Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2029 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

lusitta05
06.05.2019 5 z 5

Super kniha a klobúk dole pred prekladateľkou pani Ľalíkovou! Vyhľadávam knihy, ktoré ona preloží, lebo je to vždy zábavné, vtipné, skrátka perfektná práca. A autorka nikdy nesklamala, môžem len odporučiť, knihy, pri ktorých si skvele oddýchnem a odpútam pozornosť od reality všedných dní. Však komu by sa nepáčili vypracovaní hokejisti?

Monini
30.04.2019 5 z 5

Opět hodnotím v rámci kategorie "dívčí romány". A tenhle román je za plný počet hlavně díky neskutečně vtipným dialogům. Hlavní postavy si to spolu fakt dobře dávají. U první sexuální scény jsem se tak smála, že jsem málem spadla z postele. Autorka musí být dobrý vtipálek :)

rosewilliams
28.04.2019 5 z 5

Hodně dlouho jsme hledala nějakou četbu tohoto žánru a když jsem narazila na tuhle série, hned jsem se do ní dala. Všechny čtyři knížky se mi hrozně líbili. A jako plus miluju hokej, takže číst o sexy hokejistech bylo jako pohádka. Určitě všem doporučuju.

oresvo
16.04.2019 5 z 5

Skvěle napsané a přeložené , bavila jsem se od začátku do konce, celá série je vtipná a čtivá.

Oddechové čtení .

Nika320
10.04.2019 5 z 5

SUPER !! nejvíc jsem se bavila u scény ve sprchách :D můžete vypadnout, právě se snažím seřvat vašeho kapitána :D no prostě bomba... a slově "průplav" ani nemluvím, málem jsem spadla z postele

Kamiq34
01.04.2019 5 z 5

Super čtení ????????

Skalara
30.03.2019 5 z 5

Kdybych mohla dát 6 hvězdiček dám je. Vtipné scénky mě fakt bavily :D Když jsem viděla hodnocení a děj, věděla jsem, že to musím mít :D Tak jsem neváhala a koupila si celou sérii najednou. Nelituji toho, tuto knihu ještě někdy přečtu. Je to vtipné a svižné. Hokej mám rada, takže další plus :D Hned se vrhnu na další díl. Už se na něj těším.

Ree
13.03.2019 5 z 5

Většinou potřebuju mít v knize akci. I proto, když se rozhodnu číst romantiku, čtu převážně nějaké mafiány. Ale tohle mě neskutečně bavilo od začátku do konce. Garretta bych ve skutečném světě asi zabila, ale tady jsem ho milovala. A Hannah nebyla žádná ufňukaná na-nervy-jdoucí hrdinka. Rozhodně se k téhle sérii vrátím. Nejspíš dříve než později.

Laf
23.02.2019 5 z 5

Wau, tahle kniha mě bavila hned od první stránky. Taky jsem ji přečetla jedním dechem. Skvělý příběh s vtipnými momenty. Doporučuji všem :)

Akinaz
11.02.2019 5 z 5

Člověk občas potřebuje relax a tahle kniha je k odpočinku jako dělaná...Text knížky hezky lehce plyne... Prostě taková malá jednohubka zhltnutá za jeden víkend :-)

JanickaP
06.02.2019 4 z 5

Knizka s pomerne prijemnym dejem. Cte se snadno, rychle... Zkratka neurazi ani vylozene nenadchne.

Kelina
04.02.2019 5 z 5

Krásný a vtipný..

marcyjell623
24.01.2019 5 z 5

Tak tahle serie je vyloženě srdcovou záležitostí. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a všechny kluky jsem si zamilovala.... Smála jsem se u toho až mi tekli slzy a pak mi tekli aniž bych se smála (Občas).... Za mě 5* a kdyby to šlo dala bych klidně i více... :-*

sofie92
06.01.2019 5 z 5

Super, super, super. Není co jiného k tomu říct :)

uminaa
31.12.2018 5 z 5

jiri9613 - tak rýchlo dokúpiť aj zvyšné ;)

jiri9613
31.12.2018 5 z 5

Koupil jsem manželce a líbilo se mi to neskutečně :-)

Tesset
30.12.2018 5 z 5

Tomu říkám dokonalá oddechovka. Jednoduchý příběh (myšleno v dobrém), humor, vtip a sympatické postavy. Frčím na další díly.

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Jo, bavila jsem se! A hodně! ;-) Pravda, možná že tahle knížka až tak nevybočuje z řady, ale byla vtipná, byla milá, měla i momentíky překvapení.. Četla se výborně a já se těším na další várku.
PS: znovu přečteno (po vydání posledního dílu série, pro zopakování) a opět jsem se bavila, hodně! ;-)

merrynka812
17.12.2018 5 z 5

Nejlepší kniha ze série. Kniha byla skvělá. Parádní dialogy, sympatické hlavní postavy. Musím říct, že jsem se i zasmála. Vřele doporučuju.

Petra38
28.11.2018 5 z 5

Skvela kniha, skvela serie, zboznuju knihy od teto autorky, neni potreba nic jineho dodavat:-)