Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1638 439

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

xena2711
17.03.2020 4 z 5

Lehce vtipná, lehce sexy, lehce zamilovaná...prostě super oddychovka na dva večery. Doporučuji.

AndulinaU
16.03.2020 3 z 5

Je to pohodová knížka, ale nic světoborného... Takových 50 odstínů šedi v bledě modrém. Celý průběh je od začátku jasný. Tyhle všechny knížky jsou jak přes kopírák, ale na odpočinek a relaxaci fungovala dobře

georginaa
15.03.2020 4 z 5

Začátek byl trochu nudný, ztrácela jsem se v tom, co autorka chce vlastně říct. Pak se to rozjelo a docela i pobavilo. Jsou tam skvělé pasáže, kdy jsem se s chutí zasmála. Škoda, že vtipných momentů nebylo víc, zvedlo by to o další jednu hvězdičku.

Šíla
14.03.2020 4 z 5

Skvělá oddechovka, která pobaví. Přečteno za jeden den. Těším se na další díly :-)

kikizubik
14.03.2020 4 z 5

Jak to bývá u každé této ero-romanťárny...Nedá se očekávat moc, ale jako čtivo na odreagování a pobavení je to skvělá záležitost, zvlášť když se objevuje tolik dvojsmyslů a nehod. Za mě velký dobrý, potřebovala jsem něco co by mi zvedlo náladu a dostala jsem to. Rozhodně jestli výjde další kniha z této série, tak si ji ráda přečtu.

Hronkovaklara
14.03.2020 5 z 5

Kniha byla naprosto dokonalá. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj byl úplně jiný než jsem očekávala, velmi mile mě překvapil. Je to vtipná oddechovka

Miccchele
14.03.2020 4 z 5

Oddechovka, pobavila jsem se!

NiNo
13.03.2020 1 z 5

Aneb jak si Bridget Jones přečetla Božského bastarda a rozhodla si to taky vyzkoušet, ale nepovedlo se... Opravdu, nepovedlo.

Nevěříte? Ukázka ze str. 146:
Pohlédla jsem na Bruce a to, jak se nade mnou tyčil s těmi širokými rameny a dokonalými rysy, a nic na světě jsem nechtěla víc než ho obšťastnit. Bylo skoro těžké uvěřit, že mi je muž jako on vydán na milost, a síla té myšlenky mě opájela.
"Prosím," řekla jsem trošku rozpačitě. "Dovol mi vzít tvůj banán ještě jednou do pusy."

Od této autorky už nikdy nic! Připadala jsem si jako kdybych četla deníčky dvou puberťáků, kteří inspiraci ke svým vlhkým fantaziím na střídačku berou z Jane Austenové a béčkového porna. Kniha se četla špatně, i když to možná bylo tím, že 3/4 knihy jsem měla problém, abych neprotáčela oči v sloup.

LenkaPet
12.03.2020 5 z 5

Když od ní člověk nic neočekává je to úžasná kniha, moc se mi líbila. Vtipná i sexy ...

ElikaBendova
11.03.2020 4 z 5

To je taková správná blbost :-D Lehce parodie příběhů na všechny erotické knihy.

NikolaSkop
11.03.2020 5 z 5

Tak u tyhle knizky jsem se fakt nasmala. Co se tyka deje knihy, tak zadnej zazrak ale je to takova romanticka oddechovka, ktera rozhodne neurazi. Takze ja doporucuji :)

Tereziee
10.03.2020 2 z 5

Co tahle kniha má? Skvělou anotaci a hezkou obálku. Tím jsme skončili.

Příběh je strašně obyčejný, prakticky o ničem. Chtěla jsem dát 3* s myšlenkou, že to třeba zachrání konec knihy, ale nezachránil. Víc prkenný a předvídatelný happyend nemohl nastat.

V erotickém románu bych čekala erotiku, napětí, žhavé scény. Hmm.. bohužel na to nedošlo a příběh taky prakticky neměl hlubší pointu a nešel do hloubky. Škoda.

Kiwicatko
10.03.2020 3 z 5

Tohle byla hooooooodne velka oddechovka. Mozna jsem si i trosku oddechla, ze jsem to docetla. Pribeh byl nacrtnuty dobre, ale porad tam schazelo neco vic. Nektere pasaze byly dost nedomrle.
Takze zaver je nenadchne, ale ani neurazi.

maca5449
09.03.2020 2 z 5

Tak tohle bylo opravdové, skutečné, nefalšované zklamání...

Nechala jsem se zlákat reklamou, skvělou anotací, vtipnými úryvky z knihy a čekala od toho hodně. Vystavět celou knihu na ukradení banánu z lednice?! Na to potřebujete mít už pořádný koule.

Bylo to osekané, něco chybělo, omáčka, takové ty řeči kolem, které většinou potřebujete, abyste začali mít postavy rádi. Jako vepřo-knedlo-zelo. S kapustou. Bez zelí.

Možná, kdybych neměla načteno z tohohle žánru tunu jiných knih (a mnohdy vtipnějších), byla bych se i uculovala, ale takhle je to jenom průměr. Není to úplně špatný, nezatracovala bych to a nevrhla knihu do jámy pekelné, ale urvaná z toho teda taky nejsem.

aniger
08.03.2020 4 z 5

Skvělá kniha. Četlo se to samo a velmi rychle :) Příběh byl pěkný, vtipný a dobře popsaný. Slovo banán mi přišlo až moc časté, ale o tom je prostě knížka. Jinak bych brala klidně pár stránek navíc :)

mira399
08.03.2020 5 z 5

Není to žádná velká literatura, ale v rámci žánru je to přesně to pravé ořechové :-) Sympatické postavy, vtipné dialogy. Pobavila jsem se, zasmála a odpočinula si. Účel knížka splnila na 100 %. Pokud vyjde pokračování, budu se těšit.

adela2230
08.03.2020 5 z 5

Super příběh, knížka se dobře čte. Je to oddechové čtení. Jen občas mi neseděla hlavní hrdinka, ale jinak je celý příběh velmi vtipný a skvěle napsaný.

Terez25
07.03.2020 4 z 5

Přečteno během jednoho odpoledne. Žádná velká literatura, ale milá chuťovka, která potěší.
Až na jednu věc.. nechápu, proč se musela hlavní hrdinka jmenovat zrovna Nataša. Nataša ve mě evokuje Ukrajinku a spolu s prostředím NY, mi to připadalo jako pěst na oko.
Moc se mi ale líbí obálka a vtipný název.

Majuš333
06.03.2020 5 z 5

Túžobne som čakala na okamih, kedy sa mi táto kniha dostane do rúk, lebo ma zaujala nielen svojou obálkou, ale aj anotáciou :) Povedzme si úprimne, koho by tá anotácia nezaujala? Črtal sa tak zaujímavý a humorný príbeh... A 'JEHO BANÁN' ma nesklamal :) Hlavné postavy (Nataša a Bruce) sú naozaj sympatické, nič mi na nich neprekážalo... Ak potrebujete vypnúť a od srdca sa zasmiať, tak neváhajte ani chvíľu a siahnite práve po tejto knihe...
Dúfam, že sa čoskoro dočkáme pokračovania o Williamovi a Hailey: 'JEJ ČEREŠNA' :)

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán