Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1638 439

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Petraj365
04.03.2022 3 z 5

No nic moc. Příběh byl slabý. Žádné napětí co bude dál. Hodně předvídatelné.

Anniee
04.03.2022 2 z 5

Jako, takhle. Toto bych dokázala podle mě napsat i já. Přišlo mi to tak jednoduše napsané, až jsem z toho byla mírně zmatená. Protože bum, a chlap, co musel mít všechno přesně najednou nemusí. Bum, a najednou se navzájem přitahují. Bum, a najednou jí odpustil (tohle ani nepovažuju za spoiler, protože je vám to jasné tak od třetí stránky). Za mě tam ani nebyly ty emoce. A bohužel, nějak extra ani humor.
Přiznám se, tenhle žánr mám docela načtený. A vždycky to bude částečně předvídatelné. Ale dá se to napsat i tak, že vás uprostřed něco překvapí, nebo že budete zahrnutí emocemi, nebo že to bude aspoň tak brilantně napsané, že nedostatek děje vás absolutně nebude trápit. A když už nic z toho, zachrání to chemie mezi hlavními postavami.
A tady jsem tak nějak nenašla nic z toho. Lehká, lehounká oddechovka, kterou přečtete za jeden den, ale zároveň najdete spoustu lepších…

ivka7708
04.03.2022 2 z 5

Príjemné oddychové čítanie, ale z tohto žánru som určite čítala aj lepšie napísané knihy, napríklad od L.J.Shen, séria Hříšníci. Už od začiatku bolo jasné ako sa bude dej vyvýať, aj v čom bude hlavný "zvrat" v knihe. Páčila sa mi postava Brucea, ale celkovo pôsobili postavy dosť nereálne. Najviac oceňujem slovné prestrelky týkajúce sa "jeho banána" v doslovnom aj prenesenom význame.
Odporúčam, ako také ľahšie čítanie na večer, ale žiaden zázrak neočakávajte. Hlavne pre milovníkov erotických románov, môže byť kniha sklamaním.

Deevv
03.03.2022 3 z 5

Oddechová jednohubka. Trošku z toho čišily Odstíny šedi, jen temného Greye vystřídal bohatý hezoun Bruce. Místy se to zdálo infantilní, ale jako celek to docela ušlo. Taková jednoduchá romantika na odpoledne.

NikolOt
02.03.2022 5 z 5

Svižný příběh. Pěkně napsané a jako romantickou oddechovou určitě doporučuji. Přečtu si i další díly ze série.:)

Kalokaghatia
01.03.2022 1 z 5

Trapné. Četla jsem tolik knih na podobné téma a tahle byla rozhodně nejslabší.

Kika_makes_
27.02.2022 4 z 5

Príjemna oddychovka na 1 hlt. Kniha je veľmi humorná a vtipná. Príbeh je z môjho pohľadu trošku nereálny, ale za tú srandu to stojí.

Zabza98
20.02.2022 4 z 5

Hezký příběh, ale nereálný. Jednoduše napsané, lehce se to čte.

Fidibus
18.02.2022 5 z 5

"Říká se, že jakmile stážistka ochutná šéfův banán, už po něm nikdy nepřestane toužit."
Jednoduchá sladká zápletka, ale vtipně napsaná, takže čtivé a přitom za všechno může jeden podepsaný banán. Mezi oběma hrdiny to jiskří, konec dobrý, oddechovka. Já to takhle ráda. Super vsuvka - dialog se psem a jeho mrkev...
"Kulička pendlující mezi nenávistí a náklonností. To tedy znamená, že se Vám občas líbím?" "Taky to znamená, že vás občas nesnáším."

jes09
11.02.2022

Čteno v rámci výzvy ,,to nečteš" (a dočtete až do konce)

Naivní příběh, který je tak nereálný až to člověka nebaví ani číst. Pokud toto čtou náctileté holky, tak ve skutečném životě budou opravdu nešťastné!
Nádherný princ jak vystřižený z almanachu všech princů se ve vteřině zamiluje do ,,telete".. Neuplyne ani týden, zaplatí za ní dluhy, posbírá exkrementy v bytě (to běžně princové dělají) k tomu ještě vyžehlí.. Po dalších X stránek si je princ jistý, že je to práva láska, kterou chce mít pouze pro sebe! A DOST!

LibraryGirl
10.02.2022 3 z 5

Kniha byla hodně podobná Božskému bastardovi, ale její děj je o něco méně složitý, není tak propracovaný. Do půlky knihy jsem myslela, že usnu, kniha mě vůbec nedokázala zaujmout, až když už jsem si fakt myslela, že ji odložím, konečně se tam začalo něco dít a já četla až byl najednou konec. Bude to asi kniha, na kterou si za pár měsíců bohužel nevzpomenu, je mi líto. Lepší průměr, ale jsem zvědavá na příběh dvojčete:-) A obálky celé série jsou moc povedené!

CiaKawlone
05.02.2022 3 z 5

Kniha jako taková mi připomíná sérii "Božský". To by nebylo nic špatného. Mám ráda tuto tématiku a hezky si u ní odpočinu. Bohužel mi to celé přišlo hrozně plytké. Nejspíš to bude tím, že mě příliš neoslovil hlavní hrdina. Bude to nejspíš nedostatečným popisem jeho osobnosti i vizáže. Příliš mi nepřirostl ani styl psaní, a proto si dám od dalších knih v sérii trochu odstup.

Léňa0107
04.02.2022 2 z 5

Takový průměr....velmi předvídatelný, jednoduchý, "typický" děj...

kusma
30.01.2022 2 z 5

No, chtěla jsem nějakou pohodovou oddechovku, kde se i zasměji.. a dostala jsem opravdu jednoduchý příběh, s hloupými dialogy, dějem o ničem, resp.o sexu a sexu. A žádnou humornou situaci. Nejsem asi správný příjemce tohoto druhu knihy. Dočteno, do dalších knih autorky nejdu a Jeho banán poletí do jiných rukou, které si ho užijí víc.

Nuttelka
25.01.2022 2 z 5

(SPOILER) No... co na to říct :-))) Fanynka této série asi nebudu a do dalších dílů se ani jen tak nepoženu. Vůbec mi hlavní postavy nesedly, jakože vtipné pasáže mi vtipné nepřišly, spíš trapné. Ohraný scénář, sexy nabíječ šéf, nesebevědomá "Popelka", ze který si šéf sedne na zadek a už nikoho jiného nechce (bum, ani nikoho jiného *uk*t :-))) ) Nenávist, z toho láska jako trám, následující "drama" a zase usmíření... bla bla bla... Nic originálního, bohužel...
Tady je opravdu nejlepší jen ta interpretace Jany Strykové a Jiřího Suchýho z Tábora :-)
(Audiokniha)

Mishi
22.01.2022 2 z 5

Dobře a rychle se to četlo, sfouknuté za tři večery, ale dalo by se i za jeden, kdybych měla více času. Jenže dál už začíná klišé vedle klišé. Bohatý dokonalý chlap, potrhlá holka bez sebevědomí, která je ale ve skutečnosti tak sexy, že si z ní ten chlap okamžitě sedne na zadek ... Vtipné pasáže jsem taky hledala marně.
Další díly si asi nechám s klidným svědomím ujít.

romca4180
18.01.2022 3 z 5

Jako oddechovka dobrý, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je to podobné sérii Božský, řekla bych

Klára16
08.01.2022 2 z 5

Klasické klišé. Bohatý nevrlý chlap, co se hned při prvním odpadnutí hlavní chudé hrdinky projeví jako hrdina, když jí naplní ledničku a zaplatí nájem. Co na to říct… byla to hrůza. Musela jsem přeskakovat, abych to už měla z krku. Další knihy si rozhodně nepřečtu. :)

zuzka5372
07.01.2022 4 z 5

Hezká oddychovka. Kniha mi přinesla přesně to co jsem čekala. Nenáročné čtení, jednoduchý předvídatelný děj. Klasika on krásný a bohatý ona krásná, chudá a v nesnázích. Některé pasáže i pobaví. Za mě super.

Maky1505
06.01.2022 4 z 5

Nenáročná knížka on bohatý krásný a hlavně její šéf, pro mě oddychova knížka

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán