Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2033 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

niced
27.09.2019 4 z 5

Jako pohodové oddychové čtení super. Hlavní postavy jsou sympatické, žádný velký zvrat, u dialogů jsem se celkem i nasmála.

ivousekk
23.09.2019 5 z 5

Tak tohle bylo SUPER! Skvělé čtení od začátku až do konce. Přesně ten typ romanťáren, které můžu. Skvěle pobaví a průběžně způsobuje úsměv na tváři.

laura
16.09.2019 5 z 5

Tak tohle jsem právě teď fakt potřebovala... Skvělý příběh, který pobaví (smála jsem se mockrát a hodně nahlas), podnítí ve vás romantiku a sny (které jste v průběhu času zakopaly někam hodně hluboko), rozjitří vaši fantazii (možná až moc :), příjemně vás naladí a vykouzlí vám úsměv na tváři (culila jsem se jako blázen), protože je to prostě skvělý :)

Pokud od knihy čekáte právě tohle, je to příběh přesně pro vás ;)

Rozik
08.09.2019

Tak toto byla bomba! Myslím že jw jedna z nejlepších knih co jsem zatím četla ????

anetka.repova
13.08.2019 5 z 5

Lituju, že jsem si knihu neprečetla už dříve.

Bože, bože, to bylo vážně skvělé a sladké a krásné. Nedokázala jsem přestat číst. Zamilovala jsem si Wellsku, jo a Gerreta jsem nesnášela a pak si ho i oblíbila.
No a u jistých pasáží jsem se i skvěle pobavila.

Skvělá kniha. Těším se na další knihy od autorky.

Leniii
09.08.2019 5 z 5

Typicky prázdninové čtení..super! četla se moc hezky, byť je to typická romantická slaďárna s x klišé, ale člověk se nechá strhnout...:)

adela3429
08.08.2019 5 z 5

Během první třetiny jsem si říkala, že je to sice fajn počtení, ale že absolutně nechápu, proč tomu všichni dávají plný počet hvězd. No, vzhledem k mému hodnocení asi všem dojde, že jsem se tím příběhem nakonec nechala strhnout taky... :D

Lucie.H
04.08.2019 4 z 5

klasická romantická kniha se spousty klišé. ale i tak se mi knížka líbila.

Erinien
30.07.2019 5 z 5

Super čtení, výborně napsané dialogy, vtipné. Postavy uvěřitelné, minimálně uvěřitelnější než obvykle. Hlavní hrdinka je sympatická a hlavně nikdo nepodléhá hloupým doměnkám, dokud si o tom s druhým nepromluví, super, chci ještě! Dávám autorce druhou šanci:)

Svica
24.07.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem, tak jako i ostatní knihy od autorky. Doporučuji jako oddychové počteníčko.

Ketfl
23.07.2019 5 z 5

Skvělá knížka, Wellska je jedna z mých top hlavních ženských postav. Doporucuju přečíst.

adela2230
21.07.2019 5 z 5

Skvěle napsáno, člověk občas může pochybovat zda se to může stát, ale děj vtáhne a nepustí, skvěle se čte.

misak94
16.07.2019 5 z 5

Skvělá kniha od které jsem se nedokázala odtrhnout. Autorka stále dokola dokazuje, že její knihy jsou vážně třída :)

renatka.pavelko
10.07.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila.

pipa36
28.06.2019 4 z 5

Nad očekávání vtipné a čtivé. Dle očekávání závěr slaďoučký jak cukrkandl. Příjemná oddychovka na dovolenou - žádné složité charaktery ani děj, pouze moc příjemné čtení :-).

SimiGSXR
27.06.2019 5 z 5

Tuhle knihu jsem si vybrala do výzvy. Nejprve se mi do ní moc nechtělo, jelikož čtu tento žánr, tak vím, že je téměř vše na jedno brdo. Ale řekla jsem si, že po knize co jsem četla potřebuji trochu oddech a otevřela Návrh. Přečetla jsem ji během dvou dnů. Sotva jsem ji otevřela, už jsem byla na konci. Ano, sice stále stejný styl. Nic mě nepřekvapilo, ale! Čekala jsem něco jako píší Christina Lauren, ale tohle mě dostalo. Jemný příběh, erotiky akorát, žádné rozcházení, scházení, rozcházení, scházení. Prostě krásný čtivý příběh, krátké kapitoly, sarkastické poznámky Hanny a vulgární slovník Garretta tomu dodaly šmrnc. Za mě 5*

malazluta
13.06.2019 5 z 5

Elle Kennedy je moje oblíbená autorka a tato kniha mě opět nezklamala - přečetla jsem jí jedním dechem.

Pedruska01
28.05.2019 5 z 5

Tuhle sérii jsem si chtěla přečíst už dávno. Vždycky v období MS v hokeji. Vždycky mě to lákalo - asi ta hokejová atmosféra či co. Jen jsem to několik let odkládala - a vážně nemám páru vlastně proč, až to letošní MS mě zlanařilo. A tak jsem se do toho směle pustila - v den, kdy jsme dostali bramborovou medaily :(. Jaký paradox.
Nemá absolutně cenu mluvit o autorce, protože jsem s ní už měla několikrát čest a prostě ona píše famózně. Ten styl je neskutečný a hrozně mi sedí. Samozřejmě svůj podíl na tom má taky překlad a ta ženská to taky umí velmi dobře. Už jí znám z mnoha a mnoha příběhů. Je to vždycky příběh, který se čte sám, s lehkostí a stránky mizí. Je oddechový, vtipný, ale i vážný. Je to pokaždé dokonale namíchaná směska. A tahle kniha nebyla výjimkou.
Hlavní hrdinku Hannu jsem si oblíbila hned - relativně slušňačka, která se toho ale taky nebojí. Bavila mě, neměla jsem s ní vůbec problém. Vlastně měla můj obdiv hned v několika směrech případně jsem s ní soucítila. Byla to věrohodná postava, které nešlo "nefandit". Nejvíc ale byla ve spojitosti s Garrettem. Oba měli pěkně prořízlou pusu. A to bylo něco. :D
Garrett. Druhý hlavní hrdina - hokejista a kapitán, do kterého jsem se zamilovala. Na rovinu. Vážně. Nebylo nic, co by mi na něm neimponovalo. Hm. :D Další z hlavních mužských hrdinů, které považuji za dokonalé. Tý jeho holce jsem jí ho zaviděla. :D Byl vážně vtipný v přítomnosti Hanny anebo i kluků - spoluhráčů/spolubydlících. Vlastně v celé té knize se objevovali šílené situace, kde jsem se smála nahlas a nešlo to zastavit. Nejvýraznější byla asi scéna, kdy Hanna vrazila na stadionu do pánských šaten. :D To byla pro mě konečná na několik minut. Garrett byl vlastně frajírek, ale přitom se dokázal chovat mile, byl rozumný, mluvil o vážných tématech - dokázal důvěřovat/otevřít se. Samozřejmě oba hrdiny postihla osobní tragédie a taky to mělo pořádný vliv na formu člověka, ale oba tím byli snad ještě opravdovější a snad k sobě o to víc pasovali.
Ten trojlístek hokejistů, kteří s Garrettem bydleli jsem si taky oblíbila. Ty jejich žvejky... :D Někdo tam byl víc někdo míň, ale to nevadí, protože se na ně v jejich samostatných knihách dost těším. A myslím, že se s nima setkám co nejdřív.
Celkově děj příběhu nebyl nic složitého, ale v jednoduchosti je krása. Pokud se to však umí. A tady se to umí výborně. I přes jednoduchost (ale to je vlastně um autorky) se mi hrozně líbil. Bylo to milé, vtipné, cáknuté erotikou a romantické. A mě jako beznadějné romantické duši to prostě vyčarovalo ohromný úsměv na tváři. Mohu prohlásit, že jsem s počátečním dílem hokejové série velmi spokojená, takže k tomu samozřejmě patří veliké doporučení a plné hodnocení. Já prostě takové příběhy můžu. A ta obálka? Dáááááámy.... :D A teď už si užít další brusle, které obuje jistě nějaký fešák a okouzlí mě. :)

happy19
24.05.2019 5 z 5

Parádní počtení...bavila jsem se!Výborné hlášky,úžasně "vykreslené" postavy :-P..
Jo a oslovení kretard mě dostalo:-D

tynka65
21.05.2019 5 z 5

Čteno jedním dechem do 4 do rána :D. Skvělá knížka a doufám, že pokračování jsou stejně čtivá!