Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411068/bmid_navrh-nYx-411068.jpg 5 2043 2043

Off-Campus série

Vysokoškoláčka Hannah Wellsová konečne stretla príťažlivého chalana. V bežných oblastiach života je sebaistá, ale pokiaľ ide o sex a zvádzanie, brzdí ju traumatická skúsenosť. Lenže ako má upútať platonickú lásku, ak nevystrčí hlavu z ulity? Arogantný egocentrik Garrett Graham odjakživa túžil po hokejovej kariére, ale zhoršený prospech jeho sen ohrozuje. Navrhne preto spolužiačke Hannah dohodu, ktorá jemu zaručí pozíciu v tíme a jej zas pozornosť milovaného Justina. Neplánovaný bozk však vedie k divokému sexu a samoľúby sukničkár Garrett si uvedomí, že mu falošný vzťah nestačí. Musí Hannah presvedčiť, že muž, po ktorom túži, je v skutočnosti on. Inokedy stačilo lusknúť a dievčatá sa mu vrhali do náručia. Ale Hannah? Tú len tak nedostane!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

The Deal , 2015

smaille
17.11.2016 5 z 5

Konecne jsem si zase u knihy odpocinula. Bavil me pribeh, celkove styl psani, proste cela knizka. Super byl i humor a nejktere vtipne situace, ze jsem se i ja krenila

lapej
02.11.2016 5 z 5

Kniha mě opravdu bavila.

avalonek
02.11.2016 5 z 5

Tohle bylo naprosto senzační.Nemohla jsem se odtrhnout.Má to úžasný příběh,humor,skvělá chemie mezi nimi.Byla jsem jak dítě,které dostalo pod stromeček svůj vysněný dárek.Prostě nádhera

Aríka
30.10.2016 5 z 5

Na tuhle knihu jsem si brousila zuby už od té doby, co vyšla a myslím si, že oprávněně. Můžu jen doporučit.

JustWomen
28.10.2016 4 z 5

Měla to být jen oddychovka mezi Kingem a Irvingem, překvapivě se mi to líbilo, aaaaaach ....

Bet
26.10.2016 5 z 5

Jako první mě zaujal obal NÁDHERA :) ale kniha byla perfektní stejně jak obal. Kniha je vtipná a čte se sama.

Jacinda
24.10.2016 5 z 5

Nevím, kdy naposledy jsem se nad knihou upřímně hlasitě smála. Výměny názorů mezi Hannou a Garettem jsou boží, stejně tak pomalu budované napětí. Klišé se nevyhneme, ale asi jsem knihu četla v dobrém čase, protože se mi fakt líbila.

Kiwicatko
24.10.2016 5 z 5

Paraaaada :-) dostala jsem se zpatky do doby,kdy sem slintala nad hokejisty :-)
Pribeh mel peknej spad a ja jak mala holka cekala a doufala, ze to dopadne dobre ;-)

A ackoliv mi neni uz -nact, tak sem si knizku velmi uzila. Proste je potreba cas od casu si precist nejakou sladarnu...

Elitie
22.10.2016 5 z 5

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila a nějak jsem jí jen proplouvala, že se dostanu k tomu zajímavějšímu. A stalo se. Nakonec jsem si ji zamilovala a nemohla se od ní odtrhnout :)

Vercutka
17.10.2016 5 z 5

Moc moc mě tahle kniha bavila, není to složitý, děj pěkně graduje, postavy jsou sympatické, potřebovala jsem pořádnou romanťárnu, která nebude trapná. Maličko mi vadilo, že jsou postavy tak mladé :) ale co, představovala jsem si je starší :D taky to střídání, kdy vyprávěla Hanna, pak zase Garrett, mě maličko mátlo, jak když pletete a zapomenete, jestli hladce nebo obrace :D ale jinak za mě super.

kklepkaa
21.09.2016 3 z 5

Hledala jsem knížku, co mi vydrží alespoň týden a zkrátí čekání na nového Pottera, ale tohle se snad ani týden číst nedá. Je velký problém se od téhle knížky alespoň na chvíli odlepit a tak čtete a čtete a smějete se a rozplýváte se... a tak :-)

Izabell
07.09.2016 4 z 5

Překvapivě dobré čtení. Pořád jsem čekala, kde to autorka tzv. "zazdí", ale nestalo se. Milá četba, co pohltí.

Market = )
03.09.2016 5 z 5

Samozřejmě nečekejte nějaký hlubokomyslný dílo, ale za sebe můžu říct, že mě dlouho knížka takhle nechytla. Posledních cca 50 stránek bych si odpustila (za mě zbytečný "zvraty" který mě štvou vždycky), ale stejně to bylo moc krásný! A žeru ty jejich dialogy (v párech, v týmu, mezi kamarádama...)

Ditules
02.09.2016 4 z 5

Vtipné, romantické... A ta obálka je jak za trest! :D

Makulka1992
31.08.2016 4 z 5

Bože Garretta jsem si zamilovala a to mi není náct :D Typickej grázl co se dá změnit a předělat k obrazu svému... Celou dobu jsem se modlila aby nešla na rande s fotbalistou.... :D Příběh má hlavu a patu,žádný okeci kolem... takže za mě 4 hvězdy protože ja jsem asi sobec ale ja bych slavného Phila Grahama poslala do míst kam slunce nezasvítí :D

Ewik
30.08.2016 5 z 5

"Nikdy neříkej nikdy" a "odříkaného chleba největší krajíc". Přesně tohle se mi honilo hlavou celou dobu, co jsem knihu četla. Hanna a Garret byli skvělé osobnosti s pohnutou minulostí, ale se silnou vůlí se jí postavit a bojovat. Jiskřilo to mezi nimi tak silně, že zákonitě musel vypuknout požár.
Super sladké a lehké čtení, které mě pobavilo. Sympatické postavy, veselé dialogy a lidský příběh zabalený do velmi čtivé formy.
Scéna ve sprchách hokejistů byla naprosto famózní. Smála jsem se, až mi vyhrkly slzy. To byla váážně bomba a jen tak rychle tu představu z hlavy nevyženu. Už se těším na další díly!!!

Zlodějka knih
25.08.2016 5 z 5

Knihu vybíráme vždy první očima...proto je docela důležité, jak vypadá obálka knihy což tady splnila svůj účel jen, aby se člověk podíval, co se pod tím vlastně skrývá a pak přichází na řadu popisek knihy, který v podstatě rozhodne o tom, zda si ji domů vezmete, aspoň já to takhle mám...a přesně takhle to u mě zafungovalo u této knihy a jsem ráda. Po splnění obou bodů jsem se už jenom těšila až si přečtu typickou romanťárnu, která nemůže skončit jinak než dobře...četla se mi velmi lehce, občas jsem se chtěla praštit něčím po hlavě nad tím, jak se obě hlavní postavy chovali, ale přesto jsem přišla zdárně na konce knihy a chtěla jsem prostě další oddechovku, která mě pu stí do svého světa...

todilka
19.08.2016 4 z 5

Chtěla jsem něco milého, sladkého, vtipného, prostě klasickou letní oddechovku...jo, jo, jo, a JO! Dostala jsem, co jsem chtěla, a jsem tedy s knížkou spokojená. Sedí mi styl autorky, proto si ještě v budoucnu další knihu od ní určitě přečtu...až budu zase chtít něco nenáročného.
Dala bych tři hvězdy, ale čtvrtá je za vtipnost! Protože jsem vážně nečekala, že několikrát nahlas vyprsknu smíchy :-) Z podobných knih rozhodně vtipnější než podle mě přeceňovaný Nabíječ...doporučuji, k letnímu flákání ideální :-)

nemer
16.08.2016 odpad!

Ztrátou času bylo už pouhé čtení ukázky. Totální brak, který bych nebyla schopná číst ani jako náctiletá. Oddechovou četbu si představuju jinak. Tato 'literatura' možná trhá žebříčky prodejnosti, ale je to čtení na úrovni časopisu Katka a všemožných odstínů braku.

deni79
15.08.2016 5 z 5

Moc pěkná, podobný styl jak píše J.Lynn. Těším se na další díl :-)