Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1638 439

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Lacie
16.05.2022 3 z 5

Tuto sérii jsem četla průběžně jak vycházela a zařadila jsem si ji jako "neurazí, nenadchne". Teď jsem si dala opáčko všech dílů v kuse a můžu říct: nedělejte to! Jednotlivé díly i pobaví, i když nepřekvapí, ale takhle dohromady mě to otrávilo. Šablona je utrpení: jakýkoliv ON je nádherný, zazobaný, v mužských partiích extra obdařený, hodný, milý, chytrý... zázrakem svobodný a čeká na tu pravou, i když si to nechce připustit. Jakákoliv ONA je netuctově krásná, "úplně jiná" než ostatní, chytrá a až na jednu výjimku panna (nepodařený první pokus na střední se nepočítá). Zprvu se nesnáší, ale od začátku to mezi nimi jiskří, od sexuální touhy se dopracují ke vztahu, semele se nějaká katastrofa, rozejdou se, urovná se to, vezmou se a žijí spolu šťastně až do smrti. Jediný rozdíl mezi knihami je ta katastrofa a povahy protagonistů, jinak naprosto bez nápadu úmorně pořád dokola to samé. Dokonce jsou všichni nějak propojeni, v celé sérii se znají.
První díl, BANÁN, je nejzábavnější. Banánovitá dvojsmyslnost dokáže mnohé situace pozvednout a charaktery Bruce a Natashy jsou přiměřeně výstřední, aby byli sympatičtí a hlavně se k sobě hodí. Jejich jiskření i vztah jim i věřím. Katastrofa je tu také v pohodě uvěřitelná, včetně vyřešení. Banán má 3 hvězdičky za zábavnost.

NiKub
08.05.2022

Knížka ze začátku nebyla vůbec čtivá. Až ke konci se začala číst dobře. Spíše taková oddechovka.

Mondaika
07.05.2022 3 z 5

Výstižná obálka a název knihy, děj se drží hlavní linky a neupoutavá na postranní... V knize je špetka humoru avšak kniha nenese žádné "poselství". Pohodová, nereálná oddechovka do deštivého dne...

adabraz
06.05.2022 3 z 5

Fajn kniha na oddech, která mi většinu času hodně připomínala 50 odstínů šedi. Je stručná, věcná, vtipná. Člověk si u ní hezky odpočine.

DeniCod
04.05.2022 4 z 5

Páni, nečekala jsem, že by mě to mohlo tak chytnout. Byla to čtivá a vtipná oddechovka a určitě se chystám i na další díly.

Elisebbah
30.04.2022 3 z 5

Po knizkach od Pénélope Bloom pokukuji jiz dlouho, diky skvele vyvedenym obalkam.
Nyni jsem se dostala k Jeho bananu s tim, ze potrebuji nejakou oddychovou, nenarocnou knihu. Me ocekavani splnila, cetla se dobre a opravdu jsem si od ni odpocinula, protoze u ni nad nicim nemusite premyslet, pribeh je pomerne predvidavy a nenese zadna skryta poselstvi. Styl psani mi sedl a az si zase budu potrebovat oddechnout, urcite sahnu po dalsi z knih od Penelope.

Majka1979
29.04.2022 5 z 5

Som veľmi rada, že som po knihe siahla. Veľmi dlho som sa ju chystala čítať.
Príbeh ma nesklamal, skôr naopak. Musela som knihu dočítať, nemohla som sa od nej odtrhnúť.
Príbeh bohatého chlapa, ktorý po zlých skúsenostiach nechce o vzťahu sni len počuť, kým mu do života priam nevbehne ona. "Stážistka", ktorá má za úlohu získať uňho prácu za účelom zistenia špinavostí, ktoré sa tam dejú.
Ale čo ak tento ich pracovný vzťah prerastie v niečo viac?
Aké bude potom skutočné odhalenie pravdy?
Určite odporúčam prečítať, ak ste ešte nečítali. ;)

RoseDadas
15.04.2022 3 z 5

3,5*
Na celé sérii Objekty touhy mě na první pohled zaujaly krásně jednoduše vyvedené obálky, které se dle mého názoru velice povedly. Rovněž jednotlivé názvy dílů (Jeho banán, Její třešničky apod.) si pohrávají s dvojsmyslem, tento prvek je přítomen v celém příběhu - o humor tedy není nouze. Právě humor je další silnou stránkou autorky, zejména pasáže s francouzským buldočkem mě dostávaly (jedno takové chrochtající a prdící "monstrum" máme totiž taky doma).

