Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2774 653

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Maggie168
05.01.2018 5 z 5

Nádherná, romantická a velice čtivá kniha, přečetla jsem jedním dechem! Příběh Tate a Milese si prostě musíte přečíst, stojí to za to! Obdivovala jsem Tate za její trpělivost a příběh Milese, prostě neskutečný. Líbilo se mi, jak se nakonec Milesovo vyprávění příběhu přeneslo z minulosti do současnosti a epilog, ten byl sladký, oko nezůstalo suché!

liletka_a
04.01.2018 5 z 5

Opravdu nádherný příběh plný bolesti a znovuobjevování lásky...Začtete se hned od první stránky a dokážete se místy vžít jak do Tate, tak do Milese.. Obdivovala jsem Tate a její svatou trpělivost, Milese bych nechala na konci ještě chvíli podusit.. Ještě jsem nečetla knihu, kde by byly přímo potoky slz, ale tady to k příběhu prostě patřilo..:) Doporučuji k přečtení!

sarka4699
01.01.2018 5 z 5

Tato kniha je plná ale opravdu plná sexu, ke konci už mě to ani tolik nebavilo, protože mě spíš zajímalo rozkrytí děje, který se odehrával v minulosti. Potom co poslední dílek skládanky dopadne na své místo jsem konec knihy úplně probrečela. Prostě nádherná ...

Xena011
28.12.2017 5 z 5

Knihu jsem dočetla včera, ale ještě dnes jsem z ní velmi smutná...s Milesem soucítím a trápím se, tento silný příběh mě velmi zasáhl, což mě mohlo samotnou napadnout, že nemůžu čekat nic jiného, než podobné šoky ve směru knihy Hopeless. Ze začátku mě to vůbec nebavilo a nevtáhlo do děje, ale po 80 stránkách jsem začala číst dál a dál a uvědomovala jsem si, jaký název kniha vůbec nese. Po 100 stranách se mi pomalu začínaly spouštět slzy, které už nešlo zastavit. Teď si nadávám, proč jsem to vůbec četla, ale byla by škoda o takový smutný a zároveň velmi krásný příběh přijít. Hlavně, že to nakonec celkem šťastně dopadlo, i když budu doufat, že ve skutečnosti se podobné tragédie moc nestávají :( . V Milesových kapitolách je moc nádherně vykreslena čistá a bezmezná láska...
KNIHY TÉTO SPISOVATELKY SE MNOU OTŘESOU AŽ DO ZÁKLADŮ....a dlouho mě nedostala kniha takhle do kolen.

michaela1992
09.12.2017 5 z 5

Ať už erotické nebo neerotické.. romány čtu, abych si odpočinula od povinné četby a thrillerů. A tenhle román je jeden z nejlepších, možná dokonce nejlepší, co jsem za poslední dobu četla. Naprosto nadšená jsem byla úsečným stylem autorčina psaní. Píše to tu více čtenářů a opravdu je nutno to vyzdvihnout. Od příběhu jsem čekala naivní zápletku a spoustu erotických scén...ALE?! Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že se dá napsat velmi poutavý a hlavně silný příběh podtržený erotickou tematikou. Palec nahoru. Jediné co se dá vytknout, je možná občas až přespříliš melancholie a sentimentu prosakující na povrch. Což ale zastiňuje konečné poselství, které kniha v sobě nese.

KnihomolkD
20.11.2017 5 z 5

Jak bych popsala tuhle knihu?NÁDHEROU A ROZKOUŠNOU.
Styl psaní mi hodně sedl,líbíl se mi pohled Milese ale i Tate. Oba jsem si je zamilovala a po skončení jsem si prostě říkala:,,Vážně autorko,proč je to tak krátké?Já chci víc!"
Ale kdyby to bylo delší,tak by to nebylo ono. :D
Četla jsem to dvakrát,letos v květnu a teď o víkendu.
Hodnocení:5/5,dala bych víc. :)

Espoir
16.11.2017 2 z 5

Možná je to tím, že už nepatřím mezi autorčinu cílovou skupinu, ale mně se kniha moc nelíbila. Příběh mi přišel nereálný a autorčin styl psaní příliš sladký, až mi to lezlo na nervy. Připadalo mi, že v současnosti se mezi Tate a Milesem nedělo nic zajímavého, nic, co by mě donutilo těšit se na další stránky, příběh prostě plynul pomalým tempem vpřed. Konec naprosto předvídatelný.

