Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2033 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

leník511
30.05.2020 5 z 5

Vtipné, čtivé, romantické a oddechové. Já dostala přesně to, co jsem od knihy očekávala a byla velice spokojená.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Celou sérii Off Campus jsem si oblíbila. Ale první díl je naprostá špička. Špičkování Hanny a Garretta bylo parádní. U knížky jsem se neskutečně pobavila a Garra si zamilovala.

Bettybook
19.05.2020 5 z 5

Elle mi opět dokázala, že to umí. Ať už se Sarinou, nebo bez. Každopádně miluju její nezaměnitelný vtipný styl psaní, kdy se to čte lehce a stránky vám jenom lítají pod rukama.

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Miluju! Miluju ten příběh. Miluju všechny ty postavy. A miluju jejich humor! Jsem strašně ráda, že jsem knihu našla a přečetla????

moudivlacek
11.05.2020 5 z 5

Tak takové knihy mohu číst pořád a nikdy se neomrzí. V každém případě zde krásná ukázka toho, jak i sportovec může mít mozek a city, které nemusí každý hned vidět. Garrett je pro mne "muž", kterého by toužila poznat každá normální ženská. Ne proto, že dobře vypadal, ale jak se choval ke své partnerce.
Super čtení pro romantický večer.

BlueIvy
09.05.2020 odpad!

Wau! Keď tak čítam tieto komentáre, tak mám pocit, že som asi čítala úplne inú knihu než všetci ostatní. Som tu sama so svojím názorom na autorku a jej knihy (slza mi pomaly steká po brade).
Za mňa je táto kniha, a vlastne aj všééétky autorkine zvyšné na jedno brdo - a to (počkaj si) patetický brak plný klišé. A ja si z času na čas aj celkom rada prečítam patetický brak a niektoré klišé si vyslovene vychutnávam... (práve preto som dala Kennedyovke toľko šancí.. ale DOSŤ! musím byť asertívna a nemrhať časom).
Toto je už naozaj aj nad moju mieru znesiteľnosti = totálny odpad! Tie námety samotných kníh nie sú zlé (až tak), akurát by to mal písať niekto úplne iný, pretože z hovna* (autorka) bič** neupletieš (bič = dobrá kniha). Chapen Sie? Ešteže tu nejde dávať dislaky :D

CiaKawlone
05.05.2020 5 z 5

Bylo to velmi čtivé a nedalo se odtrhnout. Čte se to lehce i když může být zřejmé jak to dopadne. Super!

Ta.Nejchytrejsi
01.05.2020

Miluju!! Krásná romantická a vtipná knížka, ve které není milostný trojúhelník!!!! Vřele doporučuji! ❤❤

janina66
24.04.2020 5 z 5

Výborné! Velmi zajímavé téma knihy, kterou smlsnete jako malinu. Hanna i Garret moc sympatičtí. Příjemná oddychovka, nejen pro mladší.

Čuchič
14.04.2020 5 z 5

Je to opravdu skvělá kniha. Prostě a jednoduše Elle Kennedy velice miluju! A její knížky nejdou popsat žádnými slovy, musíte si je jednoduše přečíst a hned pochopíte. Celou sérii opravdu všem dívkám moc doporučuji a věřte nebo ne, ale po přečtení budete chtít hned další díl, protože jinak to už ani nejde. Opravdu si je přečtěte a uvidíte, že to stálo za to. Elle Kennedy vám prostě přiroste k srdci a všechny její knížky s ní.

Falda
05.04.2020 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, i když je to furt dokola ta stejná písnička. Postavy byly sympatické. Hanna mi opravdu sedla. Supr odechovka.

AelinBělotrn
15.03.2020 5 z 5

Jedna z top z tohohle žánru.Příběh mě strhnul od začátku a pustil až nakonci. Spousta sexu, vtipných momentů, regionální chování obou postav. S oběma postavami jsem se se sblížila.Vřele doporučuji!

elleyne
12.03.2020 5 z 5

Nejpovedenější díl z celé série. Téma doučování, díky kterému se dá dvojice dohromady se mi jevila jako dobrá a nenásilná. A hodně jsem si Hannu a Garreta oblíbila.

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Výborná kniha, skvělý příběh. Doporučuji!!!!

Jass
22.02.2020 3 z 5

Kdo moc nečeká je spokojen... Knihu jsem spolkla i s obalem, zkrátka jsem se od ní vůbec nemohla odtrhnout a to i když jsem racionálně věděla, že to není nic až zas tak extra...
Asi jediná výtka - proč ty knížky musí mít takhle usvědčující obálky? Umíte si představit, jak se pokaždé stydím, když si je v knihovně půjčuju...? (Jako by knihovníky zajímalo, co čtu, no jasně...)

Jeninas
01.02.2020 5 z 5

Garrett je jedním z mála hrdinů, kterého bych si z fleku nabrnkla pro sebe (dobře, za celý můj život je teprve druhý - za Eragonem :-D). I když musí být zpočátku šokem pro každou holku, která nevyrůstala s bratrem, protože servítky si rozhodně nebere. Navíc je ukázkou kluka, který nezná normální hodný holky, jen "týmovky". Hanna má naprosto adekvátní reakce a celkově je to sympatická hlavní hrdinka. Když vtrhla do sprch, pobavila mě jak dlouho nikdo. Jsou každý jiný, ale oba si prošli něčím těžkým a to je k sobě táhne. Příjemná knížka s hromadou sexu, co bych za takový návod v pubertě dala!

Jejunka
29.01.2020 5 z 5

Za mě dobrý. Už čtu omyl. Těším se na všechny díly

Iv.B.
27.01.2020 5 z 5

První přečtená knihy od Elle Kennedy, příběh mě vrátil zpět na VŠ, skvěle upoutá a vtáhne. Doporučuju a určitě koupím další knihu od této autorky.

petulkapeta
19.01.2020 5 z 5

Kniha se četla sama byla skvěle napsaná a měla úžasný děj hlavní postavy jsem si úplně zamilovala...

Chvilkasnění
16.01.2020 5 z 5