zde bylo tradiční téma zpracováno zase trochu jinak. Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí, ale řekla bych, že některé rozhovory mezi sebou dost odbývali. Zápletka s Garrettovým otcem mě ovšem zklamala na celé čáře, jenom mi v hlavě stále znělo: No tak, tohle už tu bylo tolikrát. Přesto velmi oceňuji poutavost a vtipnost, která zde rozhodně nechybí. Těším se na pokračování.

Téra
14.04.2016 5 z 5

Příběh nepřináší nic nového, ale je napsaný skvěle. Několikrát jsem se musela nahlas smát, fakt se mi to líbilo. V kometářích se tu píše, jak je to podobné té či oné knížce, já jsem v tom viděla pár podobností s Love story od Segala.

Baraliska
11.04.2016 5 z 5

Hezká knížka přečtená za jeden den:)

janey88
08.04.2016 5 z 5

Skvělá romance a konečně něco s mým milovaným hokejem (i když jen okrajově). Rozhodně doporučuju!