Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2774 653

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Scheila
26.02.2017 2 z 5

Od této knihy jsem moc nečekala a ještě že tak. :-) alespoň mě nezklamala.... příběh byl hezký a usměvavý, ale jinak se tam podle mého názoru nic nedělo. Děj byl stále stejný. Cela kniha jen o jednom a vlastně takový převrat byl az na konci. Autor nas do poslední chvíle napinal proc je Miles vlastně takový. Ale to bylo jediné co mě v té knize dojalo. :-) taková oddechova knížka. :-)

mišaša16
23.02.2017 5 z 5

Přečteno za jediný den. Ne opravdu to nešlo jinak. Příběh mě bavil už od prvních stránek. Obdivuji jak někdo dokáže napsat tak poutavou knihu, kterou proste musíte dočíst i kdybyste nechtěli. Velmi se mi líbil styl, kterým byl příběh vypravován a samotná úprava textu. Celé to bylo hodně napínavé už jen proto, že dej se skládal vlastně ze dvou příběhů, které se střídaly - příběh Rachel a Milese a Milese a Tate.
A taky proto, že se už konečně chcete dozvědět co se sakra tenkrát stalo...
Doufám, že autorka nepřestane s psaním protože chci číst knihy hlavně od ní.
Skvělé! Doporučuji :)

hellena1523
17.02.2017 3 z 5

Autorčin styl psaní mi vyhovuje, což jsem zjistila již četbou předchozích titulů. Nicméně tentokrát mě vyloženě štvalo zarovnání textu na střed při návratu do minulosti + otřesný přítomný čas. Nevím, co to je za pitomý nešvar současných (psal snad Dostojevský, Flaubert nebo Hugo v přítomném čase?!) autorů, ale je to otravné!!!
Jinak hezký příběh.

BiancaB
14.02.2017 4 z 5

Romantické romány pro ženy nejsou vůbec můj žánr, ale nějakým záhadným způsobem se mi do rukou dostala tahle knížka a musím říct, že mě překvapilo, jak moc mě bavila. Je psaná tak čtivě a poutavě, že jsem ji přečetla během pár dní. Naprosto dokážu pochopit , že si někdo v životě stanoví, že nechce mluvit o minulosti a nechce vidět žádnou budoucnost. V životě se děje tolik věcí které člověka zasáhnou natolik, že se uzavře v přítomnosti a vzpomínky na minulost a výhled na budoucnost jsou tak moc bolestivé, že se chce všeho vzdát. Já osobně si z knihy odnáším mnohdy vzpomínané:

Žij přítomností a nenech minulost ovlivňovat svůj budoucí život.

A i když si myslíš, že máš zlomené srdce, nevěříš v lidi ani v lásku, uzavřeš se a už to nikdy nechceš zažít znovu, jednoho dne přijde někdo, kdo ti znovu ukáže, že láska je nádherná a nemusí bolet.

Dandy1
29.01.2017 5 z 5

Láska má mnoho podob, Minulost a budoucnost nás ovlivňuje, ať chceme nebo ne. Příběh v knize je jako ze života. Lidé se často trestají za věci, které přišly a neměli moc je změnit. Tuto knihu jsem si opravdu užila. Mám ráda, když se mnou nad čtením cloumají emoce.

popeluška
27.01.2017 5 z 5

Právě jsem dočetla, kniha se mi líbila, zajimavé čtení které mě bavilo :-) proto dávám plný počet *****. Pro oddechové čtení prostě ideální ....

KaileyBlot
25.01.2017 5 z 5

Moc pěkná a hlavně originální knížka! Skvělé na ní byly dvě dějové linky, které se tak zvláštně propojovaly. Za mě fakt super! Doporučuji přečíst, když hledáte něco na odreagování. Tahle kniha funguje božsky!

TerraNova
22.01.2017 5 z 5

Za mě rozhodně super. Už od začátku knížky to bylo zajímavé a snad nikdy jsem se při ní nenudila. Tate mi přišla sympatická hned od začátku. Miles... O něm až do poslední chvíle víte jen pár věcí, ale hned mi bylo jasné při první scénce, že je to on a to se ani nepředstavil (jak by taky mohl? :D).
Za mě prostě naprosto parádní, jsem ráda, že jsem se dokopala k tomu to přečíst. Kniha mě bavila na tolik, že jsem během jednoho dne přečetla přes 150 stránek s nezájmem, že mám tunu věcí, které bych měla dělat spíš, protože pak si budu nadávat, jak jsem blbá, že jsem je měla udělat, když byl čas a klid. :D Prostě luxus. Možná, že mě dostala i z mého čtenářského bloku. :)

knihomolka23
20.01.2017 5 z 5

Naprosto dokonalá knížka.

niknikita
20.01.2017 5 z 5

Věděla jsem, že sahám po jistotě, když jsem otevřela další z knih Colleen Hooverové. Nevím, jestli píše tak lehce, jak lehce se čtou její příběhy, ale nerada a s lítostí jsem opouštěla Milese a Tate.

TerkaM
14.01.2017 5 z 5

Oddechovka, co říct víc? Nicméně moc krásná oddechovka. A já se už velmi těším, až se dostanu k dalším knihám od Colleen Hooverové. :)

Mukaa
10.01.2017 5 z 5

Velice krásná kniha. Ze začátku jsem byla zmatená, ale během čtení se mi všechno začalo dávat do sebe. Velice krásný nápad, taky celkem smutný, ale pro mě to byla moc silná kniha. Příběh mi otevřel oči ve svém životě; to, že se nám neplní představy, neznamená, že to nemůže být krásné.

Lalina3
07.01.2017 5 z 5

Kniha se naprosto perfektně četla, Tate mi byla moc sympatická, Milese mi bylo moc líto, ale štvalo mě, že nechtěl mít s Tate nic víc, než si domluvili, i když jsem to chápala.
Brečela jsem samozřejmě jako želva. :D

Naprosto okouzlující kniha. Emoce, emoce, emoce.
Moc doporučuji.

Eevina
04.01.2017 4 z 5

Bohužel mě tahle kniha nenadchla jako ta předchozí Život jedna báseň, i když se jedná o pěkný příběh, to co se stalo Milesovi je opravdu hodně smutný, ale asi bych tu knížku postavila jinak. Tady mi to chvílemi přišlo o ničem, takové nijaké. I ten konec mi nepřišel reálný, ale přesto je to pěkná knížka:)

Terectioncandy1
03.01.2017 5 z 5

Na tohle slova nestačí...

Mišule_11
25.12.2016 5 z 5

Jako první kniha od této autorky a úplně mě pohltila! Dobře a rychle se četla, nejen postupné odhalování Milesova života, ale i samotná povaha Tate mě zaujala. A tak jsem knihu nemohla odložit, pokud to šlo!

Litocha
18.12.2016 3 z 5

Pro mě nejslabší kniha autorky. Obecně mám problém s uvěřitelností u knih, které začínají jen jako sexuální "vztah". Kdy a jak se z toho stane láska, když se zajímají jen o to, kdy se spolu zase vyspí a setkávají se ve vakuu a za jediným účelem? Na čem je taková láska založená? Jak můžou toho druhého opravdu poznat? Zatímco v ostatních Coleeniných knihách o sex vlastně skoro nejde, tady se velkou část knihy točí vše kolem něj.
Knize ale nelze upřít poutavost, zvlášť v Milesových pasážích, Tate na mě působila spíše matně. Vlastně si nejsem jistá, že k sobě ti dva patří - a to je vždycky špatně.
Milesovy části mi připomněly slam poetry, které se Coleen věnuje jinde. Vysvětlení jeho pohnutek mě zasáhlo snad o to víc, že poměrně krátce před čtením jsem prožila obdobnou přelomovou událost, naštěstí bez Milesova konce. Na jeho místě bych se asi zbláznila.
Líbí se mi obálka. Jen zdánlivě nemá souvislost s knihou.

Marisa
16.12.2016 4 z 5

Hlavně části s Milesovou minulostí mě chytly za srdce, ovšem připadalo mi to tam nějak prázdné občas

vedana
05.12.2016 5 z 5

Super, Collen Hoover opět nezklamala. Knihu jsem skoro zhltla jedním dechem. Nejvíc se mi líbilo, že postupně, po celou dobu, odkrývala Milesovo minulost.

ajla5
03.12.2016 1 z 5

Ze začátku pěkné, ale pak-ble.