Doomiiniikaa
13.11.2017 3 z 5

Kniha velmi čtivá,jako všechny od autorky .. :)

Lokina
02.11.2017 5 z 5

K téhle knize jsem přišla jako slepý k houslím, nikdy jsem moc nebyla na romány pro ženy a proto ke knize jsem přistupovala s odstupem. Ale musím říct, že se mi velice zalíbila.

Tate s Milesem byli sympatičtí, milí, mladí a vášniví. Příběh mě pohltil a já si užívala každou kapitolu. Velkým plusem byly i kapitoly s Milesovou minulostí, jež definovala jeho přítomné já a jež postupně odkrývala střípky plné radosti, lásky, ale i velkého žalu a bolesti.

Příběh byl svižný, jiskřivý, příjemný a oddychový. Zpočátku jsem si myslela, že kniha bude hloupoučká, naivní s nádechem erotiky. Teď vím, že kniha má v sobě mnohem víc, ukrývá v sobě poselství, že ať nás sužuje bolest, pocit viny a lítosti, nesmíme se tomu poddat, aby nás to nestravovalo celý život. S takovými pocity je vždy lepší s někým se podělit, potom už to břímě nebude tak těžké, zvlášť s osobou, která vám věří a miluje vás :-)

Helča17
22.10.2017 5 z 5

Úžasná knížka, skvělá autorka a za mě jeden z nejkrásnějších milostných příběhů ve svém žánru.
Doporučuji!!

rosalindaaa
20.10.2017 5 z 5

Moc hezká knížka

bara1447
13.10.2017

Tuto knihu jsem si vybrala, protože jsem si chtěla odpočinout od thrillerů a detektivek, ale bohužel, po 100 stránkách jí musím odložit na neurčito. Ještě před pár lety by se mi to možná líbilo, ale bohužel, dneska už si u toho ťukám na hlavu. To, jak Tate v každé větě básní o Milesovi, to mi přijde opravdu moc. Hvězdičky dávat nebudu, to že to není můj šálek čaje neznamená, že je to špatná kniha, tak jí nebudu kazit průměr.

Evaho73
09.10.2017 3 z 5

Za mňa dobre, t. j. za 3*....

intelektuálka
04.10.2017 4 z 5

Tahle kniha byla náhodný výběr, takže jsem nečekala erotický motiv. Ale líbilo se mi, jak se autorka vypořádala s tím, co Milesovi bránilo v tom, aby se pustil do dalšího vztahu. Ztráta, která ho postihla byla hodně traumatizující a nový začátek se podaří, až se člověk srovná s minulostí. Nakonec autorka je máma 3 dětí, musí vědět, co je láska k dítěti.

Dadula118
04.10.2017 4 z 5

to zase byl nával emocí a citů.... krásně napsané,zhltla jsem to na jeden zátah.

Ttammarra
29.09.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila, hezky se četla a nebylo to jen tak klišé téma :)

jani.ruzicko
27.09.2017 5 z 5

Dojemné, čtivé, smutné a krásné. Příběh mě vážně chytil za srdce, což jsem podle anotace nečekala. *_* =)

katallinka
27.09.2017 5 z 5

Opravdu velmi čtivá knížka, která není pouze červenou knihovnou, ale obsahuje i velmi smutné pasáže. Ty jsou rozhodně příjemným protipólem nespoutané touhy hlavních hrdinů. Měla jsem obavy, že kniha bude pro mladší čtenářky, ale po jejím přečtení už hledám, co dalšího si pořídím od této autorky.

Terry11
27.09.2017 4 z 5

Čtivé, uvěřitelné dialogy, místy i vtipné, ale druhá část už na mě byla příliš melodramatická.

Kei
23.09.2017 5 z 5

Kniha mě mile překvapila, velmi čtivá i nakonec se zajímavým příběhem.