Jeho banán nebude úplně pro každého, ke čtení této knihy se musí přistupovat už s tím, že se jedná o erotickou literaturu, která má pobavit. V příběhu nelze hledat logiku. Pokud si to uvědomíte, pak vám nebude nic kazit zážitek.

orangerose
15.04.2022 5 z 5

Zábavná, plná akce, romantikou je celá knížka, je boziii :)

Michelleee
14.04.2022 4 z 5

Pohodová oddechovka s humorem.

Amitiel76
02.04.2022 4 z 5

"Můj nový šéf má rád pravidla.
Nesmí se mu sahat na banán.
A já si na něj sáhla, strčila ho do pusy...
sežvýkala a polkla. Pěkně zlobivá holka."
Aneb, šéf a stážistka - po stopadesáté. Copak se už nedá vymyslet nic jiného? U těhle erotických romancí, je to všechno jak přes kopírák. Včetně děje, a všech hlavních zápletek. Tak že dokážete téměř dopředu odhadnout, kdy přijde okamžik prozření, že to jeden z nich podělal, pak si projdou několikadenní vztahovou krizí, která je zákonitě vystřídána velkou usmiřovací scénou. A v závěru nám zacinkají prstýnky. A to i navzdory tomu, že se v začátcích vlastně nenáviděli, a po pár týdnech zjišťují, že bez sebe pomalu nemohou ani dýchat.... Naivní, sladké, mimo realitu ;-)
Ale přes to se to četlo hezky. Slovní potyčky a dvojsmyslné řeči mi dokázaly vyvolat úsměv na tváři. Ty žhavé sexy scény bohužel působily spíš trapně, a klidně bych je oželela. Holt erotická četba není můj šálek kávy :-)
Z knihovny jsem si ze zvědavosti přinesla hned tři části, tak uvidím, jestli je úspěšně zdolám, nebo raději sáhnu po jiném žánru.

Booky84
02.04.2022 4 z 5

Pohodová, lehce čtivá a místy humorná kniha. Ideální čtení k vypnutí od starostí a do nepříznivého počasí. Ještě uvidím, zda sáhnu po dalších dílech.

Iris30
28.03.2022 4 z 5

Svižná oddechovka, která se čte rychle, děj je předvídatelný, i když já ho předvídala trochu jinak :-) nicméně nezklamala, mám ráda tento druh žánru, odpočinu si u něj, přijdu na jiné myšlenky a vypnu starosti.

Ewe291
26.03.2022 2 z 5

No neviem, neurazi nenadchne. Rozmyslala ci vobec docitat ale nerada nechavam knihy nedocitane, tak som docitala ale cakala som nieco ine

Lenkazahal
21.03.2022 5 z 5

Knížka se mi líbila.. Měla vše, co jsem chtěla/čekala... Není to žádná náročná a zdlouhavá knížka, která by přestala bavit.

Jancas.s
17.03.2022 1 z 5

Dočteno, ale se zabezapřením. Poslední "happyendové" stránky jsem doslova přeletěla očima se zbožným přáním, ať už můžu šáhnout po jiné knížce. Asi nejsem ta správná cílovka na tyhle předvídatelné pohádky pro velké holky, na to jsem holt velký cynik :D Dávám 1 hvězdu na erotické vsuvky.

Blanka29
14.03.2022 4 z 5

Svizna oddechovka v teto nelehke dobe. Kniha ac podobna mnohym kniham se cetla svizne a ani jsem se nenadala byla jsem na konci :)

Always a reader
07.03.2022 4 z 5

Člověk si od toho nesmí slibovat nic víc, než jak to vypadá. Přesně jak již bylo napsáno, předvídatelná, ale čtivá. Oddychovka mezi náročnými knížkami či v náročné životní situaci.

Jaronovice
05.03.2022 4 z 5

Dobře se u toho vypne, čtivé napsaná, předvídatelná, ale kdyby se nejmenovala jak dvojznačně, určitě by se tolik neprodávala.

AkiB
05.03.2022 4 z 5

Oddechová četba, mně se to líbilo.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán