Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2774 653

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Terr_y
15.09.2017 4 z 5

Styl jakým byla kniha napsaná se mi velice líbil a příběh taky. Bylo to takové oddychové čtení ale nakonec to mělo i hlubší myšlenku.

jankaander
10.09.2017 5 z 5

Krása,krása,krása......

lucie2952
09.09.2017 5 z 5

Dostala Colleen nějakou cenu za to jak krásně píše? Jestli ne, tak nějakou udělám a předám ji jí.
Četla jsem jako první knihu Možná jednou a myslela si jak žádná kniha nebudete tak krásná. Omyl! Odvrácená tvář je krásnější. A když jsem tuhle knihu brala do rukou, tak jsem si myslela jak knihu cca v půlce odložím, protože já erotické romány nečtu. Omyl! Čtu erotické romány, ale jedině od Colleen! Protože ona fakt umí psát. Jak to všechno popisovala... Ach, bože. Chci být Tate...
Kde se dá takhle naučit psát? Chci to taky umět! Colleen je moje nová nejoblíbenější spisovatelka.

knihomolkakacka
09.09.2017

včera jedním dechem přečteno za jeden den .. knížka mě totálně vtáhla a všechno okolo přestalo existovat .. palec nahoru :)

elisa194
07.09.2017 5 z 5

Konečně knížka, která je sice plná erotiky, ale není napsána trapně a ma krásný napínavý nepredvidatelny příběh. Prolinani minulosti s přítomnosti me bavilo a cekala jsem s napetim co se vlastně stalo a jak to nakonec dopadne.

brijana
07.09.2017 5 z 5

Další velmi čtivá knížka :-) Colleen Hooverová je má oblíbená spisovatelka.

nani_nka
31.08.2017 3 z 5

Ja nejak stále nechápem ako mohla táto autorka napísať tak úžasnú knihu akou je Možná jednou a potom také obyčajné knihy akou je aj táto. Nehovorím, že Odvrácená tvár lásky je nejak strašná, ale je to len taká jednoduchá oddychová kniha na ktorú veľmi ľahko zabudnem, zatiaľ čo Možná jednou, to bola teda kniha! Príbeh je o Tate, ktorá sa zoznamuje s Milesom, ktorý však nehľadá žiadnu lásku. Prečo? To sa postupne dozvedáme z častí, kde sa príbeh venuje mladému Milesovi. Ako oddychovku na príjemný večer pri knihe odporúčam.

helkol
31.08.2017 5 z 5

Třetí kniha od autorky a zase nezklamala. Kniha super na léto protože je velice čtivá. Děj se mi zdál sice chvílemi až moc dramatizovaný, ale to byl jen osobní pocit, možná bez toho dramatu by kniha ani nebyla tak zajímavá.

Flowers
26.08.2017 5 z 5

Tahle autorka to prostě umí! Skvělý příběh, nepředvídatelný.

Petruska200
26.08.2017 4 z 5

Super cetba

padajicidvere
20.08.2017 3 z 5

Oddechové čtení. Ocenila jsem využití poezie v textu, s něčím takovým jsem se nesetkala dlouho, navíc to nijak nenarušovala druhý styl, naopak. Námět je zajímavý, ale vyprávění je jednoduché a místy bohužel i kýčovité. Hlubší psychologie postav se čekat nedá. Hlavní hrdnika se místy zdá jako citový sadista, ale která z nás občas není..

sabanka
18.08.2017 5 z 5

Colleen zase všem ukázala, jak se to dělá. Ano, takhle má vypadat erotický román - nejen sex, ale i příběh, děj, který nesklouzává k trapnosti i přes emoce Tate a Milese.

Brambu
16.08.2017 4 z 5

Zase po dlouhé době jsem si dopřála jednu romanťárnu a rozhodně jsem nešlápla vedle. Bavilo mě to, mělo to příběh, zápletku, příjemně to plynulo a nechyběly tomu vášnivé a peprné scény. Přesně to jsem potřebovala.

ReziEngli
12.08.2017 5 z 5

Tak tohle mě mega bavilo (přečteno za jeden den). Byť je mi už přes 20, a románům se spíše vyhýbám, tohle mě fakt bavilo. Je to spíše takový jednoduchý příběh, ale s citovým podkresem. Ke konci i slzička ukápla, a to se moc často nestává.

Manyna
11.08.2017 3 z 5

Odvrácená tvář lásky je kniha spíš vhodná pro teen čtenáře, protože je hodně jednoduchá, myšlenky se často opakují, točí se vlastně pořád na jednom místě. O žádný složitý příběh nejde, je to hlavně o sexu a vypořádání se s minulostí/budoucností. Rozhodně nečekejte těžkou psychologickou knihu, i když by ten potenciál možná měla, spíš takovou jednohubka na deštivé dny, na kterou si za měsíc nevzpomenete. Ten americký happy end to úplně zazdil, možná kdyby byl jiný, dala bych o hvězdu víc.

Lexa123
29.07.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Doslova mě uchvátila. Nejvíce mě asi zaujal příběh Milese. U něj jsem doslova plakala.

tinka99
29.07.2017 5 z 5

Páni...já nemám slov...věděla jsem, že se mi ten příběh bude líbit...protože ho prostě napsala ta nejlepší autorka na světě...ale ten konec....ten konec byl nádhernej
...absolutně dokonalej...prostě opět BOŽÍ

Evule114
28.07.2017 5 z 5

Tako knížka mě opět dostala, jako ta minulá. Krásný příběh. Jen jako Rachel ae z toho dostala dříve než Miles? To bych čekala trochu jinak. Nedalo mi to a přeskakovala jsem příběh, abych se dozvěděla, proč Miles nechce milovat, ale knihu jsem přečetla celou, protože jsem se vracela zpět k Tate, abych zjistila, jak na tom bude ona. Každopádně takového pilota bych taky chtěla. Moc se mi líbilo, že i když tragédie byla hrozná, tak to dopadlo dobře. Colleen umí zaujmout a rozhodně se těším na její další knihy....

NalinnMane
23.07.2017 5 z 5

Celou dobu jsem se od knihy nedokázala odtrhnout a četla skrz kapitoly jako by tam žádné nebyly. Nemůžu se rozhodnou jestli je to moje nejoblíbenější kniha, protože moje až do teď nejoblíbenější kina (Dám ti slunce) mi to nechce dovolit :D, ale i přesto je to naprosto neuvěřitelný a vášnivý příbeh a rozhodně můžu říct, že je co, co se týče tohoto žánru, můj nejoblíbenější.

Pamima
20.07.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila stejně jako všechna ostatní díla této autorky, která jsem zatím četla. A takové menší upozornění. Konec je opravdu dojemný, a tak si ho raději přečtěte někde v klidu doma, když budete vědět, že nikam nemusíte jít. A ne jako já chvíli před tím, než jsem šla ven na ulici se zarudlýma očima. Určitě doporučuji