Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1638 439

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

kob
19.10.2022 3 z 5

Šmankote, to byla ale ptákovina - doslova :)

combatgirl
17.10.2022 3 z 5

Vtipná oddechovka,jednoduše napsaná.

Marci34
13.10.2022 5 z 5

Parádní čtení, naprosto dokonalá jako vše od autorky.

Ann4
12.10.2022 4 z 5

Pokud si přejete přečíst knížku, užít si ji a pobavit se, tak neváhejte :)
Víte, ano děj je krátký a předvídatelný.
Je, ale naprosto reálný, vyvážený, upřímný a hlavně zábavný.
Jsou krásně popsané vtipné scénky a to předčí i to, že víme už dopředu, jaký bude konec.
Víte, nemám ráda knihy, ze kterých jsem na rozpacích jestli to spisovatel v takových popisech nepřehnal a zbytečně nedělá z postav nemehla, kdy je dostává do trapných situací apod.
Ale tato knížka mě mile pobavila moc se mi zalíbila.
Líbí se mi, jsem zvědavá na další knihy ..

Michaela_Jir
12.10.2022 5 z 5

Pokud člověk nemá vysoké očekávání a chce si přečíst oddechovku na dovolené nebo v podzimním upršeném období, doporučuji. Na začátku je hned jasné, jak to dopadne, ale čte se to samo.

VéjaTarabová
09.10.2022 3 z 5

Dost velká oddechovka na jakékoli roční období. Stránky ubíhají prostě samy. Filozofické poznámky či nepředvídatelné zvraty zde nehledejte, ovšem něco na odlehčenou každý někdy potřebujeme. Hlavní postavy celkem sympatické, klasicky ti dva jsou úplné protiklady. Moc se není k čemu vyjadřovat, doopravdy naprosto průměrná romantická kniha, kterou by za mě dokázal napsat kde kdo. Každopádně jsem zvědavá, co si pro nás autorka připravila v dalších dílech.

„Teď už to celý dává mnohem větší smysl. Nejdřív jsem si myslel, že jdeš po mých penězích. Pak po mé kariéře. A teď jsem zjistil, že tě celou dobu zajímal jen můj zadek.“

Vendy1993
06.10.2022 5 z 5

Byla jsem na tuhle knížku celkem zvědavá už jen kvůli tomu názvu ;) a moc mě to bavilo. Většinu času šlo o zábavné a jiskřící situace mezi hlavními postavami a to se mi moc líbilo

sarahmoon
06.10.2022 3 z 5

Nebylo to tak hrozné, ale dobré tedy taky rozhodně ne. :o)

Druhý díl, jestli si dobře pamatuji (četla jsem ho již před nějakým časem.... anotace mě zaujala o moc víc, než tady ta, co popisuje narušeného pedanta) je rozhodně lepší.

Audiokniha - Přesně! Jak se tu již několikrát psalo. Nevychází moc knih ve formě audio, které bych si fakticky chtěla poslechnout. Takže hledáš něco, co by se ti mohlo líbit, i když víš, že to, co se ti nabízí, to prostě nebude. Stejně po tom sáhneš protože doufáš, že tentokrát to bude lepší.... Ano ono ne! Pak už se jen přemlouváš, abys to doposlouchala, protože jsi za to zaplatila :o) ...

Termaap
04.10.2022 3 z 5

Asi teď nemam právo knihu příliš kritizovat; už podle názvu bylo jasné, že to nebude vrchol literatury a já si ji i přesto koupila (hodila se mi do audioknižní výzvy; kniha, která vás zaujme svým názvem).

Takže asi takhle: čekala jsem oddechovou blbůstku a tu jsem taky dostala. U knih tohoto žánru se obcas podaří, že cítíte takový ten náboj mezi hlavními hrdiny a to jiskření se přenese i na vás čtenáře, ale tady se to opravdu nepovedlo a veškeré lechtivé scénky byly vyloženě legrační.

Další knihu autorky si už s velkou pravděpodobností nekoupím a až budu potřebovat nějakou oddechovku, sáhnu opět po svých oblíbených Bridgertonech:).

Pafča88
01.10.2022 4 z 5

Oddechová, jednoduchá a vtipná kniha. Když jsem ji začala číst, po přečtení recenzí jsem od ní nic velkého neočekávala. Bavila mě, zasmála jsem se, jako oddechová kniha super

Theliel
21.09.2022 5 z 5

Mně se kniha velice líbila, je čtivá a humorná. Chtěla jsem zkusit tenhle žánr a vůbec toho nelituji, příběh jsem si užila a nasmála se. Je to oddechová kniha, určitě se vrhnu na další díl. Knihu doporučuji :-)

lucky4ever
20.09.2022 odpad!

Je pravda, že s tímto žánrem nemám žádné zkušenosti, ale doufám, že všechny knihy nejsou jako tahle. Postavy naprosto bez vypracované osobnosti s dialogy o ničem. Spousta načatých témat, která nejsou ale dále rozvinuta: dvojče hlavního hrdiny a jeho rodiče... proč jsou zmíněni, když nejsou v příběhu dále uvedeni. Prvoplánové narážky na ,,jeho banán" na úrovni literatury pro puberťáky. A narážky, které mají Bruce s Williamem na Natashu, když nastoupí do práce by podle mě normálně neprošly, protože by byly označeny za sexuální obtěžování.
Hodnocení ,,odpad" jsem nechtěla nikdy dát, ale nechápu, proč byla tahle kniha všude tak propagována...

Kristy.Seb
17.09.2022 3 z 5

Žena pozná, že je muž ten pravý, když jí dá poslední sousto svého oblíbeného jídla.

Příběh neurazí, ale ani nenadchne.

Kerberos
08.09.2022 2 z 5

Nechala jsem se zlákat kolegyní, která vychvalovala sérii do nebes. Za mě propadák, další díly už číst nebudu.

ElikaS
06.09.2022 3 z 5

Knížku Jeho banán už jsem četla v minulosti, ale vzhledem k tomu, že moc romantických knížek nevychází jako audioknihy, rozhodla jsem se knížku si přečíst znovu tentokrát formou poslechu audioknihy.
Knížka je krátkou, jednoduchou oddechovkou, která nemá žádnou výraznější zápletku ani hlubší příběh. Prostě typická romantická kniha, která si ale na nic nehraje. Ono už z názvu je jasné, že půjde o vtipnou romantiku, která nemá žádné velké ambice. A přesně tak to i po přečtení je. Knížka je vtipná ale taková povrchní.
Pokud se chcete zasmát, nechcete u knížky přemýšlím, řešit nějaké zásadní zvraty je to knížka přesně pro vás. Jen mám takový pocit, že po jejím přečtení za chvilku zapomenete, o čem to vlastně bylo. Protože ničím výjimečná ta kniha není.

Kniholapka
05.09.2022 3 z 5

Oddechová kniha od které jsem dostala přesně to, co jsem chtěla. Chvílemi jsem se smála a pak sledovala přitažlivost hlavních hrdinů. Super kniha na vypnutí a jen užití.

andrea7191
30.08.2022 3 z 5

Fajn vybočení u kterého nepřemýšlím, vypínám a na konci z toho nemám vůbec nic, ale právě s tím do toho jdu - číst něco, u čeho nemusím přemýšlet.

punkgirl97
28.08.2022 4 z 5

Tak tohle mi sedlo neskutečně do nálady. Začala jsem ve zkouškovém období a dokončila to po státnicích během dvou dnů.

Čtivé, oddechové a vtipné. Ach bože jak jsem se smála místy se slzami v očích. Ty dvojsmysly mě dostávaly, ještě jak to autorka podala.

Příběh místy pokulhával, ale jako celek to fungovalo moc dobře. Bruce a jeho banán byl skvělý, ty scény zbožňuji. A když mi bude fakt mizerně po téhle sáhnu znovu, protože mě dokázala ozbrojit úplně neskutečným způsobem. Smála jsem se místy fakt nahlas. Doslova hýkala smíchy.

Čekala jsem něco u čeho nemusím přemýšlet, splnila nad očekávání.

Hypatia1010
23.08.2022 5 z 5

Kniha mě zaujala na první pohled. Četla jsem ji na dovolené a splnila mé očekávání. Vtipný a svižný příběh. Mezi hlavními hrdiny to jiskří od první chvíle, a protože nejsem puritánka a nebudu si tu hrát na pokrytce, erotické scény do této knihy prostě patří a já s tím nemám problém. Koneckonců bylo jasné, že střety a napětí mezi hrdiny musí vykrystalizovat, tak je celkem pochopitelné, že nakonec dojde i na sex.
Natasha byla okouzlující a upřímně si myslím, že ta její nešikovnost a sklon přitahovat drobné katastrofy ji činily zajímavou. A Bruce zase polidšťovala jeho obsedantně kompulzivní porucha.
Každopádně jsem si čtení tohoto titulu moc užila. Samozřejmě je to oddechový žánr, ale to je někdy právě potřeba, aby člověk vypnul a hodil na chvíli starosti všedního dne za hlavu.

p.pavlina
13.08.2022 4 z 5

Byla to fajn oválu oddechovka. Neočekávala jsem nic hlubokého a tak to také bylo. Určitě si přečtu i další knihy autorky.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán