Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1640 1640

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

zuzka5372
07.01.2022 4 z 5

Hezká oddychovka. Kniha mi přinesla přesně to co jsem čekala. Nenáročné čtení, jednoduchý předvídatelný děj. Klasika on krásný a bohatý ona krásná, chudá a v nesnázích. Některé pasáže i pobaví. Za mě super.

Maky1505
06.01.2022 4 z 5

Nenáročná knížka on bohatý krásný a hlavně její šéf, pro mě oddychova knížka

marrie5227
06.01.2022 5 z 5

Příjemné, lechtivé, vtipné, plné dvojsmyslů a se správnou romantickou zápletkou plnou drama i příjemné vložky erotiky.
Moc se těším na další knihy této autorky.

Milujivuniknih
02.01.2022 5 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Oddychovka přesně podle mých představ. Jen těch klišé tam podle mě bylo už trochu moc, ale i přesto dávám 5 hvězd a určitě se pustím do celé série. Autorku jsem si stylem psaní velmi oblíbila.

LasakovaLe
30.12.2021 2 z 5

Na tuto knihu jsem se těšila, podle recenzí na internetu jsem si jí musela pořídit. Ale čekala jsem od ní daleko víc. Děj mě vůbec nenadchl. Docela mě překvapil závěr knihy. Ale není to ten pravý žánr pro mě.

Nelajza
28.12.2021 1 z 5

No nevím asi jsem přišla na to,že tento žánr pro mě není. Já mám ráda dobře napsanou romantiku, ale tohle mě vůbec nebavilo a ani mi to nepřišlo vtipné. To, že mi oba přišli hrozně nezajmaví a trapní ... asi komentovat nemusím. Chápu asi proč se to lidem líbí a kupují to, ale je tu tolik lepších romantických knížek ve kterých je i sex (jestli ho lidi tak potřebujou)

1/10

TerryDee
26.12.2021 4 z 5

Původně jsem se do Jeho banánu nechtěla pouštět, ale když se mi naskytla možnost eknihy, tak jsem si řekla - proč ne.
A musím se přiznat, že jsem rada, že jsem do toho šla, protože u žádné knihy jsem se takhle dlouho nezasmála. Je to taková blbůstka, ale dvojsmysly, kancelářské prostřední a ústřední dvojice skvělé do sebe zapadly a vytvořily vtipný příběh.
Jsem zvědavá, jaké budou Její třešničky.

pogmanka
14.12.2021 3 z 5

Kniha se mi četla opravdu dobře. Mám ráda takové šílené hrdinky, která se pořád dostává do problémů. Takže z toho jsem byla nadšená. Ovšem musím se přiznat, že opakování, že je to jeho banán, mě po chvíli spíš rozčilovalo. Přišlo mi to pořád dokolečka. A to mi na tom asi vadilo nejvíc. Každopádně je to pěkný oddechový příběh se zajímavým nápadem.

knihomolkaJani
10.12.2021 4 z 5

Až nečekaně dobře se to četlo. Opravdu jsem se obávala, že příběh bude stejně laciný, jako obálka, ale kniha mě mile překvapila. Samozřejmě je to samé klišé, ale čte se to skvěle a postavy vám budou sympatické.

Nikola086
03.12.2021 4 z 5

Jestli od knihy máte vysoká očekávání, tak ji nečtěte. Zbytečně pak sklízí špatné recenze :)
Mi se kniha líbila, byla to ODDECHOVKA (!!!). Nečekala jsem, že se u knihy budu smát jako blázen, nebo že v ní bude tolik erotických scén... Po knize jsem sáhla, protože jsem chtěla něco jednoduché - proto mě kniha nezklamala. Nemusela jsem nad ničím přemýšlet a jednoduše jsem u knihy vypnula a myslím si, že to je hlavní podstatou této knihy - vypnout.
Knihu bych doporučila lidem bez šílených očekávání a těm s potřebou vypnout a relaxovat u jednoduché knihy :)

Veve721
02.12.2021 3 z 5

Děj je klasické klišé - sekretářka a sexy šéf. Hlavní hrdinka je novinářka, která se v přestrojení za stážistku pokouší vyhrabat špínu na úžasného, chytrého a dokonale mužného businessmana Bruce, který je posedlý svým banánem. Když mu nemotorná stážistka bez dovolení sežere jeho nejoblíbenější svačinku, rozhodně se jí udělat ze života peklo...

Asi takhle... "Jeho banán" není úplně špatná kniha, pokud máte rádi klišoidní romantické zápletky a sexistické narážky ve vás vyvolávají záchvaty smíchu. Já se sem tam zasmála a ve finále se mi kniha četla celkem fajn. Ale znám i lepší díla podobného stylu - například na Jo Watson se Brucova fixace na ovoce vůbec nechytá. Největší problém jsem paradoxně neměla s hloupě průhlednou zápletkou, ale s humorem. Autorka sice vtipkovat umí, ale zároveň neskutečně tlačí na pilu. Jako by od první strany musela být každá jedna věta vtipná a to prostě ve výsledku vyznívá pitomě a síleně. Pes, který trpí průjmem? Haha, velmi vtipné. Každopádně s každou další stránkou mi knížka přišla stravitelnější. (Nebo mi odumřel dostatek mozkových buněk na to, abych se dokázala zasmát na takhle trapných vtipech...) Slovní narážky a dobírání hlavních hrdinů místy příjemně pobavilo. Když máte chuť zrelaxovat nad něčím přiblble naivním, tahle kniha svůj účel splní. Jinak ale nejde o nijak převratné dílo, které by mi uvízlo nadosmrti v paměti. "Jeho banán" hodnotím jako lepší průměr.

adrianna0305
27.11.2021 odpad!

Víc zajímavé a zábavné by bylo i čtení o sklizni banánů na plantáži a jejich cestě na pulty obchodů, než tohle tlachání o tom, jak někdo sežral šéfův banán.

Gweny
20.11.2021 4 z 5

Milý románek s prvky erotiky. Moc ráda přistupuji ke knihám bez očekávání, většinou se mi to totiž vyplácí.
Tenhle příběh si jen tak plyne, je ideální na chvíle odpočinku, kdy člověk nechce nad ničím složitým přemýšlet, ale jen se bavit. Několikrát jsem se při čtení zasmála, párkrát jsem zatajila dech.
Není to bůhvíjaká kvalitní literatura, ale myslím, že se jí ani nesnaží být. Je to oddychovka a já ji podle toho vnímám a jsem vcelku zvědavá na další díl. :)

Zirvith
12.11.2021 3 z 5

Kniha nebyla úplně špatná, dobře se četla, ale rozhodně by se dala napsat i lépe. Přijde mi to takové dost amatérsky napsáno. I to téma by šlo líp zpracovat. Moc nemusím knihy z tohoto prostředí, obchod, velká firma atd.. Ani nemám ráda příběhy, kde se vztahy odehrávají zrovna v práci, a ještě k tomu se šéfem firmy.
Myslím si, že i já bych dokázala takovou knihu napsat poutavěji. A vymyslet alespoň i zajímavější věci.
Některé výrazy mi připadaly poněkud silné. Volila bych daleko mírnější slova. Erotické knihy jsou sice fajn, ale tady popisy sexuálních scén připomínají spíš porno než erotiku. Jsem zvyklá na popisy sexu v historických příbězích a ne na takovou moderní mluvu, která mi tak úplně nesedí. Ale je zajímavé číst i něco ze současnosti.
Všechny zdejší komentáře jsem sice vzhledem k jejich počtu nepročítala, ale z toho co tady čtu... Tak ten přirozený talent trochu pobavil i mě, ale to že je někdo nezkušený ještě neznamená, že nemůže mít i talent. A že dokonalý sex? V knize byla jasně cítit ta obrovská přitažlivost hlavních postav. A s takovou přitažlivostí opravdu nevidím nic špatného na "dokonalém" sexu. S tím nezkušenost nijak nesouvisí. S každým by tak dokonalý být totiž nemohl, ale to asi pochopí jen ti, co to také tak zažili :)
Já knihu zvládla přečíst teda asi za čtyři dny. Některý věci skutečně připadaly vtipné i mně, ale zas tolik mě kniha nepobavila. A ten název se mi taky vůbec nelíbí.

