Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411068/bmid_navrh-nYx-411068.jpg 5 2043 2043

Off-Campus série

Vysokoškoláčka Hannah Wellsová konečne stretla príťažlivého chalana. V bežných oblastiach života je sebaistá, ale pokiaľ ide o sex a zvádzanie, brzdí ju traumatická skúsenosť. Lenže ako má upútať platonickú lásku, ak nevystrčí hlavu z ulity? Arogantný egocentrik Garrett Graham odjakživa túžil po hokejovej kariére, ale zhoršený prospech jeho sen ohrozuje. Navrhne preto spolužiačke Hannah dohodu, ktorá jemu zaručí pozíciu v tíme a jej zas pozornosť milovaného Justina. Neplánovaný bozk však vedie k divokému sexu a samoľúby sukničkár Garrett si uvedomí, že mu falošný vzťah nestačí. Musí Hannah presvedčiť, že muž, po ktorom túži, je v skutočnosti on. Inokedy stačilo lusknúť a dievčatá sa mu vrhali do náručia. Ale Hannah? Tú len tak nedostane!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

The Deal , 2015

IvankaM
21.10.2017 5 z 5

To bylo naprosto úžasné!
Přečteno během 24 hodin! Nemohla jsem přestat číst. Fakt skvělé. Bože těším se na další díly.

aneta147
08.10.2017

Celkově je kniha napsaná, tak že se od ní prostě nedokážete odtrhnout.
Je vtipná,zajímavá a taky celkové sexy.
No a kdo by nechtěl svalnatého hokejistů v posteli.

Zlá-Ňufie
04.10.2017 5 z 5

Jsem nadšená! Knihu mi doporučila sestra a jak jsem zacala cist, nemohla jsem prestat. Je to prijemne, ctive, trochu divci klasika, ale to clovek obcas potrebuje.
Moc se mi libi stridani pohledu, kombinace lovestory a tezsich zivotnich situaci a vazne prijemne napsane.. Přečteno ani ne za dva dny a jdu na další díl, snad bude taky tak skvělý!
Ps.: taky milujete Garretta? ❤️

bafuskyBaf
28.09.2017 5 z 5

Jedním slovem luxus... :-) Dost jsem se u této knihy bavila, několikrát jsem dostala i záchvat smíchu. Už se těším na další díly..

Meridea
15.09.2017 5 z 5

Moc hezky psaná knížka, dá se přečíst prakticky "jedním dechem" :-) Těším se na další díl!

Etule
15.09.2017 4 z 5

Tak tohle teda byla skvělá jízda. Ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že se jedná o sérii, kde jsou v hlavní roli hokejisti, bylo jasné, že ji musím mít doma v knihovně. A taky, že mám, že jo. :)
Rozhodně se jedná o parádní rozjezd nové série, která se mi dostala pod kůži. Musím říct, že mě dost překvapil postoj Hanny potom, co se jí stalo. Jako rozhodně palec nahoru, protože za tohle ji člověk musí obdivovat, i když není skutečná. :)
Na další díly jsem se vrhla v podstatě okamžitě po dočtení prvního dílu. Musím říct, že autorka má další fanynku a jsem moc ráda, že Baronet vydá i její další knihy.

Nikiny
09.09.2017 4 z 5

Tuto knihu jsem vzala do ruky hlavně pro odreagování po Hunger Games, vcelku dobrá volba, trocha stylu "americké romantické komedie" se hodila. Ovšem i trocha odvážných scén mě překvapila... (ale co to kecám, hlavně kvůli nim jsem si knížku koupila a přečetla :-D). Hned na to jsem se vrhla na další díl :)

simona5843
21.08.2017 5 z 5

Viem veľmi dobre že táto kniha je jedno veľké kliše a že takých príbehov bolo aj bude ale tato kniha je jednoducho úžasná. Autorka píše pútavo a kniha sa vám bude veľmi ťažko odkladať.Plusom je aj humor a aj to že hlavná hrdinka ma mozog. :D

BarkaS
22.07.2017 4 z 5

Příjemné překvapení, nic extra originálního ani nepředvídatelného nečekejte, zato se připravte na pár opravdu zábavných momentů.

MarKy95
15.07.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha, příjemná oddechovka, střídání pohledů super. :) Těším se na další knihy.

jani.ruzicko
04.07.2017 5 z 5

za mě naprosto super... někdo by řekl klišé, ale kdo tyto knihy čte, ví jak to dopadne, nebo alespoň doufá, že to dopadne dobře... nezklamala mě a moc pěkně se mi četla, jak Hanna tak Garrett byli velmi sympatičtí a skvělí =)

zbožňuju_knihy
29.06.2017 3 z 5

četla jsem od této autorky papírovou princeznu a byla jsem z ní úplně vedle, proto jsem neváhala vyrazit do knihkupectví pro Návrh.. Kniha je taková standardní knížka pro náctileté, neurazí, nepřekvapí, na začátku jsem si říkala, že to byla opravdu špatná volba a měla jsem si počkat na pokračování Royalů, nakonec jsem se začetla a dočetla tuhle těžkou sladkou romantiku. Kdyby mi bylo -náct, asi se radostí plácám do stehen, teď je mi třicet a nejsem cílová skupina. Přesto se kniha dala číst a nakonec mi vyloudila úsměv na rtech, prže -jak to tak v těchto knihách bývá- skončilo vše krásným happyendem, a tak se člověku hned líp usíná. Do pokračování už ale investovat nehodlám.

nai.ivka
28.06.2017 4 z 5

Příjemná oddechová knížka, která vůbec není hloupá, i když se autorka asi nechala inspirovat některými známými příběhy. Ale to vůbec není špatné, když ten výsledek je překoná.

ankaras
12.06.2017 5 z 5

Každá ženská si ráda přečte knihu, kde toho vysněného najde :)).

ardeas
02.06.2017 5 z 5

Bomba! Fakt! Tá kniha sa čítala sama. Aj keď sa hovorí, že sarkazmus je najnižším druhom vtipu, a v tejto knihe ho je požehnane, ja ho zbožňujem a táto kniha mi sadla ako r*ť na šerbeľ :D
P.S.: Knihu i sériu som vôbec nechcela čítať, nejak mi anotácia nešmakovala, ale... nesúď knihu podľa obalu, že? :D

Lucka11
29.05.2017 5 z 5

Príbeh sa mi páčil. Striedanie pohľadu raz z pohľadu Garreta a následne z pohľadu Hanny bol osviežujúci :-D
Táto kniha mala všetko, čo si pri tomto druhu literatúry želám, takže za mňa 5*
Dúfam, že sa časom dostanem k prečítaniu aj zvyšnej série....

elisa194
23.05.2017 4 z 5

Tři a půl hvězdicky bych spíš dala. Líbil se mi styl psaní, pohled z obou stran, obě dvě hlavni postavy mi byly sympatické. Hlavně Garreta jsem si velmi oblíbila. Ale děj byl průměrný, dal se hned předpokládat. Každopádně fajn oddychovka, která se dobře čte.

veronika1111
13.05.2017 5 z 5

Tak takto dobrou knihu už jsem dlouho nečetla, nemohla jsem kvůli ní ani jít spát jak mě bavila, rozhodně stojí za přečtení.

palomakatka
04.05.2017 5 z 5

Kniha se mi libila a dobre se cetla.

zatylka
26.04.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila,děj a zápletka knihy se dala očekávat jako u jiných romantických románů,ale kniha má vtip a zasmějete se u ni.Prakticky celá kniha je napsaná tak,že jedna kapitola je ze strany Hanny a druhá ze strany Garretta, což mě velmi bavilo.