Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2036 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

Trustty
24.06.2018 4 z 5

Dobrá oddychovka, která se skvěle četla. Nic náročného. Taková slaďoučká romance, která neurazí :))

betule3
19.06.2018 5 z 5

Tohle byla PECKA! Ne, že bych to teda nečekala, ale prostě... wow. Autorka umí psát neskutečně čtivě, takže jsem knihu dočítala v půl čtvrté ráno. :D A i když je předem jasné, jak to dopadne, neodradí vás to v tom, číst dál.
Postavy mi byly sympatické, jen jsem se občas ztrácela v nějakých jménech. Ale s tím já mám problém často (jména prostě nedávám :D).
Kniha mě moc bavila, takže pokud nemáte celý večer co dělat, je tohle jasná volba. ;)

sd1992
03.06.2018 5 z 5

Super!!! Málokdy se mi stane, že se při čtení opravdu nahlas a od srdce zasměju. A to se mi stalo hned několikrát. Prostě Elle píše strašně poutavě, vtipně... knížka vždycky obsahuje všechno co by měla a čte se úplně sama!!! Po pár kapitolách jsem si to totálně zamilovala. Takže všem doporučuji a já jdu na druhý díl.. :-)

cukrovka
03.06.2018 5 z 5

Skvělá a velmi čtivá oddechová knížka plná vtipu. Skvělé, že je psána z pohledu obou hrdinů. Hanna i Garrett jsou velmi sympatičtí a i když mají za sebou těžší minulost neřeší ji nijak hystericky. Jejich vzájemné dialogy jsou plné jiskření,vtipu a sarkasmu.

Tanya007
01.06.2018 5 z 5

Kniha mě hned vtáhla do děje. Pěkný příběh, četla se rychle.

Michnicka
18.05.2018

Jako velmi jsem si odpočinula od těch mých detektivních krváků! Tohle byla naprostá pecka. Super postavy se kterými jsem sympatizovala a těšila se na čtení. Skvěle napsané z obou pohledů hlavních postav. Za den jsem dala 300 stran, což u mě vzhledem k času není vůbec normální. Přeji si mít všechny díly v knihovně.

mia.com
01.05.2018 4 z 5

Jelikož jsem ženská, knížka mě úplně pohltila a samozřejmě, že jsem se zamilovala do skvělého Garetta, jak jinak :D víc dodávat netřeba :)

katslana
24.04.2018 5 z 5

Bezvadný. Knížku jsem hltala.Kdybych si ji nedávkovala tak jí schroupnu za 2 odpoledne. Bavil mě příběh(miluju hokej) i postavy. Garet mě dostal ačkoliv takové tipy nemusím :-D Hanna je borka ve všech ohledech. Takže jednoduše: Doporučuji všema 20ti.

popelka595
24.04.2018 5 z 5

Tyhle knížce jsem obětovala 6 hodin svýho spánku a nelituju toho! I přestože to je hrozná volovina (v dobrým), tak mě to fakt bavilo!! :D

warca
17.04.2018 4 z 5

Bomba kniha!
Líbily se mi hravé dialogy postav. Díky nim mi příběh ožíval před očima.
V půlce se sice na scéně objevily klišoidní témata (ona znásilněna, on týraný), ale to mi příběh nezkazilo.
Autorka nic zbytečně neprotahovala a za to jsem vděčná.
Milé čtení.

ketvin
17.04.2018 5 z 5

Četla jsem dokonce 2x, protože poté, co vyšel poslední a předposlední díl jsem zjistila, že s i první 2 díly, co jsem už četla, nepamatuji... :) Každopádně kniha byla super, kluci jsou skvělí, prostředí příběhu a zápletka super.

Fizulka71
11.04.2018 4 z 5

Moc pěkná youngadultovka. I když jsem spíš z generace old adult, ráda jsem si to přečetla. Nenáročný mix romantiky, sexu a lehkého napětí. Hanna byla i přes svou špatnou zkušenost obdivuhodně vyrovnaná, jemná a nezahořklá. Skvělý protiklad bonvivánskému Garrettovi. Za mě palec nahoru.

4laras
08.04.2018 5 z 5

Jednoduché čtení z prostředí vysoké školy.
Ze začátku jsem váhala, jestli se mi tato kniha chce vůbec číst, ale po přečtení prvních dvou kapitol jsem knihu nedala z ruky. Obrala jsem se i o pár hodin spánku, jen abych ji dočetla.
Wellska byla milá hned od začátku, i přes to co se jí stalo, a jakmile se tam objevil hokejsta a fotbalitsa... Už od začátku jsem fandila Garretovi.

Nela.Rob
07.04.2018 4 z 5

Kniha splnila vše, co jsem od ní čekala. Pokud si chcete odpočinout od složitého čtení, vřele doporučuji.
Zabralo mi jeden deštivý den celou knihu přečíst. Chvilkama mi vykouzlila úsměv a v jiných momentech jsem musela tajit dech. Klasická lovestory, kterou si každá holka přeje prožít.
Uvidíme, co další díly. Jestli to nebude jedno a to samé, akorát v bledě modrém.

kopretina001
31.03.2018 5 z 5

Přečetla jsem celou sérii a byla úžasná. Zasmála jsem se, pobrečela si, pěkné čtení. Určitě doporučuji. Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Nevím, jestli jen tím, že byl první...

Janičta
20.03.2018 3 z 5

Kniha splnila účel. Pobavila a neštvala mě :D
Napsáno svižně a vtipně. Na rozdíl od jiných knih tohohle žánru, jsem neměla chuť všechny aktéry povraždit po dvou kapitolách. Hlavní rozkol byl trochu přitažený za vlasy a bylo tam možná trochu moc bolístek, takže kniha končila tak akorát včas :-)

chmelda212
17.03.2018 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila a jsem z ní nadšená. Je krásně napsaná z pohledu obou hlavních hrdinů, takže víme, co se komu honí hlavou při dané situaci.
Hannu jsem si oblíbila nejen kvůli společné minulosti ale i kvůli sarkastickým poznámkám na adresu Garretta .. (a o něm raději pomlčím .. prostě fiiihaaa :) ).
.. Ihned se vrhám na další díl ...

Abnička
15.03.2018 5 z 5

Od této knihy jsem toho moc neočekávala. Ale byla jsem velmi mile překvapena!
Opravdu je to moc pěkná knížka, plná nečekaných zvratů a hlavně děj plyne úplně sám.
Strašně moc doporučuji! Přečteno jedním dechem!

mourek-veronika
15.03.2018 5 z 5

Tahle knížka pro mě byla trochu překvapení, protože jsem nevěděla, co od ní čekat, ale byla tak skvělá, že jsem se nemohla odtrhnout od čtení a celou jsem ji přečetla bez přestávky během 6 hodin (čemuž zpětně skoro nemůžu uvěřit :D). Hanně a Garrettovi jsem celou dobu strašně fandila, oba byli neuvěřitelně sympatičtí a hlavně Garrett je úplný zlatíčko :-). Knížku rozhodně doporučuju, pro mě byla z celé série Off-Campus úplně nejlepší, ale to je asi tím, že ostatní hráči a jejich přítelkyně mi už nepřirostli k srdci tolik jako Garrett s Hannou.

Mininka
11.03.2018 5 z 5

Přečetla jsem knihu na jeden nádech :D Dokonce i v 5 hodin ráno jsem neměla dost :D