v.michlickova
10.11.2021 4 z 5

Na 230 stranách této knihy najdete snad všechno. Lásku, sarkasmus, sex, smích, slzy, smutek, vztek - no prostě všechno. I když jsem to teď vyjmenovala a vypadá to jako těžká literatura, věřte mi jedno. Rozhodně se u toho nebudete nudit, budete se culit, vaší mámě se ta kniha bude taky líbit a nakonec když si budete chtít dát banán, budete se vnitřně smát. Jo, tohle všechno se stalo. A na to, že moje mamka je opravdu příležitostní čtenář, tak Jeho banán i Její třešničky měla přečtené za pár dní a dožadovala se další knihy.

marina4088
06.11.2021 3 z 5

Byla jsem opravdu zvědavá, co se v knize skrývá. A dala mi, co jsem čekala? Ano i ne. Knížce se rozhodně nedala upřít čtivost - měla jsem ji přečtenou za den, také autorčin styl psaní byl hezký. A to je tak vše.

Pro mě byl příběh hrozně plochý a nudný. Téma zamilování se do svých bohatých šéfů, i přes to, že si slíbíte, že to neuděláte je hrozně ohrané a je na něj těžké najít něco originálního. Samozřejmě, tady jsme jako "originální" věc dostaly banán, což mě nepřišlo jako nějaké plus či něco převratného, spíš mi to po pár stranách začalo vadit.

Postavy mi byly polovinu času nesympatické, teda hlavně Bruce, protože jeho kapitoly byly většinou nudné. Celkově jsem si k nim nevytvořila žádný vztah, ale třeba Will byl super. :)

Škoda druhé poloviny knihy. První polovina byla ještě docela fajn a člověk se i občas zasmál, ale jakmile došlo k jakémusi ukázání citů, tak už to bylo nudnější a vtipny přestaly být vtipné.

2,5 ⭐

kikies
31.10.2021 2 z 5

Jednoduché postavy, ještě jednodušší děj, myšlenka v podstatě žádná - jedno velké klišé, stokrát ohrané téma. A erotika tedy taky nic moc - triviální narážky na sex a když už konečně dojde na "to", tak je to zase jen popis dokonalého sexu dvou dokonalých lidí - on bůh sexu, ona nezkušená, ale přirozený talent... ou! Ty dvě hvězdičky jsou za to, že jsem si u toho docela vyčistila hlavu a občas se zasmála. Ale jinak mi přijde trapnej i ten název ;-)

janka2000
30.10.2021 3 z 5

Tahle kniha je hodně propagovaná, a proto jsem vůči ní měla určité očekávání, která ale moc nenaplnila. Přišlo mi to až moc klišé a hlavní postavy měly až moc vše naivní a jednoduché. Svět ale není takhle černobílý...

Knižnítoulky
30.10.2021 3 z 5

Popisování osob je velmi tvrdé, intenzivní, téměř až vyvolává pocit bodového shrnutí. Objevují se častá přirovnání, otevřené dialogy o sexu a narážkách na něj. Postavy se vtipně, někdy i drze především ze strany Nataši, popichují. Autorčin popis francouzského buldočka jako nervózního, empatického poseru, který měl explozivní průjem, tak to mě ovšem dostalo.

Miška935
30.10.2021 4 z 5

Ja nevím, ale me se tato kniha velice líbila. Je to takové oddechove čtení a na podzimní večery ideální :)

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán