Návrh

Návrh
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411068/bmid_navrh-nYx-411068.jpg 5 2053 2053

Off-Campus série

Vysokoškoláčka Hannah Wellsová konečne stretla príťažlivého chalana. V bežných oblastiach života je sebaistá, ale pokiaľ ide o sex a zvádzanie, brzdí ju traumatická skúsenosť. Lenže ako má upútať platonickú lásku, ak nevystrčí hlavu z ulity? Arogantný egocentrik Garrett Graham odjakživa túžil po hokejovej kariére, ale zhoršený prospech jeho sen ohrozuje. Navrhne preto spolužiačke Hannah dohodu, ktorá jemu zaručí pozíciu v tíme a jej zas pozornosť milovaného Justina. Neplánovaný bozk však vedie k divokému sexu a samoľúby sukničkár Garrett si uvedomí, že mu falošný vzťah nestačí. Musí Hannah presvedčiť, že muž, po ktorom túži, je v skutočnosti on. Inokedy stačilo lusknúť a dievčatá sa mu vrhali do náručia. Ale Hannah? Tú len tak nedostane!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

The Deal , 2015

chmelda212
17.03.2018 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila a jsem z ní nadšená. Je krásně napsaná z pohledu obou hlavních hrdinů, takže víme, co se komu honí hlavou při dané situaci.
Hannu jsem si oblíbila nejen kvůli společné minulosti ale i kvůli sarkastickým poznámkám na adresu Garretta .. (a o něm raději pomlčím .. prostě fiiihaaa :) ).
.. Ihned se vrhám na další díl ...

Abnička
15.03.2018 5 z 5

Od této knihy jsem toho moc neočekávala. Ale byla jsem velmi mile překvapena!
Opravdu je to moc pěkná knížka, plná nečekaných zvratů a hlavně děj plyne úplně sám.
Strašně moc doporučuji! Přečteno jedním dechem!

mourek-veronika
15.03.2018 5 z 5

Tahle knížka pro mě byla trochu překvapení, protože jsem nevěděla, co od ní čekat, ale byla tak skvělá, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení a celou jsem ji přečetla bez přestávky během 6 hodin (čemuž zpětně skoro nemůžu uvěřit :D). Hanně a Garrettovi jsem celou dobu strašně fandila, oba byli neuvěřitelně sympatičtí a hlavně Garrett je úplný zlatíčko :-). Knížku rozhodně doporučuju, pro mě byla z celé série Off-Campus úplně nejlepší, ale to je asi tím, že ostatní hráči a jejich přítelkyně mi už nepřirostli k srdci tolik jako Garrett s Hannou.

Mininka
11.03.2018 5 z 5

Přečetla jsem knihu na jeden nádech :D Dokonce i v 5 hodin ráno jsem neměla dost :D

anishta
11.03.2018 4 z 5

Velmi čtivé, vtipné. Hokejové prostředí bylo zajímavé. Hašteření dvou hlavních postav mě dost bavilo. :D

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Maruš.D
05.03.2018 5 z 5

Jojojojojo... Logan a Hanna, Hanna a Logan.. tyhle dvě postavy mne nikdy nepřestanou bavit. Příběh je napínavý a lechtivý a prostě všechno co si můžete od tohoto žánru přát a očekávat. Kniha sice nemá nějakou hlubokou zápletku, ale bravurně to kompenzuje svým humorem, dojemnými scénami, láskou ke druhé osobě, ale i živostí a rozmanitostí mladých lidí a jejich libidla. Well done! Elle Kennedy :-))))

Marcela328
25.02.2018 5 z 5

Úžasná kniha, moc jsem se u čtení bavila. Zhltla jsem ji za 2 dny a už se těším na další díl. :-)

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Vtipný, oddychový, není to náročný, je to skvěle napsaný... Opravdu jsem občas brečela smíchy. V knize jsou momenty překvapení, ale i zvrat. Taky se mi moc líbí, že autorka píše z pohledů hlavních hrdinů. To se moc často nevidí, ale je to škoda, protože je kniha pak mnohem lepší. Sice je to zase to klišé. Děvkař, kluk, po kterém všechny holky touží, až na tu jednu a zrovna ta je jeho "osudová láska". Je to opravdu to klišé, ale autorka to napsala excelentně. Hlavní postavy jsem si hned zamilovala a moc se těším na další díly.

LivN
19.02.2018 4 z 5

Musím říct, že kniha byla opravdu super! Líbilo se mi jak Gerett naháněl Hannu dost jsem se u knihy bavila.Ale dávám jen 4 hvězdičky,protože jsem jako první četla Skóre a nebylo by to vůči Deanovi fér ,protože je můj favorit a dostal plný počet bodů!

Jen1215
15.02.2018 5 z 5

Co kniha od autorky to bomba :-)

xindl007
12.02.2018 4 z 5

Tak to byla paráda. Fakt jsem se bavila. Hanna nedá Garettovi nic zadarmo. Neustálé přestřelky, dvojsmyslné slovní hříčky, nasmějete se u toho. Než jsem se nadála, tak relativně tlustá kniha byla dočtena až do konce. Za jeden jediný den!

ht.lenicka
10.01.2018 5 z 5

Prostě pecka. Moc jsem se bavila.

Charlies
20.12.2017 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších!

Onceuponthetime
19.12.2017 5 z 5

Mile mě překvapilo, že se kniha četla prakticky sama a ani mi nešla na nervy ta erotika. Spíše si myslím, že text příjemně okořenila. A Garretta Grahama si prostě nejde neoblíbit. Po přečtení skoro litujete, že neexistuje v reálném světě. Skvělý počátek skvělé série...
Uznávám, že autorka použila docela ohraný námět pro romantické knihy. Tedy znásilnění. Ale vložila do příběhu něco nového, tedy to, že se hlavní hrdinka se s tím vším co zažila už vyrovnala. Je to příjemné osvěžení, tak trochu jsem očekávala, že to zase bude holka, která se neustále hroutí. A naštěstí je úplně jiná.
Co víc dodat, spíš se tam hroutí Garrett než ona. Ale na tom že je tak zatraceně sexy mu to ani trochu neubírá.

svoboanna
17.12.2017 5 z 5

Kniha se hezky a rychle čte, střídání pohledu je osvěžující, postavy jsou sympatické, nechybí vtip a erotika. Příjemná oddechovka.

Kaja97
11.12.2017 5 z 5

Úžasná kniha :)

barborelka
04.12.2017 4 z 5

První 2-3kapitoly jsme si říkala neee, to bude blbost
... naštěstí jsem četla dál a hned jsem názor změnila....je to svěží, vtipné, hlavní postavy jsou milé a hlavně.hrdina překvapivě není hlupák

Kyklop
30.11.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je napsaná opravdu hodně čtivě a nemohla jsme se od ní vůbec odtrhnou. Hltala jsme každou stránku. V knize je hodně sarkasmu a to se mi opravdu hrozně moc líbilo. Většina knih se sexuálním tématem postrádá humor, který v téhle knize naštěstí byl. Hlavní postavy jsou moc sympatické a myslím že si je musí oblíbit každý. Rozhodně budu číst i ostatní knihy z téhle úžasné série :)

Audrina
28.11.2017 5 z 5

Pokud chcete nějakou nenáročnou literaturu, ve které je dostatek romantiky i erotických scén, Návrh je tou pravou knihou. Příběh je opravdu jednoduchý, ale u podobných typů knih ani nic náročného nečekám. To co jsem chtěla, jsem dostala. Určitě sáhnu po dalších dílech