Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2774 653

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

sabinaK
03.12.2016 5 z 5

Super, už se těším na film :-)

hanča34
28.11.2016 5 z 5

Asi už jsem přečetla všechno od této autorky a jsem ráda, že jsem to stihla před začátkem adventu. Jinak bych pořád četla a vánoce bys nachystal kdo? Myslím, že Coleen Hoover psát umí a jsem zvědavá, zda se odkloní v dalších dílech od romantiky v kombinaci se sexem. Už bych brala i něco jiného.

Kyta
31.10.2016 5 z 5

Na začátku knihy by mě ani nenapadlo, jak moc se mi bude ke konci líbit. Knihu jsem měla díky snadnému stylu psaní přečtenou během jednoho dne.
Postavy jsem si bohužel ani nestačila moc oblíbit, jak byla kniha krátká. Nicméně její délka mi později přišla taková akorát vzhledem k ději, aspoň se to moc netáhlo. A k hrdinům - Tate mi nepřišla výrazná tolik jako Miles, jenž má opravdu svůj charakter. Jakmile čtenář nahlédne do jeho minulosti, hned mu začne být jasné, že ke svému chování v přítomnosti má důvod. Celý jeho příběh je dost silný a hodně to zapůsobí na city čtenáře. Aspoň mě osobně to nedělalo chladnou. Při čtení jsem všechno prožívala s hlavními hrdiny; v jednu chvílli mi tekly slzy bolesti a smutku, jindy zase slzy štěstí...

Velmi mě potěšilo, že to není jenom další obyčejný romantický příběh. Ne - je to jedna z těch mála knih, o kterých po dočtení musíte ještě dlouho přemýšlet. Ani trochu nelituji toho, že jsem knihu vzala do ruky.

"Odvrácenou tvář lásky" bych doporučila těm, kteří mají rádi ty knihy, které vás dokáží rozbrečet. Protože takové knihy stojí za přečtení.

tynka65
27.10.2016 5 z 5

Pro mne snad nejlepší knížka od C.Hoover :) ♥ ... Přečteno na jeden nádech a u konce jsem štěstím plakala i já ...

RosaLucis
10.10.2016 3 z 5

Dle mého názoru zatím nejslabší kniha od Hooverové. Bavili mě pouze kapitoly o Milesově minulosti. Většina kapitol s Tate byla pouze vsuvka zajišťující více stran.

akšuram37
10.10.2016 5 z 5

Začátek knihy nic moc. Ale pak se to rozjelo a bylo to super, knížku jsem přečetla za 2 dny! Strašně moc jsem to Tate a Milesovi přála!
Rozdělení kapitol z pohledu Milese a Tate bylo super, člověk se aspoň dozvěděl, proč se Miles chová, tak jak se chová! Vážně mi ho bylo líto, to čím si prošel není nic jednoduchého...

Ale happyend se kooooonal! A jsem za něj moooooc ráda :) :)

LindenSky
02.10.2016 5 z 5

Skvělá kniha, velice čtivá, dle mého názoru ji není problém přečíst během jednoho dne, díky napínavému a strhujícímu příběhu!

SmallLucia
26.09.2016 5 z 5

Nenechala mě ani vyspat, mrška...

AnetHol
19.09.2016 5 z 5

Skvělá, úžasná, vtipná, dech beroucí.... prostě DOKONALÁ knížka!! Jedna z nejlepších knih co jsem četla (přečetla jsem ji už 4krát :D ).
Kniha je krátká, ale přesto je tam popsané vše, co by dobrá kniha měla mít. Za mě úplná bomba, doporučuji všem, těm, kteří mají rádi romantiku s notnou dávkou sexu. :)

ailleen
14.09.2016 odpad!

Nechápu zde nadšené komentáře, příběh jednoduchý, nezajímavý, psaný naivním stylem, bavily mě jen flashbacky do minulosti. Vlastně se tam nic neděje, v současnosti se hlavní hrdinka potkává se svým božským jen v rámci jedné budovy, tudíž řeší jen to, kdo kam koho líbá a kdy a proč by to dělat neměli. Rozhodně nedoporučuju, ztráta času. Určeno pro dívky max. do 20 let.

Jass
13.09.2016 3 z 5

Colleen Hoover je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, a to je asi i důvod, proč jsou to "jen" čtyři hvězdičky. Očekávání prostě byla příliš vysoká. Plusové body dávám za nepředvídatelnost, protože i když jsem něco tipla správně, stejně to potom bylo úplně jinak. Zásadním problémem asi bylo, že mě natolik zaujala Milesova minulost, že mě téměř nezajímalo, co se děje v přítomnosti. Další věc je, že hlavní postavy mi k srdci moc nepřirostly. Nebyly nesympatické, ale ani vyloženě sympatické. Ale když jsem se dozvěděla, co přesně Miles prožil, přišlo mi, že je vlastně ještě docela normální :).
SPOILER
Často je tu odsuzováno chování Rachel, ale já tu holku chápu. Stalo se jí to nejhorší co mohlo. A s tím není snadné se vyrovnat, skoro bych řekla nemožné.

DeeKrakova
12.09.2016 5 z 5

U téhle knihy nevíte v jednu chvilku vůbec nic a během vteřiny víte všechno a všechno pochopíte. A je to bomba.

Vanessa777
03.09.2016 5 z 5

Čtivá kniha od začátku do konce, od trhnout se od příběhu úplně nemožné.

blonďatá.luc
31.08.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knih vůbec. V knihách se vyskytují pocity, čtenáři si jich všímají a pomáhají jim pochopit příběh - tato kniha vás ale donutí cítit to stejné, co hlavní hrdinové! Ty city vás pohltí a nepustí ani po dočtení knihy, kdy vaše tváře budou plné slz. Velmi brzy jsem odhalila, co se Milesovi v minulosti stalo a jak je to u těchto knih docela zvykem, dalo se odhadnout, jak to celé skončí. Ale vůbec mi to nevadilo! Vřele doporučuji všem, co nejsou suchaři a nebojí se něco cítit, protože Miles s Tate za to stojí.

kik68
29.08.2016 5 z 5

No teda. Příběh mě úplně pohltil. Poslední čtvrtinu knihy jsem celou probrečela. Tateina trpělivost s Milesem je bezmezná a čeká jí za to úžasná odměna.
Trošku mě rušily ze začátku vstupy do Milesovi minulosti, ale to proto, že jsem od první chvíle prosazovala ve svém srdci Tate a Rachel mi k němu neseděla. Ale později s přibývajícím příběhem Rachel a Milese bylo jasné, proč to tam je.
PS: Moc se mi líbilo jak to skončilo :-).

Sabii14
28.08.2016 5 z 5

Krásný příběh. Byla jsem hrozně zvědavá co se Milesovi stalo a překvapilo mě to, a najednou jsem jeho chování naprosto chápala a jsem moc ráda jak to skončilo. Líbilo se mi to :-)

Markét.t
28.08.2016 4 z 5

Jedna z těch knížek, do kterých se začtete a pak vás už nepustí.
Sympatické postavy, zajímavý styl psaní, čtivost. A navíc skvělý Kapitán.
Ideální letní čtení.

"Někdy je snadné zapomenout, jak vám někdo chybí, dokud ho znovu neuvidíte."

V..endulka
25.08.2016 5 z 5

Nejlepší knížka, kterou jsem od ní četla :) Nedokázala jsem se odtrhnout a musela jsem číst až do jedné do rána, abych se dozvěděla, jak to dopadne :)

locin
16.08.2016 5 z 5

Upřímně řečeno přečteno jedním dechem :D
Tato autorka se mi začíná líbit kniha od knihy víc a víc.

Sice je to děj s hojností sexu, ale v tomto případě tam autorka zahrnula i velmi čtivý příběh, který se opravdu už nedal odložit na jiný den.
V tomto případě mi ani nevadilo prolínání minulosti s přítomností. Naopak i sám čtenář je zvědavý co bylo příčinou takového uzavření.

Tato kniha mi v tento moment kápla do noty. Rozhodně doporučuji :)

Napůlanděl
15.08.2016 5 z 5

Tohle byla bomba!!!! Tahle kniha mi přirostla k srdci hned na začátku. Než jsem si knihu koupila váhala jsem nad ní...teď už bych neváhala ani na vteřiu. Úžasná kniha....