Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2036 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

Karola050716
17.11.2018 4 z 5

Tohle mě hodně bavilo. Je to příjemná oddechovka, dostatečně sexy i zábavná, navíc velmi čtivá. Užívala jsem si neustálé špičkování hlavních postav i jejich vážnější stránku. Skvělá knížka na vypnutí a relax.

Elishka31
16.11.2018 4 z 5

Skvělá a velmi čtivá knížka, přečetla jsem ji jedním dechem :-) Nejlepší díl celé série, vtipné dialogy, téma hokeje, sympatické hlavní postavy... Jediné mínus je obálka, která je bohužel velmi laciná a některé odradí od čtení :-/

gigi77
12.11.2018 4 z 5

Tak toto mi osvěžilo knihovnu a já rázem omládla o 20 let :-). Kniha mě vrátila zpět do dívčích let, frčelo Beverly Hills 90210, v tomto případě však bez cenzury nevhodných slovních obratů a s erotikou na reálné úrovni. Shrnuto: čtivé, osvěžující, příjemné.

ujunka
11.11.2018 4 z 5

Sice už nejsem ve věku dívčích románů a lásek z vysoké školy, ale tohle je dobře napsaná, vtipná a roztomilá knížka, která udělá dobře na duši :-)

Kačenka29
03.11.2018 5 z 5

Kniha se mi moc libila. Skvělá četba na podzimní večery :)

georginaa
02.11.2018 5 z 5

Velice vtipné dialogy, které mě baví.
Vylekaně zpozorní. „Co se děje?“
„To bereš hormony na podporu růstu nebo co?“ Vytrhnu ruku z jeho kalhot a snažím se zahnat další vlnu nervozity. „Tahle obří chlapská nestvůra se do mě za žádnou cenu nemůže vejít!“
Garrettovi padne hlava do ohbí jeho paže a celé tělo se mu roztřese. Nejdřív mi bleskne hlavou, že jsem ho možná naštvala. Nebo že brečí. Až po chvíli mi dojde, co se děje. On se směje.
Ne, škrtněte to – on se řehtá.
Široká záda se mu otřásají smíchem, až pod námi vibruje celá matrace. Když nakonec promluví, hlas má ochraptělý a lapá po dechu. „ Chlapská nestvůra?“
„Přestaň se smát. Myslím to vážně,“ okřiknu ho.
Jejich špičkování fakt bere dech, musíte se řehtat s nimi, velice zábavně popsané a i když si každý prošel v životě to své, není nic krásnějšího, než poznat partnera, který Vás učiní šťastným nebo šťastnou.

uminaa
27.10.2018 5 z 5

Kniha sa vlastne čítala sama :)

Denčaa
27.10.2018 3 z 5

Kdyby tuto knihu nenapsala Elle Kennedy, autorka Papírové princezny, asi bych po ní nesáhla. Nicméně, po doporučování lidí na instagramu se má pozornost k této sérii stočila. A musím uznat, že to bylo čtivé, dokonce hodně. Velmi také oceňuji peprný humor, který mezi sebou užívají hlavní hrdinové. Krásně si u děje odpočinete a k tomu i pobavíte - co víc si přát. Hrdinové mi také sedli, obzvláště teda mužské zastoupení. Hlavně bylo super, že se zde objevuje téma hokeje a ne neustále omílaný fotbal. Co se mi úplně nelíbí, je obálka knihy. Celkově takovéto rádoby laciné obálky mnohdy čtenáře odrazuje. Naštěstí existují látkové obaly na knihy. Rozhodně vám tuhle knihu doporučuju a doufám, že se dostanu k tomu, abych mohla doporučit celou sérii.

Janka0702
26.10.2018 2 z 5

Trvalo mi, než jsem se začetla. Byla jsem z toho dost rozpačitá.. Hanna mi přišla dost chladná, ale vzhledem k tomu, čím si prošla, a že nepadla před Garretem na zadek se jí není ani co divit. Garreta jsem si zamilovala, ale co mi vadilo a vadí mi to u jakékoliv romantické knížky, že autorka zakomponuje sex s milenkami hl. hrdiny. Ale to jen osobní názor.
K tomu jsem se moc těšila na prostředí z hokeje ale bylo ho tam strašlivě málo a skoro žádný "záznam" ze hry. Mám ráda hokej, tak jsem čekala něco víc.
Jinak od polibku se mi to četlo jedním dechem a bylo to fajn napsané a líbil se mi příběh z obou stran.

SBH
12.10.2018 4 z 5

Konečně romantika, jak má být. Sympatická hrdinka, hrdina k sežrání, vzájemné jiskření, vtipné dialogy. I závěrečná rozchodová zápletka byla uvěřitelná a smysluplně vyřešená, navíc osvěžujícím způsobem netradičně.
Opravdu mi vadilo, jak bylo čtenáři o hlavu otloukáno Hannino znásilnění prakticky v každém druhém odstavci. Tak silné drama by potřebovalo tajuplné náznaky a důrazné odhalení. A opravdu by se mi líbilo, kdyby na konci došlo k potrestání padouchů, tedy víc než se stalo, ačkoli to by už zavánělo afektovaným klišé.
Co se týče stylistiky, vzdávám boj. Tvar "bysme" mi drásá oči, zdůrazňování způsobem, kdy Každé. Slovo. Tvoří. Větu. je pro češtinu netypické a nefunkční (kapitálky? pomlčky?). A tak dál.
Ale celkově fakt dobrý.

Rozinka28
09.10.2018 5 z 5

Jestli jsem na to kdy zapomněla, tak teď už je mi jasné, že mám v srdci ještě stále kus teenagerské romantické lásky. Je jedno, kolik let člověku je, pokud to v sobě máte, tak vás vyprávění vtáhne do děje jako nic.
Oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila, vtipné dialogy, romantické scény i závěrečný rozkol opepřují celý příběh. A ačkoliv víte, že stejně budou nakonec spolu, podvědomě jim držíte palce, aby to vyšlo. A teď hurá na druhý díl série.

knihomolka78
15.09.2018 5 z 5

Naprosto úžasná, odpočinková kniha. Velmi sympatické hlavní postavy se smyslem pro humor a ryzím charakterem. Líbilo se mi, jak se dokázali vipně odpálkovat a Garrett byl neuvěřitelný gentleman a taky ta obálka...:-). Taky se mi líbilo, že kniha nebyla jen o sexu, ale měla nějaký děj, hl. myšlenku - téma, které nebývá obvyklé.

Evule114
13.09.2018 5 z 5

Miluju takové příběhy, jednoduché u kterých se odreaguju. Děj plynul rychle a na můj vkus konec mohl být delší. Jinak si vůbec nestěžuji a vřele doporučuji. Já se skvěle bavila :-)

avalonek
02.09.2018 5 z 5

Neodolala jsem a přečetla si jí znovu a nejradši bych do příběhu skočila a Garetta sežrala,jak byl úžasnej..Kniha je naprosto super,i když už je mi o deset let víc jak jim,tak jsem srdcem pořád v tomto věku..Oba to neměli v životě jednoduché a spojilo je to.Jsem ráda,že mám všechny díly ve své knihovničce.

katerina2660
27.08.2018 5 z 5

Tak nevím, je tato kniha pro mne? Je mi už dávno přes 40 .... ale jako sakra je pro mne! Vtipná, milá, je tam humor, láska, hádky, tajemství, přátelství i ten sex (i když možná trochu moc). Určitě si přečtu další.

Žožik
22.08.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Jakože fakt dost dobrá. A ty vtipný hlášky? Ten dokonalej humor? Naprosto super. No a samozřejmě ty postavy, který mi přirostly k srdci hned od začátku. Neskutečně jsem se bavila. Příběh velice čtivý.

Turquoise
17.07.2018 5 z 5

Komentáře ke knihám píšu až po přečtení celé série a s čistým svědomím ji můžu doporučit. Očekávala jsem lehké čtení, s trochu vážným tématem (občas přetaženým za vlasy), vtipné hlášky vysokoškoláků a samozřejmě jiskření mezi hlavními postavami. No a ty obálky jste viděli? Nádhera!
První díl skvělý. GiGí i Hanna mi sedli, oba mi přirostli k srdci. Okouzlil mě vztah mezi kluky z "domu" a pobavilo mě, když si GiGí myslel, že by mohl být tupec jako jeho otec. Ten jeho proslov ve sprchách o tom, jak musel přece Hannu chránit, byl TOP.

Janicga88
10.07.2018 5 z 5

Takhle jsem se dlouho nezasmala:)) už se těším až si přečtu další díly. Knihu doporučuji.

ves.lucie
01.07.2018

Dlouho jsem tuto serii odkladala ... nicmene diky @jani jsem se zacetla a pokracovala. V dobe, kdy se na strankach zacalo vyskytovat oznaceni Wellska uz jsem se bavila :-) nekdy je proste prekonat par stranek a dat tomu sanci. Prave jsem docetla a jsem velice nadsena a budu pokracovat dalsim dilem :-)

Kekik
30.06.2018 5 z 5

Tak tohle je vážně PECKA. DOPORUČUJI !!!
Hanniny sarkastické odpovědi Garrettovi, který je umí skvěle odpálkovat, mě ohromně bavily.
Kniha není plná sexu, má to smysluplný děj a k tomu HOKEJ ❤️❤️❤️
Výborný začátek série.